RialMC • 1.16.4 • Güncel TOWNY • Harita Savaşları • Gerçek Dünya Haritası

RialMC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
rialmc.png

hakkımızdarialmc.png

sistemlerrialmc.png

makinerialmcpsd.png

2020-12-11_15.16.54.png

2020-12-11_04.09.56.png
resim_2020-12-11_201322.png

Ekli dosyalar

• 2020-12-11_15.23.46.png
    2020-12-11_15.23.46.png
    537.7 KB · Görüntüleme: 160
  • 2020-12-10_16.04.17.png
    2020-12-10_16.04.17.png
    199.7 KB · Görüntüleme: 117
  • 2020-12-11_19.02.14.png
    2020-12-11_19.02.14.png
    114.5 KB · Görüntüleme: 104
  • standard.gif
    standard.gif
    659.3 KB · Görüntüleme: 355
Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konuya birkaç tane daha sunucudan görseller koyarsanız konu onaylanacaktır :1:

Xsolo

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba biz buraya ekipçe başlamayı düşünüyoruz sunucunun para birimi nedir

Hardal_exe

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Piyasadakilerden pek bir fark göremiyorum açıkcası. Serverın p2w olmamasının sizin en büyük özelliğiniz olduğunu görüyorum ama zaten piyasada p2w olmaya hali hazırda sunucular var açıkcası bana sıradan geldi yinede başarılar diliyorum umarım bu yorumumu baltalama olarak değil gelişmeniz için yapılan bir eleştiri olarak görürsünüz iyi forumlar...

RialMC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Piyasadakilerden pek bir fark göremiyorum açıkcası. Serverın p2w olmamasının sizin en büyük özelliğiniz olduğunu görüyorum ama zaten piyasada p2w olmaya hali hazırda sunucular var açıkcası bana sıradan geldi yinede başarılar diliyorum umarım bu yorumumu baltalama olarak değil gelişmeniz için yapılan bir eleştiri olarak görürsünüz iyi forumlar...
yorumunuz için teşekkürler gün geçtikçe gelişeceğimizi, sıradanlıktan çıkacağımızıa inanıyoruz.

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar,
Yetkililerinizin herhangi birisini tanımıyorum fakat sunucuda bir gruba OP'luk ile itemler dağıtılmıs.
Gördüğünüz gibi yayda hem mending hem infinity var. Bu normalde imkansız.

2020-12-14_14.35.17.png

RialMC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,
Yetkililerinizin herhangi birisini tanımıyorum fakat sunucuda bir gruba OP'luk ile itemler dağıtılmıs.
Gördüğünüz gibi yayda hem mending hem infinity var. Bu normalde imkansız.

Ekli dosyayı görüntüle 185910
Merhaba aslında op kullanarak item dağıtma gibi bir durum yok yetkili ekibimiziden birisi de oyuncu olarak sunucumuz'da oyunuyor savaşa hazırlanırken arkadaşlarının kılıçlarını örste basıyormuş büyüleri tam bilmediği için kılıçlara servet büyüleri de basmış yanlışlık ile op olmayan kimse asla örste bu büyüyü basamaz bu arkadaşımızda kurucu ekibinden olduğu için oynarken yetkisini almayı unutmuş ve böyle bir durum yaşanmış bizlerden çok kez özür diledi gerekli işlem yapıldı eşyalar silindi o kasabadaki oyuncular incelendi gerekli araştırmalar yapıldı ve gerekli cezalar verildi

Weirdo52

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Büyük rahatsızlıklarımı belirtmek için bu hesabı açtım.
bu ss te görülen eşyayı gm1 de olmadan basmanız imkansız. Sunucuda hile koruması yok, sabah madenden çıktım ve bir oyuncu uçarak beni öldürdü... OP'si olsa bile bu imkansız. Outpostun olmaması büyük bir eksiklik townylerde. Netherda kasaba açtım, uyarı gelince kaldırdım. Kurallarda da yazmıyordu. Vip'lere özel çanta var ama öldüğünde çanta gidiyor, itemler çantada kalıyor. vasatın altında bir sunucu, oynanılabilir değil. ilk sunucunuz tahminimce. Kendinizi çok geliştirmelisiniz...

