Rabisu Peygamber Sabrı içerir.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başka bir konuda Rabisu ekibinin destek verme hızını paylaşmıştım, her zaman aynı yoğunluk olmuyor.
Sadece size bakmıyorlar, bunu anlamanız gerekiyor.
Bana 2 dakika geçmeden cevapta veriyorlar, 1 günde de veriyorlar. Nihayetinde cevap veriyorlar, önemli olan sonuç.
1 gün beklemekten kimse kaybetmez, zaten çok acil ise skype adresini falan alıp ordan görüşebilirsiniz.
skype adresinde tsden engelledikten sonra engellediler ben şuyum dediğimde engel attılar hemen

fark ettiyseniz sonuç alamadık aradan kaç gün geçmesine rağmen bizi oyalıyorlardı dün hesabıma girdim halen kurulmamış :D

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
@batihost.com Batihost batihost bu kadar abi, bir firma bu kadar mı yardımcı olur yahu ?
Siz Batihost'a geçin düzgünce isteklerinizi dile getirin adam üşenmeden yapıyor abi ya...

Ancak sen kalkıp, emirli cümleler kurarsan hiçbir yerde destek alamazsın.
Düzgün ve üslublu bir dille yaz yardımcı oluyor batihost.

Örneğin: Merhabalar, BungeeCord kurulumu yapabilirmisiniz veya yardımcı bir video, konu, yazı linki atarmısınız lütfen ?
Gibi gibi gibi...

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
@batihost.com Batihost batihost bu kadar abi, bir firma bu kadar mı yardımcı olur yahu ?
Siz Batihost'a geçin düzgünce isteklerinizi dile getirin adam üşenmeden yapıyor abi ya...

Ancak sen kalkıp, emirli cümleler kurarsan hiçbir yerde destek alamazsın.
Düzgün ve üslublu bir dille yaz yardımcı oluyor batihost.

Örneğin: Merhabalar, BungeeCord kurulumu yapabilirmisiniz veya yardımcı bir video, konu, yazı linki atarmısınız lütfen ?
Gibi gibi gibi...
Ticketlerimi okudunuzmu ? hitap şeklim gayet normal
hitap şeklim onların hoşuna gitmiyorsa ve buna göre yapmıyorlarsa bu bireysel oluyor ve ona görede iade ederlerdi
konuşma stiline göre işlem yapmama bekletme ayrı bir şey
müşteriyi istemeyip iade etmek başka bir şey
hem orda emir verici şeklinde konuşmada yapmadım fark ettiyseniz.

BerkantEserTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ticketlerimi okudunuzmu ? hitap şeklim gayet normal
hitap şeklim onların hoşuna gitmiyorsa ve buna göre yapmıyorlarsa bu bireysel oluyor ve ona görede iade ederlerdi
konuşma stiline göre işlem yapmama bekletme ayrı bir şey
müşteriyi istemeyip iade etmek başka bir şey
hem orda emir verici şeklinde konuşmada yapmadım fark ettiyseniz.
Sana hitaben demedim.
Batihost'a geçtiğin zaman kullanman gereken üslubu harfiyen yaptığını belirttim :)

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam lütfen dikkatli okuyun. Fark edileceği üzere arkadaşın bir dediği bir dediğine uymuyor. Başta lobinin gerekli olduğu konusunda ısrarcı olmuş ancak 2-3 satırlık bir konuşmadan sonra hazır olduğunu iddia etmiş. BungeeCord configi verilmesi teklif edilmiş, kendi configiniz olduğu gerekçesiyle reddetmişsiniz. Siz derdinizi bizlere düzgün anlatamadığınız sürece böyle karışıklıklar elbette olur.
Görmemişim
Biz lobi istedik bungecord ile kurulu olucak bize config teklif ettiler zaten ben bunu yaptım configi nitrado üzerindeki serverimden felan halletmiştim hazırlamıştım tek gereken vds sunucum bakın normal minecraft sunucu değil vds sunucumda 1 bungecord kurulumu dosyaları felan ayarlanmasını istemiştim işletim sistemi lunix olduğu için ben ayarlayamadım ama onlardan istediğimdede bir işlem yapmadılar.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Biz lobi istedik bungecord ile kurulu olucak bize config teklif ettiler zaten ben bunu yaptım configi nitrado üzerindeki serverimden felan halletmiştim hazırlamıştım tek gereken vds sunucum bakın normal minecraft sunucu değil vds sunucumda 1 bungecord kurulumu dosyaları felan ayarlanmasını istemiştim işletim sistemi lunix olduğu için ben ayarlayamadım ama onlardan istediğimdede bir işlem yapmadılar.
Keşke dosyaların hazırlanması gerektiğini açıkça belirtseydiniz.
Yada Linux kullanamadığınızı söyleseydiniz size o gün içinde Windows Server 2012 R2 kurup verebilirdik.

