Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha önce sizden kullandım, AxiTR nakit çekim olanağı sağlıyordu. ve sadece %10 çekim alıyorlardı. 2014. Gerçekten paneliniz çok kötü ve geliştrilmesi lazım. daha kat edeceğiniz çok yol var. Özellikle yeni sunucu açacak küçük kardeşlerimizi hedef almışsınız resmen. Çünki aklı olan birisi %50 çekim alan ve nakit ödeme desteği bulunmayan bir yerden sunucu almaz. Düşük bütçeli kalitesiz faction serverlere yönelik bir hizmet olmuş..
Öncelikle Fikriniz Yanlış. Size Bu Kadar Ddos Koruması Üstüne Üstlük %100 Bot Koruması Veren Bir Firmanın Pağlı Olduğu Yönünde Şikayetiniz var. Benim Rabisu.com'da Şahsi 32 GB Ramli Minecraft Sunucum Mevcut. Yakında Ödeme Sistemide Açılacak. Büyük Olanaklı Bir Sunucu Kurmak İstiyorsanız Zaten İyi Bir bütçeniz olmalı. Şahsen Ben Diğer Firmalarda bana geçmiş zamanlarda bot atıldığı zaman "Kişi Kendisi Kendi Bot Korumasını Yüklemeli" Deniliyordu. Sizin Dediğiniz %50 Komisyon Ücreti Hatalı. Orası %30 Olacak Ve Bu Her Firmada Olan bir şey Olması Zorunlu Olan bir şey. Bu Arada " AxiTR nakit çekim olanağı sağlıyordu" Demişsiniz. Canlı Destek Ekibiyle konuştuğumuz zaman hesaptan kredi çekilemiceğini Söylemişlerdi. Emin Olun İyi Bir Sunucu Kurmak İçin Rabisuda Tüm İmkanlar Mevcut.

mert667

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Fikriniz Yanlış. Size Bu Kadar Ddos Koruması Üstüne Üstlük %100 Bot Koruması Veren Bir Firmanın Pağlı Olduğu Yönünde Şikayetiniz var. Benim Rabisu.com'da Şahsi 32 GB Ramli Minecraft Sunucum Mevcut. Yakında Ödeme Sistemide Açılacak. Büyük Olanaklı Bir Sunucu Kurmak İstiyorsanız Zaten İyi Bir bütçeniz olmalı. Şahsen Ben Diğer Firmalarda bana geçmiş zamanlarda bot atıldığı zaman "Kişi Kendisi Kendi Bot Korumasını Yüklemeli" Deniliyordu. Sizin Dediğiniz %50 Komisyon Ücreti Hatalı. Orası %30 Olacak Ve Bu Her Firmada Olan bir şey Olması Zorunlu Olan bir şey. Bu Arada " AxiTR nakit çekim olanağı sağlıyordu" Demişsiniz. Canlı Destek Ekibiyle konuştuğumuz zaman hesaptan kredi çekilemiceğini Söylemişlerdi. Emin Olun İyi Bir Sunucu Kurmak İçin Rabisuda Tüm İmkanlar Mevcut.
250 TL kredi üstü çekilebiliyor hocam. sunucular laglı, ( en azından 4GB serverde. ) 40 TL ye böyle bir hosttan alacağıma nitrad'dan alırım, her türlü yardımı v.s sini de forumundan alırım.. amacım kötülemek değildi ama eleştri kaldıramadğından firma böyle oldu. AxiTR'ye mükemmel demiyorum orası da kötü tabii... Ama kapsamlı ve kaliteli bir sunucu açmak için (500+ onlineyi kaldıracak) Türk firmalarından yana değilim.

