*RealLegend* Modern Hub Server ➽ Kendimizin Yapdığı YepYeni BamBaşka İçerikler Ve Projeler...

SCTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
indir.jpg

Selamlar Sizcede Yeni Ve BamBaşka Sunucuda Oynama Vakti Gelmedimi? RealLegend Derim Sizde Bizim Sunucumuz'a Katılın Birbirinden Eğlenceli İçerikler Karşınızda Olacakdır Sizde Katılın Keyfinizde Bakın Eğleniceğinizi Umuruyoruz Hadi Sizde Katılın Durmayın^_^

[̲̅s̲̅][̲̅u̲̅][̲̅n̲̅][̲̅u̲̅][̲̅c̲̅][̲̅u̲̅] [̲̅i̲̅]̇ç[̲̅e̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅][̲̅k̲̅][̲̅l̲̅][̲̅e̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅]

☉ GerçekHayat☞ Prison☞ Faction☞ SkyBlock☞ ??

GerçekHayat İçeriklerMeslek,Görev,Soygun,Şehir,Mafya,Polis,Silah,Suçlu,Gym Kas Geliştirip Daha Darbeli Vurursunuz.:para::co1:

OpFaction İçerikleri Klasik Faction Warpları Var + Kendimizin Oluşturduğu Warplar Vardır Mesela YediKule,Zindan,LanetliMezarlık,MağraV.b Var.

Prison İçerikleri Hapishanede Normal Prison A-Z Kadar Harfli Rütbeler Vardırz Rürbelere Göre Hammadeler Var Savaşa Bilirsiniz + Hapishane Kavgası Vardır Gardiyanlar V.b İçerikler Bulunmakdadır.

OpSkyBlock İçerikleriKlasik SkyBlock Warpları Ve Kendimizin Yapdığı Warp İçeriği Vardır Günlük Giriş,Anahdar,Spawner V.b.

?? ➽ + Birde Sizin İstediğiniz Bir Server Yapacığız Oylama Yapıp Seçicez.

[̲̅s̲̅][̲̅u̲̅][̲̅n̲̅][̲̅u̲̅][̲̅c̲̅][̲̅u̲̅] [̲̅b̲̅][̲̅i̲̅][̲̅l̲̅][̲̅g̲̅][̲̅i̲̅]

SunucuHost: ➽Batihost
SunucuSlot: ➽Sınırsız
SunucuRam: ➽10
SunucuÇekirdek: ➽4
SunucuKurucuları: ➽Muharrem Ve Ozanalp
SunucuYetkilileri: Zachugon,iiSkyXD
SunucuIP: ➽ RealLegendTR.Batihost.Com 1.8.8
SunucuSite:www.reallegends.mc.tc

[̲̅k̲̅][̲̅u̲̅][̲̅r̲̅][̲̅a̲̅][̲̅l̲̅] [̲̅i̲̅]̇[̲̅h̲̅][̲̅l̲̅][̲̅a̲̅][̲̅l̲̅][̲̅l̲̅][̲̅e̲̅][̲̅r̲̅][̲̅i̲̅]

➽Küfür,Argo,Tehdit.
➽Spam,Saygısızlık, Dik Konuşmak.
➽Reklam,Terbiyesiz Linkler.

➽Hakaret,Aşalayıcı,Küçümseme V.b

[̲̅s̲̅][̲̅u̲̅][̲̅n̲̅][̲̅u̲̅][̲̅c̲̅][̲̅u̲̅] [̲̅r̲̅][̲̅e̲̅][̲̅s̲̅][̲̅i̲̅][̲̅m̲̅]

GERÇEK HAYAT
uks-map-2-662x331.jpg

FACTİON
Zindan
laput05.jpg

PRİSON

minecraft-prison.jpg

SKYBLOCK
images (1).jpg

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    6.7 KB · Görüntüleme: 480
  • images.jpg
    images.jpg
    6.7 KB · Görüntüleme: 477
  • minecraft-prison.jpg
    minecraft-prison.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 352
  • images (1).jpg
    images (1).jpg
    4.2 KB · Görüntüleme: 473
Son düzenleme:

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girdim, skyblock harici hiçbirşey yok, insanları kandırmaya utanmıyor musunuz ?! @Cardinal41 hocam sunucu yanlış yerde.

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o sunucu ip kapanalı çok oldu kardeşim artık tek bir sunucu üzerinde çalışıyoruz =)
Ben nereden senin kardeşin oldum, kardeş çok yakın bir kelimediler kullanırken dikkat et. + Konu HUB sunucular kategorisinde, sunucunun ne olduğunu anlamak için henüz olağandışı güçlerimi keşfetmedim.

RealLegendsTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben nereden senin kardeşin oldum, kardeş çok yakın bir kelimediler kullanırken dikkat et. + Konu HUB sunucular kategorisinde, sunucunun ne olduğunu anlamak için henüz olağandışı güçlerimi keşfetmedim.
Kardeşim Sunucu 1 Aya Yakın +5 Sunucu Birleşik = Hub Sunucuydu Ondan Sonrada Tek Bir Serverle İlgilenmeye Karar Verdik İyi Günler