Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Burada hakkimı aramıyorum insanları bilinçlendiriyorum bknz. 4. gündeyim hala teslim ve umursanmıyorum ne ticket cevaplanıyor ne canlı destek umursuyor.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@Rabisu - TS3 Sunucusunda beklerseniz kesinlikle cevap veriyorlar. Ticket attığınızda acelecilik yapmış olabilirsiniz.
Ts sunucunda iade istediğimde gereken cevap verildi.

Yemin ediyorum Game of thronesda King Joffrey ölürken bile bu kadar kudurmamıştım sen çok yanlış kafayla gelmişsin o ss lerdeki tarihlere falan baksana
çok üzülüyorum sana şu an
Adam 22:00 da mesaj atıyor bizimki 22:16'da sonra diyorki (galiba beni takmıyor .s. .s)
Hocam bu cevabı kime verdiniz
bana ise ordaki ssleri görmediniz galiba.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Ts sunucunda iade istediğimde gereken cevap verildi.

Hocam bu cevabı kime verdiniz
bana ise ordaki ssleri görmediniz galiba.
Site ticket kısmından bu fotoğrafı gönderdiğinizde ne sonuç aldınız?

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Site ticket kısmından bu fotoğrafı gönderdiğinizde ne sonuç aldınız?
aslında daha uğraşmak istemedim yapmak istediğim söylemek istediğim herşeyi ts de söylemiştim Küfür içermicek şekilde ve bu şekilde sonuç aldım dahada bir şey söylemedim nede olsa yönetici banlamış konuyuda biliyor daha ne uğraşıcam vermicekler zaten.

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben rabisu'daydım bi aralar SCTR sunucum icin gayet iyiydi lag yokdu desteklere iyi cevap geliyordu
tek sıkıntısı bazen uzakmasaüstü çöküyordu gece 12 1 değilse direk açıyorlardı

Şuanda batihost kulanıyorum ondada bi sıkıntı yok
Ama erkan abi bıkdı benden destek açıp duruyom :D
galiba biraz abartım https://i.hizliresim.com/aGZ6D4.png

Son düzenleme:

HubOwner

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bot koruması olarak makinenin iplerini yurtdışına kapatıyorlar.
Birçok bot yurtdışından geliyor seni rahatlatacak emin ol.

Rabisu işte ne yapacaksın :/
Zaten @batihost.com 'a geç rahatlığı hissedeceksin !
Burada rabisuyu kötü eleştirmene gerek yok eleştiremezsin de, en iyi işlemcileri, hızı, interneti rabisu'da bulabilirsin ayrıca destek talebine bir şeyi bütün yazıp bilgileri vererek sorununu daha rahat çözebilirsin. @Rabisu

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Burada rabisuyu kötü eleştirmene gerek yok eleştiremezsin de, en iyi işlemcileri, hızı, interneti rabisu'da bulabilirsin ayrıca destek talebine bir şeyi bütün yazıp bilgileri vererek sorununu daha rahat çözebilirsin. @Rabisu
Siz anlamıyorsunuz galiba işlemci hız ve diğer gibi şeylere baktığımızda iyi ama ticket kısmında belirttim anlaşılır bir şekildede yazıyor anlamıyorlarsa ilk tickette adam akıllı belirtselerdi anlamadık konuyu açın şeklinde ayretten ts sunucularına gittiğimdede güzel bir şekilde ban yedim konuyu daha ne şekilde açıklamamı beklersiniz hem bu rabisuyu kötülemek değil gerçekleri göstermek bu

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu gördükten sonra, sevdiğim rabisu'dan vazgeçtim.
Makinelerinin hızlı olması bana yetmez, destek lazım.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konuyu gördükten sonra, sevdiğim rabisu'dan vazgeçtim.
Makinelerinin hızlı olması bana yetmez, destek lazım.
Başka bir konuda Rabisu ekibinin destek verme hızını paylaşmıştım, her zaman aynı yoğunluk olmuyor.
Sadece size bakmıyorlar, bunu anlamanız gerekiyor.
Bana 2 dakika geçmeden cevapta veriyorlar, 1 günde de veriyorlar. Nihayetinde cevap veriyorlar, önemli olan sonuç.
1 gün beklemekten kimse kaybetmez, zaten çok acil ise skype adresini falan alıp ordan görüşebilirsiniz.

xQuickk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka bir konuda Rabisu ekibinin destek verme hızını paylaşmıştım, her zaman aynı yoğunluk olmuyor.
Sadece size bakmıyorlar, bunu anlamanız gerekiyor.
Bana 2 dakika geçmeden cevapta veriyorlar, 1 günde de veriyorlar. Nihayetinde cevap veriyorlar, önemli olan sonuç.
1 gün beklemekten kimse kaybetmez, zaten çok acil ise skype adresini falan alıp ordan görüşebilirsiniz.

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler, rabisu'ya girdiğimde satış öncesi destek istiyorum. Orada Çevrim içi yazıyor mesajımı yazıyorum 2 gün boyunca hala bot mesaj gönderiyor bir tık yok.

Edit : Rabisu mobil ödeme komisyonu almıyor, rabisuyu ön planda tutmaya çalışıcam.