RigelMC - 3. Sezon | Zindanlar + Bosslar + Ünvanlar + Hanedanlık + Kara Büyü - Orta Skyblock

Epiklava

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok beğendim yenilik kokuyor

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Güzel sunucu olmuş. Başarılar.

creativeduck

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
fikir ve oynanılabilirlik açısından ne kadar güzelse build olarak o kadar kötü. ama oynanılmayacak kadar da kötü buildler değil, gene de türkiyede açılmış en güzel sunuculardan biri bence. başarılar

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
fikir ve oynanılabilirlik açısından ne kadar güzelse build olarak o kadar kötü. ama oynanılmayacak kadar da kötü buildler değil, gene de türkiyede açılmış en güzel sunuculardan biri bence. başarılar
Teşekkür ederiz ^^

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @Geik ,
Eskilerden belli takip ettiğim bir sunucun var , Sürekli güncelleme geliyor ve sürekli yeni şeyler ekleniyor.
Minecraft Serveri diyince aklıma ilk gelen sunuculardan birisi senin sunucun gerçekten harika başarılar diliyorum.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Öncelikle Merhaba @Geik ,
Eskilerden belli takip ettiğim bir sunucun var , Sürekli güncelleme geliyor ve sürekli yeni şeyler ekleniyor.
Minecraft Serveri diyince aklıma ilk gelen sunuculardan birisi senin sunucun gerçekten harika başarılar diliyorum.
Teşekkürler ^^

DilranBaba

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucu çok güzele benziyor ama reklamı bence yenile admin ben 2019 da kuruldu server sandım şans eseri gördüm sunucunun yenilendiğini birde discord linki varmı