[✓] RealLife >Modern RPG Sunucusu>Devasa İçerikeler>AÇILDI>RealLife.Batihost.Net

SpousTR

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ne zaman açılır

Son düzenleme:

SCTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herekeze Teşekkürler Sitemize Göz Ata Bilirsiniz Sitemizde Bakımdadır Bildirimler Duyurular Buradan... Sitemiz= NobleTürk

CloreyBT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İlgi çekici bir sunucu.
Açılınca bir uğrayacağım , başarılar...

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bunun rpg olacağını düşünmüyorum ben şahsen. ''Fekşın'' gibi kasılacağımız alan var. Ve sistemlerden anlaşılıyor. Neyse sunucu açılınca inşallah Rpg hissi bırakır.

HellinTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bunun rpg olacağını düşünmüyorum ben şahsen. ''Fekşın'' gibi kasılacağımız alan var. Ve sistemlerden anlaşılıyor. Neyse sunucu açılınca inşallah Rpg hissi bırakır.
Dostum adamlar baya uğraşmış böle demen çok yanlış ve gerçek hayattada madenler var ordada insanlar maden kazıyor o zaman gerçek hayatta "fekşın" gibi sistemler diyorsun hangi factionda soygun,araba,silah,atm,telefon,aranma,gizlenme var sölermisin çok merak ettim.

Zeydeeer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Dostum adamlar baya uğraşmış böle demen çok yanlış ve gerçek hayattada madenler var ordada insanlar maden kazıyor o zaman gerçek hayatta "fekşın" gibi sistemler diyorsun hangi factionda soygun,araba,silah,atm,telefon,aranma,gizlenme var sölermisin çok merak ettim.
D
Dostum diyeceğim şu Rpg ortamı çıkar mı bilmem orasında emin değilim. Fakat adamlar tek madende kazarsa hiç hoş olmaz bence kaldırılması lazım. Diğer sistemler güzel zaten.

OzanalpTR

Real Life | RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
D
Dostum diyeceğim şu Rpg ortamı çıkar mı bilmem orasında emin değilim. Fakat adamlar tek madende kazarsa hiç hoş olmaz bence kaldırılması lazım. Diğer sistemler güzel zaten.
Maden senin bildiğin maden sistemi olsa kabul ancak öle değil işte daha değişik yaptık yanılgı için özür dileriz.