• Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
  • youtube abone hilesiSon Gösterim: 11 Ağustos 1825 temmuz 2018

RaitonRPG l TR Konsept Köy Temalı Sunucu için Sponsor Aranıyor

AnadoluNW

Kömür Madencisi
Resim paylaşsaydın daha hoş olurdu. İnsanlar hosting sponsorluğu verirken neye yatırım yaptığını bilmeli..

AnadoluNW

Kömür Madencisi
Elimde sunucu olmadığı için ve map yapılmadığı için paylaşamıyorum bey efendi, ama ilerki zamanda sunucu konusunda görebileceksiniz <3
Sunucu yapman ve map hazırlaman için illa bir VDS VPS 'ye ihtiyacın yok. Ip satırını boş bırakarak yada Localhost yazarak kendi bilgisayarından bir sunucu açabilirsin. Sadece sen girebilirsin ama en azından sunucuyu hazırlayabilirsin.
Bol şans ^^ K.g

TyGuardian

Sharingan... Always.
PSN
SadeOyuncu
Xbox
SadeOyuncu
Steam
SadeOyuncu
Minecraft
SadeOyuncu
Sunucu yapman ve map hazırlaman için illa bir VDS VPS 'ye ihtiyacın yok. Ip satırını boş bırakarak yada Localhost yazarak kendi bilgisayarından bir sunucu açabilirsin. Sadece sen girebilirsin ama en azından sunucuyu hazırlayabilirsin.
Bol şans ^^ K.g
Demek istediğim o değildi ama ne ise eleştirin için teşekkür ederim bey efendi daha çok eleştirilerinizi bekliyoruz.

DIO

Ey Edip AdanadA pidE yE
Süper Üye
Proje güzele benziyor. Ben beğendim. Başarılar dilerim. İnşallah bir sponsor bulursun ve bu projeyi hayata geçirirsin. Bize de kıraathanede takılmak düşer :D

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
Steam
keima__
Minecraft
Kovalski
türkiyenin ilk townysimi açılıyor yoksa, kafamdaki konsept şöyleydi 1 hafta gelişme süresi sonra bam bam bam (1 haftalığına koruma alıcak köyler sonra koruma kalkıcak). O süre içinde gelişicekler set yapıcaklar tuzak kurucaklar vb vb... Koruma altındayken claimlerine sethome falan çekilemicek.

Konuyu okuyunca düz rpg olduğunu anladım towny işi bana kaldı sanırım xD (rpg olarak belli bi kitle var onlar harici hiç tutan rpg görmedim)

TyGuardian

Sharingan... Always.
PSN
SadeOyuncu
Xbox
SadeOyuncu
Steam
SadeOyuncu
Minecraft
SadeOyuncu
türkiyenin ilk townysimi açılıyor yoksa, kafamdaki konsept şöyleydi 1 hafta gelişme süresi sonra bam bam bam (1 haftalığına koruma alıcak köyler sonra koruma kalkıcak). O süre içinde gelişicekler set yapıcaklar tuzak kurucaklar vb vb... Koruma altındayken claimlerine sethome falan çekilemicek.

Konuyu okuyunca düz rpg olduğunu anladım towny işi bana kaldı sanırım xD (rpg olarak belli bi kitle var onlar harici hiç tutan rpg görmedim)
Towny ne alaka ama düşünebilirim :D

mrbulut123

Hasan Bulut Kurt
Xbox
HasanBulutKurt
Steam
HasanBulutKurt
Minecraft
BomberBulut
Sunucu ilk gün tutacak, sonra birkaç saldırı falan yemeyenler, küfürlerin çoğalması, daha sonra silahlı sunucu fikri gelir aklınıza. Öyle klasik bir kapanma olur. Açmayın. Açılmasın artık. Açılmıyor zaten.

TyGuardian

Sharingan... Always.
PSN
SadeOyuncu
Xbox
SadeOyuncu
Steam
SadeOyuncu
Minecraft
SadeOyuncu
Sunucu ilk gün tutacak, sonra birkaç saldırı falan yemeyenler, küfürlerin çoğalması, daha sonra silahlı sunucu fikri gelir aklınıza. Öyle klasik bir kapanma olur. Açmayın. Açılmasın artık. Açılmıyor zaten.
o sunuculara bizde karşıyız ama konuyu okumadanda yorum yapmayın 1800 1900 lü dostça bi köy temasındayız ne silahı

Svml

Zombi Katili
Yazdıklarına göre güzel bir sunucu olacağa benziyor. Belki rol yapanlara özel bazı küçük sistemler getirirsiniz.
Başarılar, umarım kendinize uygun bir sponsor bulabilirsiniz.

TyGuardian

Sharingan... Always.
PSN
SadeOyuncu
Xbox
SadeOyuncu
Steam
SadeOyuncu
Minecraft
SadeOyuncu
tüfeksiz köy mü olur, bizim köyde mutlu tatliş bi köy ama herkesin tüfeği var xD
Lafın gelişi :) Elbette tüfek olucak ama kan davası dışında kullanılmayacak
Bizim köyde cephanelik gibi ;) Düğün zamanı orada bulunursan anlıyorsun

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Rambo :D
Selamun aleyküm emmiler diye kıraathaneye giresim var :)
Aleykümselam hafız
Yazdıklarına göre güzel bir sunucu olacağa benziyor. Belki rol yapanlara özel bazı küçük sistemler getirirsiniz.
Başarılar, umarım kendinize uygun bir sponsor bulabilirsiniz.
Teşekkür ederim inşAllah.