leonardo41

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Keşke dosyaların hazırlanması gerektiğini açıkça belirtseydiniz.
Yada Linux kullanamadığınızı söyleseydiniz size o gün içinde Windows Server 2012 R2 kurup verebilirdik.
aslında bunu belirttik ama bana canlı destekde bulunan arkadaş lunixde sadece o koruma var dedi oda 10 tl dedi kabul ettim sonra bedava dedi onada tamam dedik ama ona rağmen bir işlem yapılmadı paramda boşa gitti bende bir şey yapmadım sadece hakkım haram olduğunu belirti hiçbir hosting küfür dışında ts3 de banlamadı ilk defa bir şiketten ban yedim ts3den skypedende engellediler biz daha ne yapsak boş.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tam Rabisu'dan sipariş verecektim, bi' araştırdım ve 2-3 konu buldum bunun üzerine. Ama canlı destekte baya iyi destek veriyorlardı? Kararsız kaldııııııııııım :/

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tam Rabisu'dan sipariş verecektim, bi' araştırdım ve 2-3 konu buldum bunun üzerine. Ama canlı destekte baya iyi destek veriyorlardı? Kararsız kaldııııııııııım :/
Canlı destek almadan önce mükemmel ötesi en iyisi diyebilirim siparişi verdin 1 saat geçti canlı destek aktif yazıyor ama 3 gün cevap yok.

EyisTaFF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Rabisu

sunucumda bir nedenden dolayı rabisuya geçmek zorunda kaldım ve bir koruma için vds sunucu almam söylendi bunu söyleyen canlı sohbetden ferhat beydi ilk başlarda koruma 10 tl dedi ama size ücretsiz yaparız dedi daha sonra batuhan bey öyle bir ücret almıyoruz dedi bende güvendim 5 gb vds sunucu aldım

kurulum 1 saat ile 48 saat arasında olucak dedi ve bu çok uzun bir süre 2 gün boyunca kurulmasını bekledik
kuruldu hadi eyvallah
daha sonra dedimki ben bu makineye 1gb lobi 1gb bungecoord 3 gb sunucuma vermek istiyorum
ticket attım nasıl kurarım diye bilgi almak için

dosyaları ayarladık zaten ayarlıydı lobi ve normal sunucum için her şey hazırdı
bekle bekle cevap gelmeyince aradan 12 saat geçti

daha sonra cevap geldi

Daha sonra olayın koptuğu yere geliyor

nasınırsız o destek ekibindeki adam gitti yerine konuyu hiç hakim olmayan biri geldi

sunucu alırken zamanınız kıymetli diyor kaç gündür bekliyorum tslerine gittiğimde ts de duruyorlar ama galiba gizli duruyorlar gözükmüyorlar

ben bu konuda para iademi talep ediyorum.
@batihost.com

iade talebi gerçekleşirse hani sanmıyorum ama sizde böyle bir sıkıntı varmı amacım şu bot sunucuya girmeden lag yapıp lobiyi çökertiyor ve girişler kapanıyor sunucu close oluyor sizde bunun koruması mevcutmudur eğer mevcutsa size geçmeyi planlıyorum.
BatıHost vede Rabisu arasında kalmıştım bu konuyu açtığınız için teşekkür ederim. Bende batıhostu tercih edicem sanırım :)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Batihost diyorum. Başka bir şey demiyorem.

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sabıros Dominosss-. Pardon Neyse konu güncellenmesine yardım edeyim :D