>Razer Akıllı Telefon Çıkarıyor!<

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
> Selamlar Forum.Gamer'in teknoloji hayranı takipçileri.Bu gün sizlerle tekrardan bir telefona göz atacağız,fakat bu telefon diğerlerinden farklı.Klavye/Mouse sektörünün en iyisi olan Razer akıllı telefon sektörüne de giriyor,yani Razer denince akla gelen ilk şey 'IşıQlı MışıQlı MoruQ' eminim aklımıza ilk gelenlerden biridir bu,şahsen ben bu akıllı telefonu çoook merak ediyorum.Şimdi gelin biraz yakından inceleyelim bu ışıklı mışıklı telefonu ;

Teknik Özellikler ;
İşlemci : Qualcomm Sanpdragon 835
Ram : 8 GB :o
Ekran : 5.7 inç Quad HD AMOLED Ekran (1440×2560 piksel)
Depolama : 64/128 GB genişletilebilir depolama
Kamera/Ön kamera : 12 megapiksel arka kamera/8 megapiksel ön kamera
Android sürüm : Android 7.1.1 Nougat ( Razer Edition )

Teknik özellikleri gerçekten MÜTHİŞ! Kendilerine özel düzenledikleri Android sürümü görmek için sabırsızlanıyorum dostlar!
Geçtiğimiz günlerde ''Watch!'' sloganıyla bir tanıtım düzenleyeceklerini açıkladılar.Telefonun tasarımı ile ilgili bir sızıntı/bilgi şu an elimizde yok dostlar,ancak şunu biliyoruz ki Razer markası oyunculara yönelik bir donanım hazırlamış,bunu anlayabiliyoruz teknik özelliklerden.Fiyatına gelecek olursak bu konuda henüz bir bilgi yok,ancak bu donanımın 1200 Dolar'dan aşağı olacağını düşünmüyorum. Türkiye'deki fiyatı biraz uçuk olabilir.Ama değinmeden edemiyorum bu telefonun ekranı beni benden alacağa benziyor :/

Telefonumuz 1 Kasım'da tanıtılacak,'Watch!' sloganı ile yapılacak bu tanıtımın nerede yapılacağı hakkında da bir bilgi yok.

Konumu okuduğunuz için teşekkürler! Adamların el atmadığı yer kalmadı :D
İyi forumlar!
Kaynak : Phone Arena

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Razer bile telefon çıkarmaya başlaıdı,piyasa duman altı Çay iç kendne gel! :cay:

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Razer bile telefon çıkarmaya başlaıdı,piyasa duman altı Çay iç kendne gel! :cay:

Sektör bayağı karıştı, artık cep telefonu piyasasına girmeyen kalmadı. Bakalım Razer nasıl çalışmalar ortaya atacak :cay: :pala:

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Razer bile telefon çıkarmaya başladı,piyasa duman altı Çay iç kendine gel! :cay:
Forum.Gamer olarak bizdemi çıkarsak? :D
Sektör bayağı karıştı, artık cep telefonu piyasasına girmeyen kalmadı. Bakalım Razer nasıl çalışmalar ortaya atacak :cay: :pala:
Görünüşe göre gayet iyi teknik özellikler sağlamışlar,umarım başarılı bir telefon olur.

ramzer ışıqlı mışıqlı.
Aynen öyle,ışıklı mışıklı.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Razer deyince aklıma yeşil ışıklar geliyor :)

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bence herkes kendi alanında durmalı.Örneğin bir balık maymun gibi ağaca tırmanmayı denememelidir.Ya da bir maymunda balık gibi suda yüzmeyi.Yine de hayırlısı olsun.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Razer deyince aklıma yeşil ışıklar geliyor :)
Aynen öyle,yeşil tasarımının üstünde dururlar diye düşünüyorum.

Bence herkes kendi alanında durmalı.Örneğin bir balık maymun gibi ağaca tırmanmayı denememelidir.Ya da bir maymunda balık gibi suda yüzmeyi.Yine de hayırlısı olsun.
Belli olmaz,teknik özelliklerine bakarsan gayet güzel bir telefon çıkardıklarını görebilirsin.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Note 8 gibi bir canavara rakip olamaz ancak Razer fanboyları (ben) için işe yarayabilir. İşlemcisi ve kamerasını oldukça başarılı buldum. Alt sınıf telefonlara toz yutturmaya gelecek gibi duruyor.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Note 8 gibi bir canavara rakip olamaz ancak Razer fanboyları (ben) için işe yarayabilir. İşlemcisi ve kamerasını oldukça başarılı buldum. Alt sınıf telefonlara toz yutturmaya gelecek gibi duruyor.
Kesinlikle öyle! Bu konuda hemfikir olduğumuza sevindim.İşlemcisinden tut,kullandıkları malzemeye kadar buram buram kalite kokuyor,Türkiye'ye gelir gelmez satın alacağımı söyleyebilirim.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Kesinlikle öyle! Bu konuda hemfikir olduğumuza sevindim.İşlemcisinden tut,kullandıkları malzemeye kadar buram buram kalite kokuyor,Türkiye'ye gelir gelmez satın alacağımı söyleyebilirim.
Katılıyorum. Gerçekten başarılı bir telefon, ayrıca ürünlerini sevdiğim için bana göre daha özel bir yeri olacak.