Resurrection | Modlu Factions | Silahlar, Araçlar, Makineler ve daha fazlası!

BarisKokulu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
123821

Sunucumuza Technic Launcher üzerinden yüklenen "Resurrection Alpha" (tırnaksız) mod paketiyle giriş yapılmaktadır!
(Technic Launcher üzerinden yüklendiği için doğal olarak Premium hesaba ihtiyacınız var.)

Resurrection silah, araç, makine ve daha çok şey içeren modlu bir factions sunucusudur!
Diğer oyuncularla savaş, düşman üslerini bas ve sunucunun en güçlü klanı ol!

Ama öncelikle, bunları yapabilmek için paraya ihtiyacın var.
Para kazanmak için birkaç yol var; çiftçilik, Oil Extraction Region ( Petrol Çıkarma Bölgesi )da terörist öldürüp silahlarını satmak, petrol ve yakıt satmak ve en önemlisi madencilik!
- Madencilik, para kazanmanın en iyi yolu... Kazmanı al, Spawndaki Madenden cevher toplayıp sat. Ama Spawn Madeninden yeteri kadar para kazanamazsın. Savaşa hazır olduğunda silahını al ve PvPMadenden değerli cevherleri topla.
- Çiftçilik yaparak fazla para kazanamazsın, ama bu para kazanmanın en güvenli yolu. çok çalışırsan ilk silahını bir hafta içinde alabilirsin
- Oil Extraction Region ( Petrol Çıkarma Bölgesi)dan petrol alıp, Oil Refinery Region ( Petrol İşleme Bölgesi )da petrolünü yakıta çevirebilirsin. Buradan elde ettiğin yakıtı satabilirsin, ama daha sonra araçlarda kullanmak için saklarsan daha iyi edersin, çünkü sunucumuzda yakıt pahalı. Petrol çıkarmak kolay değil, o bölgede seni orada istemeyen bir sürü terörist olacak! Onların silahlarını alıp satabilirsin ama oraya sadece yakıta ihtiyacın olduğunda gitmeni öneririz, yoksa fazla kâr edemeyebilirsin.

Para kazanırken bir yandan da bir klana katılmalı yada kendi klanını oluşturmalısın! /f create <factionname> komutunu kullanarak kendi klanını oluşturabilirsin. Eğer başka bir klana katılmak istersen, klana üye olan birinden /f invite <player> komutunu kullanmasını iste. Sonra da /f join <factionname> komutunu kullan. Tebrikler! Artık senin de bir klanın var. Klan komutları hakkında daha fazla bilgi için /f help komutunu kullan.

Eğer bir klanın varsa,
ve eğer klanın kurucusu sensen, klan üssünü inşaa etmek için güzel bir nokta bul. Sonra da /f claim komutunu kullanarak üzerinde bulunduğun chunkı sahiplen. /f sc komutunu kullanarak ve ya F9 tuşuyla etrafındaki chunkları görebilirsin. /f sethome komutunu kullanarak klanın ışınlanma noktasını ayarla. Eğer klanlar hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacın varsa, yukarıda bahsedildiği gibi /f help komutunu kullan. Birkaç chunk sahiplendikten sonra klan üssünü orada inşaa edebilirsin, diğer oyuncular orada blok koyamaz ve kıramaz! Üssünü inşa ederken kendi eklediğimiz base bloklarını kullan! Böylece üssünü daha uzun süre savunabilirsin!

Yeteri kadar paran olunca, TNT elde etmeye başla ve bir düşman üssü bul! TNTleri kullanarak düşman üssüne gir ve düşman o bölgenin sahipliğini bırakana kadar onları öldür. Eğer düşman pes etmiyorsa daha fazla TNT kullanarak o üssü yok et! (Eğer düşman klanında çevrimiçi oyuncu yoksa o klanın üssüne dokunamazsın. Kimse başka bir klanın üssünde blok koyamaz ve kıramaz.) Bir wrench kullanarak düşman üssündeki makineleri çalabilirsin. Ve düşman üssü sahipli olduğu halde demir sandık, altın sandık, elmas sandık vb. açabilirsin! (Yani eşyalarını demir sandık, altın sandık vb. içerisinde saklamak istiyorsan önce sandıklarını saklayacak bir yer bul.)

Sunucuya girerken sunucu adresimize ihtiyacın yok! (Ama kurallara uymak için adresi buraya koyuyoruz.) Ana menüdeki Multiplayer (Çok Oyunculu) butonu seni doğrudan sunucumuza yöneltecek!
resurrection.batihost.net

Sunucumuz 50 kişilik.

Yardım, kurallar ve daha fazla bilgi için Discord sunucumuza katıl!
https://www.**********/EYZwh94

Sunucudan Görseller:
Spawnımız:
server1.png

Safezone Marketimiz:
123927

PVPMadenimiz :
123928

Son düzenleme:

ArcSoro

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
mod listesini atabilirmisiniz acaba ?

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam indiriyorum şu an güzel görünüyor fakat silah fln dediniz. Hangi modla silah fln geliyor? Eğer flans mod var ise uçak fln yapabiliyor muyuz?

DeathPearl

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hocam Invalid session hatası veriyor hocam? Ama pre hesabım var

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yani suan acık
zaten discorda girdim
modu indirirken yanda discord yazıyo
adım XXXBURAKXXX#8755
girdim "Outdated Client! Please use 1.8.8" diyo

Son düzenleme:

BarisKokulu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yani suan acık
zaten discorda girdim
modu indirirken yanda discord yazıyo
adım XXXBURAKXXX#8755
girdim "Outdated Client! Please use 1.8.8" diyo
Ve outdated client 1.8.8 hatasını almanın sebebi;
başka birinin biz sunucuyu kapattıktan sonra sunucu satın alması, onun şansına bizim sunucu bilgisayarı denk gelmesi ve ipmizin artık ona ait olması ve 1.8.8 minecraft sunucusu açması.

( Biz sunucuyu geri açtığımızda, sunucuya bir tuş ile girildiğinden ip değişikliğinin oyuncuya hiçbir zararı olmayacak. )