Rehber | Stealth(Gizlilik) yetenek, perk, silah - 100 Level dizilimleri

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba değerli forum sakinleri,
aslında foruma konu açmak için artık girmiyorum ama Payday 2 5 Milyon kopya dağıttıktan sonra insanları bilgilendirmem gerektiğini düşündüm.

Şimdi, "gizlilik niye önemli olsun soygun yapmıyor muyuz? sonuçta." diyebilirsiniz. hemen kısaca açıklayayım; Payday 2 bir soygun oynu dur evet bu doğru ama gizli olarak hem daha fazla para alırsınız hemde bölümleri sorunsuz geçersiniz.

Aslında bir gizlilik ustası olmak için tüm haritaları ve harita kombinasyonlarını öğrenmeniz bile size yardımcı olacaktır.
Şimdi gelelim dizilimlerimize, ilk dizilim başlığımız "Silahlar"
Silahlar
Primary weapon(Birincil Silah):

Gizlilik yapılabilecek bir sürü silah var ama ben kendi kullandığım, tercih ettiğim silahları göstereceğim.
Benim tercih ettiklerim bow(yay) ve Raven Shotgun.
bow(yay) tercih etmemin sebebi çok fazla hasar vurması ve gizlilik bakımından kaliteli olması
Raven Shotgun u tercih etmemin sebebi ise çok mermisi olması azda olsa güzel hasar vurması
Şimdi Raven Shotgun dizilimine geçelim;
Ammunition(Cephane):
ammu1.png

000 Buckshot silah hasarını artırır ve hedefi ateş yönünün tersi biçiminde ittirir.
Barrel(Namlu):
barrel.png

Short Barrel adında da yazdığı gibi kısa namlu gizliliği artırırken silah tutuşunu azaltır ama gizlilik önemli bizim için değil mi :sinsi1:
Barrel Ext(Namlu Ekleri):
barretext.png

The Silent Killer Suppressor adından da anlaşıldığı gibi gizlilikte kullanılan en iyi susturuculardan biridir
Gadget(Alet):
gadget.png

aslında kullanmanıza gerek yok ama kapatılıp açılabilen bir şey olduğu için ben bunu kullanıyorum ve gizliliği düşürmez yani sadece görünüş ve lazer.
Sight(Göz-Kanı):
sight.png

Gizliliği artırır diyelim fazla açıklamaya gerek yok.

bow(yay) dizilimine gerek duymuyorum saten fazla bir şey takılmıyor

Secondary weapon(İkincil silah);
İkincil silah olarak, susturucu takılabilen bütün silahları kullanabilirsiniz ama tabi ki profesyonellerin de tercihi olduğu silahlar var.
mesela benim tercihim The Judge den yana
The Judge Shotgun dizilimi;
Ammunition(Cephane):
ammu2.png

olarak aynı raven shotgun a kullandığımız gibi ittirme ve hasar artırıcı olarak bunu kullanıyoruz. bu arada ittirme sağlamıyor ittirme silahta var bu sadece ittirmeyi engellemiyor!
Barrel Ext(Namlu Ek):
barrelext1.png

daha fazla ekleme yapmıyoruz çünkü gizliliği düşürebilir!

Yetenekler
MasterMind:
skill1.png

Enforcer:

Technician:

Ghost:

Fugitive:

Perk:

100 Level dizilimlerimiz bu kadardı en kısa sürede video şeklinde harita ve harita kombinasyonlarını göstereceğim.
Sağlıcakla kalın, İyi Forumlar!

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel konu iyi hos ta gizlilik konusunda Shotgun kullanmak gereksiz sacma olur karsında özel Zırhlı insanlar veya dozerler olmıyacak Onun yerine Daha az farkındalık yaratacak silahlar kullanmanı tercih ederim Ve Gizli yapılan bir soygun sana daha fazla para vermez %10 daha fazla exp verir ve Mele Silahlarda azda olsa Gizliliği etkiler Onu konuda bassetmeyi unutmussunuz Ama yinede güzel konu Ellerinize sağlık

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel konu iyi hos ta gizlilik konusunda Shotgun kullanmak gereksiz sacma olur karsında özel Zırhlı insanlar veya dozerler olmıyacak Onun yerine Daha az farkındalık yaratacak silahlar kullanmanı tercih ederim Ve Gizli yapılan bir soygun sana daha fazla para vermez %10 daha fazla exp verir ve Mele Silahlarda azda olsa Gizliliği etkiler Onu konuda bassetmeyi unutmussunuz Ama yinede güzel konu Ellerinize sağlık
genel şeyleri söyledim. çoğu şey den bahsetmedim doğrudur. ve son ek olarak shotgun kullanma sebebim rakibi tepmesidir.