Rabisu yanlış yönlendirme ile alınan ürünün iade edilmemesi

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rabisu Destek
BOT
— bugün saat 23:15
@furkan.A :rabisu: Rabisu Discord Destek Sistemine Hoş Geldin!
Sana yardımcı olabilmemiz için lütfen sorununu açıkça belirt. Destek Talebini Kapatmak İçin !dkapat teknik
:erensionay: Sorununuz Destek Ekibine iletildi, en kısa sürede sizinle ilgilenecektir.
Doruk — bugün saat 23:15
Merhabalar Erhan Bey aktif olduğu zaman sorununuzla ilgilenecektir @furkan.A
Furkan.A — bugün saat 23:16
erhan bey gelene kadar biz bekleyelim o zaman
Kemal — bugün saat 23:16
@furkan.A Siz Sorununuzu Buradan Anlatın Erhan Bey Geldiği Zaman Sizin İle İlgilenecektir
Furkan.A — bugün saat 23:18
Satın almadan önce canlı destekteki arkadaşa 3 kere sordum
web panelli lobili survival sunucu kurmak istiyorum ne yapmam gerek diye
o da bungecord kurulumu gerek ve makine satın almanız gerek dedi ve 6+2+1 şeklinde paket almamı önerdi aldım
bungecord kurulumunu siz yapabilir misiniz diye 3 kere sordum ve evet cevabı aldım
ticket atmanız yeterli olacaktır dedi ama ticket attığımda erhan bey destek veremeyeceğini söyledi

daha sonra BRKN — bugün saat 22:50
"Bildiğim kadarıyla ve kendimde kullanırken edindiğim deneyimlere göre bildiğim kadarıyla bungeecord WebPanel makinelere kurulmuyor"
cevabını verdi

Arda — bugün saat 23:19
web panelli sunuculara bungecord kurulumu yapmak imkansız olduğu için yapılamıyor hocam.
Furkan.A — bugün saat 23:19
peki neden önerildi o paket ?
Arda — bugün saat 23:21
canlı destek ile olan görüşmelerinizi ve talebinizi bildirin. paket değişikliği yapılması için ticket açabilirsiniz. sizi mağdur bırakmamak adına satın aldığınız ürünün eş değerinde vds bir sunucu tarafınıza verilecektir.
Furkan.A — bugün saat 23:21
vds kullanmak istemiyoruz
ben ibanımı atayım
iademi alayım o zaman

Arda — bugün saat 23:21
maalesef iade yapmıyoruz
bunu onayladığınız hizmet sözleşmesi içerisinde görebilirsiniz.

Furkan.A — bugün saat 23:22
14 gün içerisinde iade hakkım var koşulsuz bunu siz yapmazsanız zaten tüketici mahkesinde online başvuru ile direk açabiliyorum
teşekkürler o zaman

Arda — bugün saat 23:23
7. Fesih

7.1: Müşteri iş bu sözleşmenin herhangi bir maddesine aykırı davranarak sorumluluklarını ve taahhütlerini yerine getirmediği takdirde yada müsteri kayıt bilgierindeki beyan ettiği bilgilerin doğru olmadığının tespiti halinde, yukarıda belirtilen sözleşmeyi askıya alma halinin 7 günden fazla devam etmesi halinde, Rabisu hiçbir ihtar ve ihbara gerek kalmaksızın sözleşmeyi tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

7.2: Bu şekilde gerçekleşecek fesih sonrasında müşteri; kalan süreye bakılmaksızın ödemiş olduğu son sözleşme ücretini geri isteyemeyeceğini, fesih tarihinde yürürlükte olan emsal sözleşme bedelinin 5 katı ticari cezai tazminat ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.3: Müşteri hiçbir gerekçe göstermeksizin sözleşme normal süre ile sona ermeden 10 gün önce yazılı olarak ihtar etmek şartı ile iş bu sözleşmeyi süresi sonunda fesih etme hakkına sahiptir.

7.4: Sözleşmenin sona erme süresinden önce müşteri tarafından fesih edilmesi halinde sözleşme sonuna kadar ödenecek olan ücretlerin 1/2'sini defaten ve peşin olarak ödemeyi beyan, kabul ve taahhüt eder.

7.5: Satın Alınan Ürünün Hiçbir Şekilde İadesi ve ya İptali Bulunmamaktadır.
Furkan.A — bugün saat 23:24
; mal satışına ilişkin mesafeli sözleşmelerde, malı teslim aldığı tarihten itibaren on dört gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.
ayriyetten daha önce de tüketici mahkemsi sayesinde iade etmişliğinizi forumlarda okumuştum

Arda — bugün saat 23:26
size tek yardımcı olabileceğimiz konu ya web panel olarak aldığınız hizmeti vds olarak çevirme yada web panel olarak kullanmaya devam etmek olacaktır
başka bir seçeneğiniz bulunmuyor
ve forumlarda yazılanlara fazla kulak asmamanızı tavsiye ederim :slight_smile:

Erhan — bugün saat 23:37
Bahsedilen şey elde edilen bir maldır
Biz size tahsis ettiğimiz bir ip mevcuttur bu ürün olarak geçer
Bu yüzden 14 gün iade kuralı burada geçerli değildir
xcx.PNG

Halley0

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Rabisu'yla öncedende böyle bir konu görmüştüm işlemci eksikliğiyle ilgili umarım Rabisu hatasının farkına varır