Regend Network Bünyesi Altında Çalışacak Yetkililer Aranıyor!

RegendNetwork

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar biz Regend Network.
Minecraft dünyasına hitap eden Regend Network ilk çalışmalarına 2016'da başladı.
birçok sunucunun açılışına imza atan Regend Network bu sefer sizleri Conconcraft sunucusu ile karşılayacak.
Usta yönetim ekibi ve yetkilileri ile Regend Network aradığınız kaliteyi sizlerle buluşturacak.
Beraberinde gelecek olan youtuber sponsorlukları ile sizlere garanti ve kemik bir online kitlesi oluşturacağımızdan şüpheniz olmasın.
Alım Formu;

Ad :
Hangi yetki de uzmansın? :
Günde kaç saat aktifsin? :
Sunucularda kaç senedir yetkili oluyorsun? :
Eklemek istediğin bir şey varsa yaz :
İletişim / Discord :

Not : Bilginize ve diğer kriterlere göre yetkiniz seçilecek. Discord için ulaşım:

- Arda#1022
- Gökşan Atikaslan#2721

Yetkinizin Yükselme Durumu:

Saygılı olmak,
Davranış biçiminizin olumlu olması,
Oyuncular ile iletişiminiz sık ve iyi olması,
Nitelikli biri olmanız,

Yetkiniz Düşme veya Kaldırılma Durumu:

Davranış bozukluğu (Davranışlarınızın kötüleşmesi ve gözümüzden düşmeniz.)
Saygsızılık, (Oyuncuya küfürlü yaklaşıp, hakaret ederek ve laubali davranmak gibi eylemlerde oluşan durumlardır.)
Oyuncular ile iletişiminizin kötüleşmesi (Oyuncunun yardım taleplerini karşılamama, bir olaya tek taraflı bakma gibi eylemlerde oluşan durumlardır.)
Nitelikli olmamanız (Sunucu içindeki teknik bir sorunda ve çok yönlü olamamak gibi durumlardır.)

Sunucu Yetkileri:

Admin, Admin Şefi, Moderatör, Moderatör Şefi, Mimar, Asistan, Rehber Şefi, Rehber.

Alınacak Yetkililer:

- Rehber
- Mimar

Verilecek olan her yetkinin bir şefi olacaktır. Herhangi bir ciddi olmayan konularda her yetkili kendi şefine gidecektir. Ciddi olan durumlarda ise Yöneticilere başvurabilirsiniz.

Görseller;

121740

121739

121742

121744

Son düzenleme:

Muhammed_PVP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ad : muhammed ali
Bildiğin Komutlar / Hepsini yaz : gamemdoe 1/gm1 ban kick mute reload gibi daha büssrü komut var vb. diyelim
Hangi yetki de uzmansın? : admin moderator daha ço kadmin olurum
Günde kaç saat aktifsin? : minimum 1 max 4-5
Sunucularda kaç senedir yetkili oluyorsun? :2-3
Eklemek istediğin bir şey varsa yaz : dc konuşma gelemem mic yok
İletişim / Discord : muhammed10045#3607

skylordpulspuls1

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad :Ahmet

Bildiğin Komutlar / Hepsini yaz : Groupmanager Anlarım Essentials Anlarım Skript Yazarım WorldEdit Anlarım Bilidiğim Komutlar 1 kaç öğrenk veriyim /jail /ban /cc admin /kick /mute vb. Çoğu Pl ve Sk Komutlarını Bilirim Oyun için Komutlarınında iyi Bilirim

Hangi yetki de uzmansın? : Çoğu Yetkide Siz Ne İsterseniz Yaparım

Günde kaç saat aktifsin? : 10-12 Saat Bazen Sabaha Kadar

Sunucularda kaç senedir yetkili oluyorsun? : 2-3

Eklemek istediğin bir şey varsa yaz : Ya Çok Yardımcı Olurum Dediğim Gibi Skriptler Fln Yazıyorum Maplar Fln Yapıyorum Mic Var Dc De Var Ama Sesim Kıza Benziyor Biraz Dalga Geçmesseniz Sevinirim . Oyun Adıma AlleyCat

İletişim / Discord :╲⎝⧹XAX/Ahmet⧸⎠╱#0678 Discord Adresim

Rehber Olursam Sevinirim Ama Siz Ne İsterseniz O

BryanCc

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad :Eren
Bildiğin Komutlar / Hepsini yaz :WorldEdit Komutlarının Çoğunu Biliyorum , Essentials Komutlarını biliyorum , worldguard komutlarını biliyorum , groupmanager komutlarını bliyorum , nametagedit komutlarını biliyorum bu pluginlerden başka bildiğim komutlarda var
Hangi yetki de uzmansın? : Ne yetkisi verseniz yaparım
Günde kaç saat aktifsin? : 4-5 saat
Sunucularda kaç senedir yetkili oluyorsun? : 3-4
Eklemek istediğin bir şey varsa yaz : Yok Saolun Teşekkür Ederim
İletişim / Discord : CL_BryanCc #3053