Redr Sunucu Konu Tasarımı | Ön Tanıtım

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Adobe_Post_20181229_221306.jpg
Adobe_Post_20181228_232312.jpg

Merhaba, bu tasarımı can sıkıntısından yaptım. O yüzden eleştirilere açığım. Eğer beğenirseniz Yeni konu tasarımı yapabilirim. İYİ GÜNLER.
@AdexTR @Majoras @Cranky

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Kırmızılı olanın arka planı biraz boğucu geldi bana. Yoğun bir kırmızının üzerine siyah yazılar kötü durmuş.

Antnms

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben kırmızıdan çok imza olan maviliyi beğendim onun üstüne yapılsaydı daha güzel olurdu.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Kırmızılı olanın arka planı biraz boğucu geldi bana. Yoğun bir kırmızının üzerine siyah yazılar kötü durmuş.
Öneriniz Dikkate Alındı. Bir Sonraki Versiyon da Mavi Yapmayı Planlıyorum (Bluer Versiyon 2 Olarak)
Ben kırmızıdan çok imza olan maviliyi beğendim onun üstüne yapılsaydı daha güzel olurdu.
Bencede, Deneyeceğim. Hala Boyutunu Yapamıyorum Kaça Kaç Olması Gerek Boyutunun Konu Tasarımının?

glyphll

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
daha açık ve göze batmayan renklerde arkaplan koy ve ayraçları aynı yapmaya çalış, onun dışında hoş olmuş

rslzd0

Allah de ve sus! Başka bir şey söylemeye değmez.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Umarım eleştirilere açıksındır. İlk olarak simetri hataları var. İkinci olarak renkler çok boğuk. Üçüncü olarak lorem ipsum'u çok yanlış kullanıyorsun.
Daha da detaya inip burada satırlarca yazı yazabilirdim, fakat en önemli kısımlarını yazdım.