Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

RISERUINS - UlturaOPSkyblock Plugin Paketi. [1.8 + 1.14] | Yayında (+100 Oyunculu) Paket.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
142605

Bu Paket'i kullanan arkadaşlara biri "benim paketi'mi kullanıyorsun" derse hayır "Harun'un paketini" kullanıyoruz diye cevap verebilirsiniz. paket +100 oyuncu'yu oynatan bir sunucunun paketiyle hemen hemen aynı bir pakettir. isterseniz direk indirebilir başlat'a basarak sunucuyu hemen aktif edebilirsiniz. dilerseniz de içinden dosya çekebilirsiniz. bu paket'e çok kısa bir süre uğraşıldı pakette hata görürseniz lütfen benimle iletişime geçmeden önce kendiniz çözmeye çalışınız.

çaldın/yaptın/diktin/kendin yaptın gibi ne savunma isterim ne de saldırgan yorumlar bu tarz yazı atacak arkadaşlara veya tartışma çıkaran arkadaşlara cevap vermiyorum ve forum'a şikayet ediyorum teşekkürler.

Paketi deneyip fotoğrafları ilettiği için RoyalCraft'a Ve Kurucusu Zediaph'a teşekkür ederim.

142596

142597

142598
142599

142603
142604

güncellemeden önce spigot'u start.bat gibi başlatma dosyalarını kurmadığım için, sunucuyu nasıl açıyorum? gibi sorular geldi. paket'e başlat.bat ve spigot 1.8.8'i ekledim direk başlat.bat'a basarak başlatabilirsiniz iyi kullanımlar.

yorumlarda olmayacağım için hakkımda yazılacak her türlü karalamayı Red ediyorum, doğrusunu yaz diyecek arkadaşları'da discord'dan yazmaları için davet ediyorum; Harun#1002

indirme bağlantısı: SB.rar dosyasını indir - download
virüstotal = VirusTotal

Son düzenleme:

KaamiL43

Sudan Çıkmış
Paket başka platformlarda da silinmeden paylaşılmıştır daha öncesinde kimsenin emeğini çöpe atmıyoruz gibi garip bir açıklama gelmişti. bu paket'de diğerlerinin emeği varsa bizim de yaparken ufak emeklerimiz olmuştur. pluginler onlara ait değiller ve her insan tarafından düzenlenebilir.

isteyen yaptın/diktin/aldın/çaldın diyebilir. kullanmak isteyenler kullanabilirler. yeni gelecek güncellemeden sonra paket'e de güncelleme gelebilir.
iyi kullanımlar.

yorumlarda olmayacağım için hakkımda yazılacak her türlü karalamayı Red ediyorum, doğrusunu yaz diyecek arkadaşları'da discord'dan yazmaları için davet ediyorum; Harun#1002

virüstotal = VirusTotal
Yeni sunucu açacaklar için güzel bir pakete benziyor.

BayScript

Atilla#1672
Süper Üye
★ ★ ★
Paket başka platformlarda da silinmeden paylaşılmıştır daha öncesinde kimsenin emeğini çöpe atmıyoruz gibi garip bir açıklama gelmişti. bu paket'de diğerlerinin emeği varsa bizim de yaparken ufak emeklerimiz olmuştur. pluginler onlara ait değiller ve her insan tarafından düzenlenebilir.

isteyen yaptın/diktin/aldın/çaldın diyebilir. kullanmak isteyenler kullanabilirler. yeni gelecek güncellemeden sonra paket'e de güncelleme gelebilir.
iyi kullanımlar.

virüstotal = VirusTotal
fotoğraf koyarmısın

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
Paket sürümü 1.8/1.14 yazıyo hata mı yaptım bilmiyorum ama paperspigot 1.8.8 yükledim bi çok hata var PlaceHolderAPI hata mesajlarından geçilmiyordu kaldırdım en son. ana sürüm 1.8 se söylermisiniz.​

Architectus

Paket sürümü 1.8/1.14 yazıyo hata mı yaptım bilmiyorum ama paperspigot 1.8.8 yükledim bi çok hata var PlaceHolderAPI hata mesajlarından geçilmiyordu kaldırdım en son. ana sürüm 1.8 se söylermisiniz.​
Sorun sizinle alakalı değil, düzenliyorum az sonra yeni link'i konuya eklerim.

Son düzenleme:

Architectus

düzenledim, başka hata varsa sunucuya engel olacak şeyler değildir. çözmek istediğiniz sorun olursa önce kendiniz deneyip sonra bildirmenizi rica ederim.

Architectus

Kontrolleri pek yapılmamış kısa sürede hazırlanmış bir pakettir. Pakette bulduğunuz sorunları iletin çözelim.