• rabisu

Hytale Türkiye

Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | OTOMATİK VDS VE MİNECRAFT KURULUMU

GoveNEX

Oyna.SonCesurlar.Com
Ruh Hali
Rabisuyu yaklaşık 3 ay boyunca kullandım 2 ayı gayet güzeldi hiçbir sıkıntısı yoktu eylül ayında sunucumuzu başka bir sunucuya taşıdılar sunucunun dosyaları silindiği için sıfırlamak zorunda kalmıştık +40 çeken sunucu rabisu sayesinde 5 online görmeye başladı, rabisudan çok mağdur olduk rabisu sayesinde yaklaşık 100 200 aktif oyuncumuzu kaybettik diyebilirim, evet başarılı bir hosting ancak durmadan çökmelerinden dolayı farklı bir hostinge geçtik ama yine de başarılar dilerim umarım böyle bir mağduriyeti başka bir müşteriniz yaşamaz.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
Rabisuyu yaklaşık 3 ay boyunca kullandım 2 ayı gayet güzeldi hiçbir sıkıntısı yoktu eylül ayında sunucumuzu başka bir sunucuya taşıdılar sunucunun dosyaları silindiği için sıfırlamak zorunda kalmıştık +40 çeken sunucu rabisu sayesinde 5 online görmeye başladı, rabisudan çok mağdur olduk rabisu sayesinde yaklaşık 100 200 aktif oyuncumuzu kaybettik diyebilirim, evet başarılı bir hosting ancak durmadan çökmelerinden dolayı farklı bir hostinge geçtik ama yine de başarılar dilerim umarım böyle bir mağduriyeti başka bir müşteriniz yaşamaz.
Bu durumla ilgili herhangi bir geri dönüş yapmamışsınız, açtığınız tüm destek taleplerini inceledim. Bizim hatamızdan ötürü herhangi bir veri kaybına dair destek bildirimi açmamışsınız. Keşke destek bildirimi açsaydınız herhangi bir hatamız olduysa inceler, telafi etmek için elimizden geleni yapardık.

Son düzenleme:

erhanertan

HeraklesOnline.rabisu.net
Sponsor
Ruh Hali
Öncelikle şunu berlirteyim Ekim 2017 den beri Rabisu müşterisiyim şuana kadar büyük bi sorun yaşamadım, ssd alt yapıları olsun, kaliteli internet ağları olsun her yönünden oldukça başarılı bir şirket.

daha iyi yerlerde görmek dileğiyle.

Zergi

MCSpam.Net - Rabisu.Com
Sponsor
Ruh Hali
Hergün farklı bir yeniği olan hosting üst düzeyde up ve down sunucuları var oyunun tadını daha da iyi alıyorum. <3

DonsuzTurkk

Play.RedGamer.XYZ
Sponsor
Özel Üye
Ehemmiyet
★ Aktif Kullanıcı
En son 2017'de yoğun istek üzerine paramı iade edip sunucumu kapattıklarında bırakmıştım.
Şuanda eskisinden dahada gelişmiş gibi görünüyor.
Başarılar...