RigelMC - 3. Sezon | Zindanlar + Bosslar + Ünvanlar + Hanedanlık + Kara Büyü - Orta Skyblock

gamet

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel sunucu BAŞARILAR

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
GÜNCELLEME
KUTSAMA ARTIK AKTIF!

Nedir kutsama?
Kısaca Elytra ve Üç uçlu mızrağa artı basabileceğiniz yeni bir sistem.

Tanıtım videosu ve detaylı bilgi için: Kutsama

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
V1.13 Güncellemesi:
Kara büyü artık aktifleştirildi. Kara büyü yaparak etkinlik bossu olan "Kara Klonu" çağırabilir veya zararsız yaratıklar çıkarabilirsiniz.
Detaylı bilgi için: >Kara Büyü<
Önce sen ölmelisin etkinliği sona erdi yeni etklinlik kara büyü kuralları.

Notlar:
Fetih hataları düzeltildi, en iyilerin listelenmesi eklendi.
Zamanlayıcının hatayla karşılaştığı TPS düştüğünde yaratık çıkarmama sorunu düzeltildi.
Kara büyü eklendi.
Spawnerlar daha seri hâle getirildi.

Etkinlik detayları: >RigelMC - RigelMC - Skyblock Sunucusu<

@RigelMC Yönetim ekibi. Oyna.RigelMC.Com

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
DUYURU Bu gün 19:50 civarında bir kaç hosting hakkında fikrimi beyan ettikten sonra, sunucuma yapılan 125Mbit boyutundaki DDOS saldırısı sebebiyle bir kaç aksaklık yaşadık fakat hemen toparladık. 4 Saat içerisinde korumamızı yaptık ve sunucumuzu güvene aldık.
138866

Ayrıca hikaye güncellememiz mevcut. Wiki sayfamızdan hikayeye ulaşabilirsiniz.

imYelloww

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DUYURU Bu gün 19:50 civarında bir kaç hosting hakkında fikrimi beyan ettikten sonra, sunucuma yapılan 125Mbit boyutundaki DDOS saldırısı sebebiyle bir kaç aksaklık yaşadık fakat hemen toparladık. 4 Saat içerisinde korumamızı yaptık ve sunucumuzu güvene aldık.
Ekli dosyayı görüntüle 138866

Ayrıca hikaye güncellememiz mevcut. Wiki sayfamızdan hikayeye ulaşabilirsiniz.
Geik ben Yeznn , şu Raven kim bana bir anlatabilirmisin görmedim hiç adamı oynarken , ayrıca galiba benim adam silinmiş o koydu biraz , bu arada sunucu onlinesi artmış ünlenmeye başladınız ilklerden diyip hava atma zamanı geldi bence.

Geik

Zombi Katili
Satıcı
En iyi cevaplar
6
Geik ben Yeznn , şu Raven kim bana bir anlatabilirmisin görmedim hiç adamı oynarken , ayrıca galiba benim adam silinmiş o koydu biraz , bu arada sunucu onlinesi artmış ünlenmeye başladınız ilklerden diyip hava atma zamanı geldi bence.
Yeznncim canım benim :) Discorddan ekle beni konuşalım. Adan silinmedi duruyor farklı isimle girmiş olabilirsin.