Rapor Skripti | Skript Tamamen Bana Aittir !

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Kod:
command /rapor [<text>] [<text>]:
    trigger:
        if arg 1 is set:
            if arg 2 is set:
                if {rapor.sure.%player%} is 0:
                    send "&3Rapor &8> &bBildirdiğiniz için teşekkürler! Yetkililer ilgilenecektir."
                    send "&3Rapor &8> &b%player% &7Adlı oyuncu birini rapor etti!" to ops
                    send "" to ops
                    send "&bRapor Edilen Kişi &8> &7%arg 1%" to ops
                    send "" to ops
                    send "&bRapor Sebebi &8> &7%arg 2%" to ops
                    set {rapor.sure.%player%} to 30
                    loop {rapor.sure.%player%} times:
                        wait 1 second
                        add -1 to {rapor.sure.%player%}
                else:
                    if {rapor.sure.%player%} is not set:
                        send "&3Rapor &8> &bBildirdiğiniz için teşekkürler! Yetkililer ilgilenecektir."
                        send "&3Rapor &8> &b%player% &7Adlı oyuncu birini rapor etti!" to ops
                        send "" to ops
                        send "&bRapor Edilen Kişi &8> &7%arg 1%" to ops
                        send "" to ops
                        send "&bRapor Sebebi &8> &7%arg 2%" to ops
                        set {rapor.sure.%player%} to 30
                        loop {rapor.sure.%player%} times:
                            wait 1 second
                            add -1 to {rapor.sure.%player%}
                    else:
                        send "&7Bu Komudu Kullanabilmek Için &e%{rapor.sure.%player%}% Saniye &7Beklemelisin!"
            else:
                send "&3Rapor &8> &bLütfen bir sebep giriniz! &d/rapor [isim] [sebep]"
        else:
            send "&3Rapor &8> &bLütfen bir isim giriniz! &d/rapor [isim] [sebep]"

Skript Tamamen Bana Aittir ! Kendi Serverinizde Kullanabilirsiniz.
Skripti denedim hiç sorunsuz çalıştı.
Birisi rapor edildiğinde bütün oplara Rapor Eden Kişi / Rapor Edilen Kişi / Rapor Sebebi gidiyor.
Rapor etmek için 30 saniyelik bir bekleme süresi vardır. Bu süreyi değiştirebilirsiniz !
Bekleme süresini nasıl değiştirebilirim ? set {rapor.sure.%player%} to 30 kısmındaki 30'u kaç yaparsanız bekleme süresi o kadar olacaktır.

Skriptte herhangi bir Hata veya Skriptte değiştirilebilecek / eklenebilecek bir şey varsa söylerseniz sevinirim =)

Chefran

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oldukça hızlı ve sade olmuş. Gayet başarılı, tebrikler ^^

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Merhaba, güzel bir skript olmuş. Merak ettiğim bir şey var, eğer bir rapor geldiği sırada oyunda hiç yetkili yoksa ne olacak? Oyunda bir yetkili olmadığı zaman raporları bir dosyaya kaydetmeyi, bir yetkili oyuna girdikten sonra raporları görebilmeyi ekleyebilir misin? Ek olarak skriptlerinde bir takılma yaşadığında bana ulaşabilirsin, yardımcı olmaya çalışırım.

na2000

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
22
Ruh hali
Merhaba, güzel bir skript olmuş. Merak ettiğim bir şey var, eğer bir rapor geldiği sırada oyunda hiç yetkili yoksa ne olacak? Oyunda bir yetkili olmadığı zaman raporları bir dosyaya kaydetmeyi, bir yetkili oyuna girdikten sonra raporları görebilmeyi ekleyebilir misin? Ek olarak skriptlerinde bir takılma yaşadığında bana ulaşabilirsin, yardımcı olmaya çalışırım.
Benimde aklıma gelmedi değil. Sadece tam olarak nasıl yapacağımı bilmiyorum. Skript konusunda pek becerikli değilim sadece 1 haftadır skript yazıyorum. Yapmayı denerim önerin için çok sağ ol ^^