Sanal-Buyucu - Büyü evrenine katılmaya Hazır mısın ? HP-Fantastic Beast Konsepti

Walden

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Önceden SA:MP sunucusu açmış gibisiniz... Sunucunuzun haritalarını beğendim, sistemler eklensin ve oyun içi girişler aktif edilsin test edip daha detaylı yorumlayacağım. Başarılar dilerim :D

Leqo

MineKnight MMORPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ilk skriptlerden saklanma skripti efsane .9

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunumuz Skript ile yazılmamaktadır. Java plugin olarak kodlanmaktadır. Skripti desteklemiyoruz. Sunucuda tek plugin olucaktır tüm sistemler bu plugin altında toplanacaktır. Lag vs problemleri için.

Tüm sistemler "Güncellenecektir." bu nedir ya? Ama umutluyum güzel bir sunucu olacak...
Haritamızı yeni bitirdik ve forumda başvuru formumuz açılınca başvuruları alırken sistemlerimizde bitecektir.

TexutrePack yapabilecek arkadaşlar arıyoruz bu arada.

MrTeenLe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Az önce sunucunun forumuna gidip Saklanma Sistemi'ne baktım ve şimdi anladım nasıl bir sistem olduğu videoda açık bir şekilde görülmüyor ama dikkatli bakarsanız görebilirsiniz.Kullanım : Büyük çimlere girdiğinizda daha doğrusu çift katlı çimlere girdiğinizde shifte basarsanız saklanırsınız bir nevi görünmez olursunuz. Eğer zırhınız kılıcınız varsa onlar görünür çünkü çimde farkedebilecek nesnelerdir.

PandaZ

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne ara açılır acep??
Mesaj gelmeden. GÜNCELLENECEK.

Shirayuki

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Muhteşem bir sunucu olacak gibi.
Ancak bir miktar para vererek konu düzeni yaptırabilirsiniz.

HocinaRous

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
At Sistemi Güncellenmiştir.
Ne kadar güncelenecek diye dalga geçmişseniz bile :D

Maske Sistemi Güncelenmiştir.

İçki Sistemi Güncelenmiştir.

Çanta Sistemi Güncelenmiştir.

Muhteşem bir sunucu olacak gibi.
Ancak bir miktar para vererek konu düzeni yaptırabilirsiniz.

Konu tasarımı gibi şeylere para harcamayı gerek duymuyorum. Sunucu için harcansa daha iyi olabilir.
Sunucu hakkındaki görüşlerim:
Güncellenecektir.
Yeni ip miz:
GÜNCELLENECEKTİR!

Kilit sistemi hariç hepsi güncelenmiştir. Diğer sistemleri sunucu web sitesinde bulabilirsiniz. Kilit sistemide yakında güncelenecektir.