Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ts3 sunuculari kapali dediğimde ne anladın?
1 tane sunucu var zaten ve sunucunu açmamaları normal sonradan öğrendim. Rabisu sunucuları taşıyormuş. O yüzden bir kaç gün gecikecek merak etme sunucu sürenden geçmezler söylersen onlara. TS3 sunucularıda taşınma yüzünden kapalıymış.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1 tane sunucu var zaten ve sunucunu açmamaları normal sonradan öğrendim. Rabisu sunucuları taşıyormuş. O yüzden bir kaç gün gecikecek merak etme sunucu sürenden geçmezler söylersen onlara. TS3 sunucularıda taşınma yüzünden kapalıymış.
Ne kadar rahatsın kardeş ya? Benim belki acelem var benli bana şimdi lazım? Süreleri geri vermeleri umrumdamı zannediyorsun ?

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne kadar rahatsın kardeş ya? Benim belki acelem var benli bana şimdi lazım? Süreleri geri vermeleri umrumdamı zannediyorsun ?

Hocam adamlar bizim rahatlığımız için taşıyorlar belkide sunucuyu. Agresif davranmamak gerek zaten kaliteliysen oyuncuların seni bırakmaz ki

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
VDS aldım kardeş. VDS diyince sizin aklınıza direk olarak Minecraft mı geliyor?
-Rabisu firması sunucularını taşıyor- Diye bir kelime sarf ettim orada. Beklemek zorunda kalıyorsunuz. Sunucuyu direk almak yerine araştırabilirdin.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
-Rabisu firması sunucularını taşıyor- Diye bir kelime sarf ettim orada. Beklemek zorunda kalıyorsunuz. Sunucuyu direk almak yerine araştırabilirdin.
Güzel kardeşim benim aldığım gün böyle bir bildiri yapmadılar ve hatta canlı desteklerinden + ts3 lerine aldığım gittiğimnde 48 saat içinde teslim edileceğini söylediler. 48 saat bittiğinde ise sunucuları taşıyoruz dediler. Ben bu ızdırabı çekmek zorunda mıyım. Söz verdikleri süre zaafında teslim edemediler beni bu ilgilendirir. Canlı destek 7/24 çevrimiçi yazıyor ve canlı desteğe bakan bir allahın kulu yok bana burada takım tutar gibi rabisu firmasını lütfen savunmayınız...

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft'ı kastettiğimi nereden çıkardın belki cs 1.6 - csgo falan ? bence senin aklına direk minecraft geliyor ?
Ne için kullanacağım sizi ilgilendirmez ve evet aklıma minecraft getirttiniz. + olarak forumun url bakar iseniz gamer.com.tr göreceksiniz yani minecraft forumu değil artık burası global bir forum.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yemin ediyorum Game of thronesda King Joffrey ölürken bile bu kadar kudurmamıştım sen çok yanlış kafayla gelmişsin o ss lerdeki tarihlere falan baksana
çok üzülüyorum sana şu an
Adam 22:00 da mesaj atıyor bizimki 22:16'da sonra diyorki (galiba beni takmıyor .s. .s)

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne için kullanacağım sizi ilgilendirmez ve evet aklıma minecraft getirttiniz. + olarak forumun url bakar iseniz gamer.com.tr göreceksiniz yani minecraft forumu değil artık burası global bir forum.

Kendinle çelişiyosun, ben senin nasıl kullanacağınla alakadar olmuyorum kendi yazdıklarını okumuyosun sen dedinki aklına niye minecraft geliyor bende sana senin aklına niye o geliyor cs 1.6 csgo da olabilir dedim

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61

Nasıl kullanacağın kişiyi ilgilendirmez diyerek onun mesajını farklı anlama taşıyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nasıl kullanacağın kişiyi ilgilendirmez diyerek onun mesajını farklı anlama taşıyorsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaş kendi kafası içerisinde çelişiyor demek istediğiyle yaptıkları bir değil uykusuz kalmış yada dikkatini toplayamıyor sanırım

[

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel kardeşlerim boş tartışmayı bir yana bırakıp asıl konuya odaklanabilir miyiz? Bu adamlar bana 3 gün önce canlı destekte ve ts3 de 48 saat içerisinde vds teslim edileceğini söyledi fakat bunu yapamadı. Bunun savunulacak ve mazur görülecek bir yanı yok boş yapmanın da bir manası yok?

Onurbey034

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnsan haksız olunca nasılda asıl konuya dönelim diyor (: burda destek araman çözüm araman yanlış tüketici haklarına git ve hakkını orada ara