RialMC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Büyük rahatsızlıklarımı belirtmek için bu hesabı açtım.
bu ss te görülen eşyayı gm1 de olmadan basmanız imkansız. Sunucuda hile koruması yok, sabah madenden çıktım ve bir oyuncu uçarak beni öldürdü... OP'si olsa bile bu imkansız. Outpostun olmaması büyük bir eksiklik townylerde. Netherda kasaba açtım, uyarı gelince kaldırdım. Kurallarda da yazmıyordu. Vip'lere özel çanta var ama öldüğünde çanta gidiyor, itemler çantada kalıyor. vasatın altında bir sunucu, oynanılabilir değil. ilk sunucunuz tahminimce. Kendinizi çok geliştirmelisiniz...
Merhaba öncelikle hile koruması yok demişssiniz ondan bahsedelim hile korumaları genellikle çok fazla performans kaybı yaşattığı için eklemedik yoksa bizde dünden razıyız eklemeye yakın bir zamanda eklemeyi düşünüyoruz fakat şuanlık tps kaybı olmaması için herhangi bir koruma eklenmedi. Outpostu 1 haftalığına geçici olarak kapattık netherde oyuncular spawnerleri koruma altına alıyorlardı bunu bir nevze'de olsa engellemiş olduk ileride tekrar outpost eklenecektir. Viplere özel çanta ile ilgili önerinizi yazmanız yeterliydi bunu çantayı envanterden çıkmayacak şekilde ayarlayacağız öneriniz için teşekkürler. Sunucumuzu hile koruması, outpostun kaldırılması ve çantanın düşmesi ile oynanabilirliği eleştirmeniz saçma bir oyuncu outpost olmadan veyahut çanta olmadan neden oynayamasın ilk sunucumuz değil gerekli tecrübemiz bulunmaktadır towny sunucuları hakkında her geçen gün gelişiyoruz sunucumuzuda geliştiriyoruz eleştirecek başka konu bulamamanız bizi üzdü. İyi forumlar.

Weirdo52

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Eleştirecek daha çok konu var dostum!
1-)Tab menüsünde kasaba/ulus yazmıyor
2-)Su/Lav akmıyor
3-)2 adet combat plugini kurmuşsunuz ve düzgün çalışmıyor.
4-)Adminlerin ulaşabildiği eklenti komutlarını oyuncular görebiliyor.
5-)Yetkili kadrondan defalarca kez hata yapan yetkilin Dextrian'ı hala daha koruyorsun!
İllegal enchantlı itemlera bir şey dememişsin ancak, bu tür enchantların basılmasını engelleyen bir sürü eklenti var. Kurup düzeltebilirsin. Hatalarını kabul eden biri olsaydın sana yardım etmek isterdim, ancak sana yardımım dokunabileceğini sanmıyorum...

Sarp_K

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kasaba chatimizi okuyan yetkilileriniz bu eylemi inşallah devam ettirmez.
Meta game yapıyorlar canımızı sıkıyor. optimizasyon sorunları çok fazla ve geçmiyor gibi gözüküyor.
Tps belli bir oyuncudan sonra 20yi göremiyor.Çok yolunuz var şuanlık oynanılabilir gibi gözükmüyor.

RialMC

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Eleştirecek daha çok konu var dostum!
1-)Tab menüsünde kasaba/ulus yazmıyor
2-)Su/Lav akmıyor
3-)2 adet combat plugini kurmuşsunuz ve düzgün çalışmıyor.
4-)Adminlerin ulaşabildiği eklenti komutlarını oyuncular görebiliyor.
5-)Yetkili kadrondan defalarca kez hata yapan yetkilin Dextrian'ı hala daha koruyorsun!
İllegal enchantlı itemlera bir şey dememişsin ancak, bu tür enchantların basılmasını engelleyen bir sürü eklenti var. Kurup düzeltebilirsin. Hatalarını kabul eden biri olsaydın sana yardım etmek isterdim, ancak sana yardımım dokunabileceğini sanmıyorum...
Öncelilkle eleştirin için teşekkür ederim. Tab menüsünde kasaba/ulusu daha önceden denedik sunucu belirli oyuncu sayısını geçtikten sonra çok fazla yer kaplıyordu ayrıca birçok oyuncu tab'da gözükmüyordu buna çözüm olarak oyuncuların kafasının üstüne ve altına (bellowname ve abovename) eklemeyi düşündük. su/lav akmamamasının sebebi tamamen optimizasyon ile alakalı bir durum en yakın sürede düzelteceğiz. 4. eleştirini dikkate alacağım bu önerin için teşekkürler. 5. eleştiri hakkında'da haklısın en yakın sürede gerekilen her şey yapılacaktır. iyi forumlar