İstek Rabisu Pluginer Aranıyor

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar firmamızda müsterilere ücretsiz olarak dağıtılmak üzere plugin paketleri yaptırılacaktır karşılığında ise sanal sunucu verilecektir detaylı görüşme özel mesaj yolu ve ya ticket üzerinden yapılacaktır

Şartlart
Paketlerde Map + Plugin Olmalıdır
Alıntı map kullanılabilir alıntı plugin paketide kullanılabilir
paket tamamen sorunsuz ve hatasız olacaktır
paketin tüm ayarları yapılmış olacaktır müsteri sadece sunucuyu başlatıp kendine op verip oynayabileceği şekilde olmalıdır
pakette hiçbir crackli ve çalıntı map plugin kullanılmamalıdır.

şartlara uyan arkadaşlar iletişime geçerse seviniriz.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Alıntı plugin ve çalıntı plugin arasında ne gibi bir fark var? Kişiler plugin veya map sahibinin referansını bildirmek zorunda mı?

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Alıntı plugin ve çalıntı plugin arasında ne gibi bir fark var? Kişiler plugin veya map sahibinin referansını bildirmek zorunda mı?
merhaba yani alıntıdan kastım internette kendi isteğiyle paketi yapmış ve ücretsiz olarak dağıtan kişilerden beğenilen kısımlarından kullanılmasına izin veriyoruz bizim paketlerimizde ama bazı büyük sunucuların bir şekilde paketleri çalınabiliyor onları istemiyoruz.

Broadway

JVM'yi Bozan Adam
En iyi cevaplar
0
Plugin paketinden ziyade kendi pluginlerimi ve masaüstü uygulamalarımı yazıyorum.
Referansım: NanoDankster (Ahmet Y)

Son düzenleme:

Efso_Player

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
merhaba yani alıntıdan kastım internette kendi isteğiyle paketi yapmış ve ücretsiz olarak dağıtan kişilerden beğenilen kısımlarından kullanılmasına izin veriyoruz bizim paketlerimizde ama bazı büyük sunucuların bir şekilde paketleri çalınabiliyor onları istemiyoruz.

Birçok Açık Ve Exploit Bulunmaktadır. Büyük Sunuculara Özel Full Korunaklı Bir Paket Tasarlamak Uzun Sürebilir çünki birçok plugin açığı bukkit ve spigottan kaynaklı açıktır exploitler o pluginleri kullanarak bütün plugin paketini çalabilşyorlar ve sadece rabisu ve axitr bulunana bir exploit yani birileri size karşı cidden kin tutmuş fakat kapatmanında birçok yolu var ben exploiti detaylı bir şekilde inceledim hayatımda belkide ilk defa böyle bir komut olduğunu fark ettim ekibinize SAygılarımda Exploiti bulup incelesinler o komutuda kapatmanızı öneririm...

İyi Forumlar Dilerim

Efso_Player

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En çok bilinen pluginleri okuma açıklarını birçok plugin ile kapatabiliyorlar fakat yinede essentialden kaynaklı bir açık yüzünden bütün sunuculaırn plugin paketini görebiliyorum örnek vermek gerekirse Zümrüt ödül alan skyblock sunucusunada açığı belirten ben oldum vb birçok sunucuda açıkları kapatmak için uğraşıyorum ve hala devam ediyorum eğerki isterseniz hazırlanan plugin paketinizi detayşlıca inceleyip açıklarınızı bildire bilirim ?

Rabisu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Birçok Açık Ve Exploit Bulunmaktadır. Büyük Sunuculara Özel Full Korunaklı Bir Paket Tasarlamak Uzun Sürebilir çünki birçok plugin açığı bukkit ve spigottan kaynaklı açıktır exploitler o pluginleri kullanarak bütün plugin paketini çalabilşyorlar ve sadece rabisu ve axitr bulunana bir exploit yani birileri size karşı cidden kin tutmuş fakat kapatmanında birçok yolu var ben exploiti detaylı bir şekilde inceledim hayatımda belkide ilk defa böyle bir komut olduğunu fark ettim ekibinize SAygılarımda Exploiti bulup incelesinler o komutuda kapatmanızı öneririm...

İyi Forumlar Dilerim
tickettan dönüş yapılmıştır.

SlayerNw

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İsmim Burak Yaşım 16 2 Yıldır Pluginer - Builder lik Alanında Görev Yapıyorum Asla Çalıntı İşi Sevmem Elimden Geldiğince Türkçe Pluginler Kullanırım Zaten Map Ve Paket Hizmeti Veriyorum Fakat Ücretsiz Çalışmıyorum Şuana Kadar Yaptığım Paketlerin Sayısı 10'u Geçti 2'si Forumlarda Paylaşıldı Biri +700 İndirme Diğer +300 İndirme Her İKiside +1000 İzlenme Çekti Güzel Yorumlar Aldım Umaırm Beni Seçersiniz

Kısacası Sizlere Hizmet Vermek Boynumuzun Borcu!

Alınıp Alınmadığım Discord Üzerinden Veya Buradan Bildirilsin Başka Yoldan Size Yardımcı Olamam

DarqLord41

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özel mesajdan iletişime geçebilir siniz.

djcin

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İsmim Burak Yaşım 16 2 Yıldır Pluginer - Builder lik Alanında Görev Yapıyorum Asla Çalıntı İşi Sevmem Elimden Geldiğince Türkçe Pluginler Kullanırım Zaten Map Ve Paket Hizmeti Veriyorum Fakat Ücretsiz Çalışmıyorum Şuana Kadar Yaptığım Paketlerin Sayısı 10'u Geçti 2'si Forumlarda Paylaşıldı Biri +700 İndirme Diğer +300 İndirme Her İKiside +1000 İzlenme Çekti Güzel Yorumlar Aldım Umaırm Beni Seçersiniz

Kısacası Sizlere Hizmet Vermek Boynumuzun Borcu!

Alınıp Alınmadığım Discord Üzerinden Veya Buradan Bildirilsin Başka Yoldan Size Yardımcı Olamam

brkctns0#1521
Pluginer - Builder - Designer