(REHBER) TitleManagerda PlaceHolderAPI kullanmak

IrfanDuman

Future Development Team
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar, sizlere çoğunuzun yapmakta zorlandığı Titlemanager'ı (TM) Placeholderapi (PAPI) ile nasıl kullanabiliriz olayını anlatacağım.
İlk olaraktan ProtocolLib olsun Vault olsun tabii olmazsa olmaz PAPI ve TM'in güncel olmasında fayda var hatta güncel olmak zorunda.

Biliyorsunuz TM çok fazla veri içeriği sunmuyor ve kendisini bu zulümden kurtarmak için PAPI desteği getirmiş durumda.
TM'in sağladığı verilere
buraya tıklayarak gidebilirsiniz.
Bugün bir arkadaşın benden bu lanet TM'e nasıl ölme ve öldürme ekleyebilirim demesiyle birlikte araştırıp kafayı yemiş duruma gelsemde nihayet çözdük. Bu konu anlatımını ölme ve öldürme eklemeden yana götüreceğim siz istediğinizi ekleyebilirsiniz.

PAPI'ın sunduğu verilere buraya tıklayarak gidebilirsiniz.

Şimdi anlatıma geçiyorum;
Ölme ve öldürme statistic bölmünde olduğu için oyuna girip /papi ecloud download Statistic yazıyoruz. Eğer istediğiniz veri örnek veriyorum player kısmındaysa /papi ecloud download Player yazın ama dikkat edin oyuna girip komut olarak yazacaksınız. Expansion yüklendikten sonra /papi ecloud download TitleManager yazıyoruz eğer bunu yazmazsanız yaptıklarınız çalışmaz!!

Tüm adımları uyguladıysanız rahatsınız ve artık lanet olası PAPI'ın tüm verilerini kullanabilirsiniz. Sil aga sil sil sil FeatherBoardı sil :D
TM'in config dosyasını açıyorsunuz, %statistic_player_kills% ve %statistic_deaths% verilerini yerleştirip misss gibi kullanıyorsunuz.
Sunucuyu yeniden başlatmayı unutmayın ki toparlansın.

TitleManager indirmek için buraya tıklayın.
PlaceholderAPI indirmek için buraya tıklayın.

yavuz55sc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten çok yararlı bir konu olmuş tebrik ediyorum. Bilmeyenler sayende öğrenebilecek. :)