Riava City geri dönüyor !!! Modern Rpg Sunucusu

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0

Riava City Modern Rpg sunucusu
Merhabalar arkadaşlar öncelikle eski tarzıma geri dönüş yapıyorum (yani modern rpg)
sunucu aslında tamamen rol yapma olmayacak sunucunun asıl tarzı sohbet konuşma gibi olsun istiyorum yani sırf eğlenmek olsun amacımız
peki bu sunucu nasıl olcak bu sunucuda neler yapabileceğiz derseniz
sunucuda futbol paraşütle atlama araba ile plajlara gitme kamp, konserler gibi birçok aktivite yapabilirsiniz.
Yani gerçek hayatta neler yapabiliyorsanız çoğunu oyunda yapabilirsiniz.
Belki beni bilen bilir eski riava city de harita baya bi büyüktü ama bu sefer ondan daha büyük bir harita yapıyorum
neyse ileri ki güncellemeleri daha sonra anlatırım bekleme kalın.
Resimler
133490

133491

133492

133493

bende diyordum ki bir şeyleri unutuyordum bu sunucunun ekstra özelliklerinden biri olacak bir sunucuda görmedim ama :D
sunucunun youtube kanalı olacak ve bu kanal gold tv adını verdiğim çalışanlarının videoları ile dolacak burdan bilgilendirmeleri falan direk haberci arkadaşlarımız yapacak işte ilk haberimiz :D
Bu iğrenç haber sunumundan dolayı herkesten özür dilerim :D

Anceph

Ağaç Yumruklayıcı
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olcak gibi, umarım güzel olur. Başarılar

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritalar çok fazla yetersiz, ve artık bu sunucuların adını meslek sunucusu yapın. Çünkü bu sunucular RPG değil.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Haritalar çok fazla yetersiz, ve artık bu sunucuların adını meslek sunucusu yapın. Çünkü bu sunucular RPG değil.
Haritanın yetersiz olduğunu düşünmen normal çünkü haritanin daha ilk sokakları ile karşılaşıyorsun bu yüzden haritaların yetersiz olduğunu düşünme dostum :) konuyla ilgilenemediğim için bilgi veremedim şu ara (üniversite kyk sorunları falan) diğer konuya gelince bence yanılıyorsun daha sunucudaki sistemleri falan görmeden sunucuya giydirmen saçma bence yani ama seni sunucuyu bitirdiğimde (bu vizeler arasında nasıl yapacağım ama :D ) ilk sana bildirmek bana onur verir ayrıca konuyu tam okumamışsın zaten ve seni hatırladım unuttum zannetme :D

Son düzenleme:

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haritanın yetersiz olduğunu düşünmen normal çünkü haritanin daha ilk sokakları ile karşılaşıyorsun bu yüzden haritaların yetersiz olduğunu düşünme dostum :) konuyla ilgilenemediğim için bilgi veremedim şu ara (üniversite kyk sorunları falan) diğer konuya gelince bence yanılıyorsun daha sunucudaki sistemleri falan görmeden sunucuya giydirmen saçma bence yani ama seni sunucuyu bitirdiğimde (bu vizeler arasında nasıl yapacağım ama :D ) ilk sana bildirmek bana onur verir ayrıca konuyu tam okumamışsın zaten ve seni hatırladım unuttum zannetme :D
kimdiniz ? özel mesaj yoluyla bildirebilirsiniz.

RandomMac5

KreeDome
En iyi cevaplar
0
Herkese Selamlar
Sunucuya güncellemeleri uzun bir süredir getirmiyordum bu yüzden biraz resim atayım istedim ayrıca sunucunun açılma süresini erkene alıyorum malum corona falan herkes evde sıkılmasın diye. Ekleyebileceğim şeyleri bana yorum yaparak bildirirseniz sevinirim.
151398

151399

151400

151397

151401

151402