| REHBER | Sunucumu Hangi Hostingden Açabilirim?

➜ Konu Hoşunuza Gittimi?

• ➜ Evet Güzel Olmuş ;)

Kullanılan: 1 50.0%
  • ➜ Hayır Daha Güzel Olabilirdi ;)

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Sunucumu Hangi Hostingden Açabilirim? Buna Karar Verememiş Olabilirsiniz Haydi Size Türkiyede En Çok Kullanılan 2 Hostingden Hangisini Tercih Edebilirsiniz Özelliklerini Vb Vs. Söyliceğim Önceki Konum Çok Beğenildiği İçin Bir Konu Daha Açmak İstiyorum Merak Ediyorsanız Bakabilirsiniz ;
Bir Minecraft Sunucusundan Beklentilerimiz Nedir Nasıl Olmalıdır?

1 - BATIHOST Hosting

Yaptığım Araştırmalara Göre Türkiyede En Çok Kullanılan Ve En Çok Olumlu Dönüş Yapan Hosting Buda Türkiyenin En İyi Hostingi Olur.
Ucuz Fiyatlar Uzak Masaüstülü Hazır Paketli Garantili Sağlam Hosting Ayrıca Sunucunuz Varsa Kredi Yüklemeli Web Sitesi İmkanınız Var İlk 1 Ayını Size
Ücretsiz Şekilde Hediye Ediyorlar Saldırı Koruması Vb Vs.

Ayrıca Gerçekten İyi Bütçeniz Varsa Profesyonel Sunucu Kurucaksanız Özellikle Hub Buradan VDS'Li Alabilirsiniz Bir Güzel Özelliği İstediğiniz Kadar Sunucu Açabiliyorsunuz İstediğiniz Kadar Slot Sınırı ( Kişi ) Koyabiliyorsunuz.

Eğer Sabırlı Biriyseniz Bu Seçeneklerden Seçerek 1 Gün +2 Gün Veya 1 GB Kazanabilirsiniz Bir Güzel Özelliklerinden Biride Budur.

2 - Rabisu Hosting

Batihost Hostingden Sonra En Çok Tercih Edilen Olumlu Görüş Alan Hosting Rabisu Hosting Olarak Gördüm Ve Sizlere Bu Hostingi Tanıtmak İstiyorum.

Rabisunun Bir Güzel Özelliğide Ucuz Olup Güzel Ramlar Alabilmeniz Uzak Masaüstü Ücretsiz Map Pluginler 7/24 Canlı Destek Hizmeti Ve WebPanel!

Eğer Ciddi Bir Sunucu Kurucaksanız VDS'Li Alabilirsiniz VDS'Li Sunucularda Gayet Ucuz Üstelik Lokasyonda Seçebilirsiniz Ve İstediğiniz Kadar Kişi Sayısı Ve Sunucu Açabilirsiniz.

Bugün Sizlerle Türkiyedeki En İyi Ve En Çok Kullanılan 2 Hostingi Derledik Bütçeniz Çok Düşükse AxiTR Hostunuda Kullanabilirsiniz 2.00 TL İle Başlıyan Fiyatları Var Ama Bana Kalırsa Pek Tercih Etmiyorum Sebebini Özelden Sorarsanız Cevaplarım NOT : Çok Bilinmiyen Hostinglerden Sunucu Almanızı Tercih Etmem Son Zamanlarda Dolandırıcı Sahte Kendini Hosting Gibi Gösteren Siteler Çıktı Dikkatli Olun Yorumlarınızı Bekliyorum Eksikliklerim Varsa Yazabilirsiniz Konuyu Beğenerekde Destek Olabilirsiniz Teşekkürler.

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
biraz reklam gibi olmuş, batihost kötünün iyisi rabisu kötü nitrado orta ama gereksiz pahallı. Burda verilebilecek en iyi örnek 2015 ve öncesindeki nitrado. Eskiden nitrado fiyatının hakkını tamamen veriyordu bunu neye dayanarak söylüyosun derseniz eskiden arkadaşlarla modlu mc oynamak için sunucu alıyodum. 2gb ramlı sunucuyla akıp giderken şimdi açtığımda takılmalar oluyor oynanmicak kadar. Sunucu uyku modu diye garip bi özelliği vardı onu kapatmak imkansız hale gelmişti ne kadar uğraşırsak uğraşalım o uyku modunu kapatamadık... Eskiden rahatlıkla kapatabiliyoduk kısaca performans düştü fiyat arttı..ç

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok Haklısınız Ama Bunlar Batihost Ve Rabisuyu Kullanan Kişilerin Dönüşleri Genellikle Olumlu Olduğu İçin Ekledim Nitradoyu Paylaşmak İstemedim Eskiden Sunucumu Açmıştım 30-40 + Kişi Çekiyordu 15 Tatile Girdiğimiz Gün Karnemi Alıp Eve Gelmiştim Bir Baktım Account Gasberded Diyordu Almanca bir şey Hesabımı Bloklamışlar Sebeb Boşta Makine Yokmuş Paneldeki 208,34 TL Hayla Duruyor Öylece :p

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Paran varsa Nitrado, orta yollu bir bütçen varsa'da Batihost en iyi tercihimdir. Rabisu'yu kullanan bir kişiydim ve paneli çok kullanışsızdı. Tavsiyem BATİHOST.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Sorduğun sorulara alakasız otomatik cevap veren batıhost yerine ticketlerine canlı cevapla bakılan rabisuyu tercih ederim