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
250 TL kredi üstü çekilebiliyor hocam. sunucular laglı, ( en azından 4GB serverde. ) 40 TL ye böyle bir hosttan alacağıma nitrad'dan alırım, her türlü yardımı v.s sini de forumundan alırım.. amacım kötülemek değildi ama eleştri kaldıramadğından firma böyle oldu. AxiTR'ye mükemmel demiyorum orası da kötü tabii... Ama kapsamlı ve kaliteli bir sunucu açmak için (500+ onlineyi kaldıracak) Türk firmalarından yana değilim.
Rabisu Forumu En Yakın Sürede Aktif. TS3 Sunucusundada en az 8 saat açık kalan yetkililer var.Hızlı destek yani :)
Emin Olun Nitradoda 50 Kişi çeken sunucumun İşlemcisi %99 iken rabisuda %8
Size bırakıyorum hocam Rabisuyu Bilmeden Faydalarını Göremezsiniz.

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucularda lagmı var :))) ping max 20-30 arasıyken bunu söylemen ayrı bir düşünce ...
Hocam rabisunun desteğinden şikayetinizmi var :) ticketlar max 10 dk ts3 adresindende 7/24 destek var , eleştiri kaldıramak değil mesele , +500 onlineyi 4 gb sunucuda yapmayı düşünüyorsan yolun açık olsun :) türk firmalarından yana değilsenizde size kalmış iyi günler dilerim ...

Renacr

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu arada eski verilere göre dayanıyorum sunucu 150 Kişi çekerken işlemci: %15 vs. oluyor

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucum 4 GB rama sahip,hostum Rabisu.
2 adet Xeon X5670 işlemci var makinemde 2.93'lük.
+40 hit alıyorken bile sadece bir oyunumun haritası temizlenirken 2,3 saniyelik bir donma oluyor.
Onun dışında 1600 satırdan fazla skript,27 plugin ile oldukça başarılı bir performans alıyoruz,genel olarak 19.90-19.97 TPS arasında.
Nitrado hostundayken 19 TPS'den fazlasını göremezdik.
Yani siz optimizasyonu yapamıyorsanız,tam yönetim elde edemiyor iseniz makinede lag sizin yüzünüzden olur.
Ve 4 GB ram var,2.7 gb ile startlayayım sunucuyu,makine kullansın kalanını hikayesini uydurup 4 GB ramlı makinede sunucuyu 2.7 gb ile başlatıyorsanız,suç sizindir.
4 GB ile başlattığınızda zaten tamamını kullanmaz,kullandırmaz.

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Daha önce sizden kullandım, AxiTR nakit çekim olanağı sağlıyordu. ve sadece %10 çekim alıyorlardı. 2014. Gerçekten paneliniz çok kötü ve geliştrilmesi lazım. daha kat edeceğiniz çok yol var. Özellikle yeni sunucu açacak küçük kardeşlerimizi hedef almışsınız resmen. Çünki aklı olan birisi %50 çekim alan ve nakit ödeme desteği bulunmayan bir yerden sunucu almaz. Düşük bütçeli kalitesiz faction serverlere yönelik bir hizmet olmuş..
Öncelikle düşük kalitesiz sunucularamı mı hizmet ediyoruz önce bir araştır bilgini al gel, nakit çekim sağlayabilirler biz size zorla bizden alın demiyoruz, %50 değil %30 nasıl bizi kullandın şaşıyorum iyi forumlar
...

SezerTezcan16

You know nothing, Jon Snow.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MC+ Platinum paket aldık özel ilgi ve bungeecord dahil, 290 küsurat tuttu. Umarım pişman olmam, iyi günler dilerim.

play.******.com yapma şansım varmı ücretsiz bir şekilde alan adı almadan?

BySemihFRKN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
MC+ Platinum paket aldık özel ilgi ve bungeecord dahil, 290 küsurat tuttu. Umarım pişman olmam, iyi günler dilerim.

play.******.com yapma şansım varmı ücretsiz bir şekilde alan adı almadan?
Maalesef hocam alan adı almanız lazım yada sunucuadı.rabisu.com yapabilirsiniz ...

SezerTezcan16

You know nothing, Jon Snow.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
her şey için teşekkürler, çok ilgili bir ekipten oluşuyor.
Platinum paket+ (( 32gb ram )) alan adı ve hosting aldım pişman değilim, ilgi kuşkusuz süper!