RAIDERCRAFT | Emek Survival | Özel Claim Sistemi | Boss | Batle Pass | Teslimat Ve Daha fazlası

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serverde claim siliniyor demişler ve sıkıntı hiç olmıyacak dediler ve claimim gitmiş benim claimim gittiği için sıkıntı yok fakat o kadar oyuncunun emekleride benle birlikte gitti ilgi 0 diyebilirim başarılar.
Sunucuya giriyorsunuz göz gezdirip kötülüyorsunuz 2 gün oynayıp çıkıp 2 3 gün sonra gelip claiminin silindiğini farkediyorsunuz ve tekrardan kötlülüyorsunuz claiminiz süreli olduğu için silindiğini bile bile kötülüyorsunuz amacınızı çözemedim insanların emeklerini hiçe saymak fln mı?

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya giriyorsunuz göz gezdirip kötülüyorsunuz 2 gün oynayıp çıkıp 2 3 gün sonra gelip claiminin silindiğini farkediyorsunuz ve tekrardan kötlülüyorsunuz claiminiz süreli olduğu için silindiğini bile bile kötülüyorsunuz amacınızı çözemedim insanların emeklerini hiçe saymak fln mı?
Göz Gezdirdim ve hiçbir zaman kötülemedim iyi sunucu dedim claimim silindiğini sizin o claim değiştirdiğinizde gelecek demiştiniz ve 2 3 gün sonra değil 1 gün sonra geldim dostum lütfen yalan yanlış şeyler söylemeyin

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Göz Gezdirdim ve hiçbir zaman kötülemedim iyi sunucu dedim claimim silindiğini sizin o claim değiştirdiğinizde gelecek demiştiniz ve 2 3 gün sonra değil 1 gün sonra geldim dostum lütfen yalan yanlış şeyler söylemeyin
Satın almış olduğumuz claim eklentisi sürekli sıkıntıl çıkartıyordu ve bu durumdan sıkılmıştık dolayısıyla başka bir eklentiye geçtik geçerken tüm claimleri yeni eklentiye aktarıp ek 2 gün süre verdik yani claimler süreli olduğunu bilmiotsunuz ve claiminizin silindğini görünce claimim silinmiş diyorsunuz.

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Satın almış olduğumuz claim eklentisi sürekli sıkıntıl çıkartıyordu ve bu durumdan sıkılmıştık dolayısıyla başka bir eklentiye geçtik geçerken tüm claimleri yeni eklentiye aktarıp ek 2 gün süre verdik yani claimler süreli olduğunu bilmiotsunuz ve claiminizin silindğini görünce claimim silinmiş diyorsunuz.
Evet öyle oldu duyurularda ek 2 gün süre verdiğinizi söylediğinizi hatırlamıyorum

JohAks

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Haksız oyun ortamı olduğunu düşünüyorum, tavsiye etmiyorum.

JohAks

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
dostum silme gibi bir yetkimiz yok farkındaysan ilk yorumlar silinmişmi?
O zaman söyleyim tekrardan, siz yani yöneticiler oyunun içine farklı hesaplardan kendinize item para verip oyundaki ekonomiyi bozuyorsunuz. Tavsiye etmiyorum sunucuyu. Ayrıca forumdan okuyan arkadaşlara sesleeniyorum 2 hafta sonra ikinci sezona geçiyorlar...

Son düzenleme:

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman söyleyim tekrardan, siz yan, yöneticiler oyunun içine farklı hesaplardan kendinize item para verip oyundaki ekonomiyi bozuyorsunuz. Tavsiye etmiyorum sunucuyu. Ayrıca forumdan okuyan arkadaşlara sesleeniyorum 2 hafta sonra ikinci sezona geçiyorlar..
Peki neye dayanarak bunu söylüyorsun emin olup? biz olduğumuzu nerden biliyorsun?

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
O zaman söyleyim tekrardan, siz yan, yöneticiler oyunun içine farklı hesaplardan kendinize item para verip oyundaki ekonomiyi bozuyorsunuz. Tavsiye etmiyorum sunucuyu. Ayrıca forumdan okuyan arkadaşlara sesleeniyorum 2 hafta sonra ikinci sezona geçiyorlar...
Sunucuya birilerinin gelip gelmemesinin bir önemi yok, sende kendini belirtmeyip her gün selamlaştığımız birisisin ya ben buna üzülüyorum...

Son düzenleme:

JohAks

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Peki neye dayanarak bunu söylüyorsun emin olup? biz olduğumuzu nerden biliyorsun?
Baltop ilk 3 kişinin ekonomisi oyundaki herkesin ekonomisinden 5kat daha fazla... Ayrıca benim kim olduğum önemli değil önemli olan fikirlerim ve ayrıca sizi tanımıyorum bile, iyi akşamlar.

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baltop ilk 3 kişinin ekonomisi oyundaki herkesin ekonomisinden 5kat daha fazla... Ayrıca benim kim olduğum önemli değil önemli olan fikirlerim ve ayrıca sizi tanımıyorum bile, iyi akşamlar.
peki ilk 3 oyuncunun bizim olduğuna nasıl kanaat getirdin ve biz onlar sayesinde ekonomiyi otutturduk ve yapılan hatalar onlar sayesinde düzeltildi yani nedenki ben kendi yan hesaplarıma para verip oyuncuların zevkini kaçırmak isteyimki?

JohAks

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
peki ilk 3 oyuncunun bizim olduğuna nasıl kanaat getirdin ve biz onlar sayesinde ekonomiyi otutturduk ve yapılan hatalar onlar sayesinde düzeltildi yani nedenki ben kendi yan hesaplarıma para verip oyuncuların zevkini kaçırmak isteyimki?
Bilemem artık sunucun ekonomisi çok kötü ve ve ve şöyle bir ek daha yapim. CrazyBoys klanı kim acaba? Son olarak uzatmayalım iyi forumlar...

SeyyahR

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bilemem artık sunucun ekonomisi çok kötü ve ve ve şöyle bir ek daha yapim. CrazyBoys klanı kim acaba? Son olarak uzatmayalım iyi forumlar...
sana kanıtlamama gerek yok bencede iyi forumlar

Son düzenleme: