RisingCraft|Server Açıldı|Hepinizi Bekleriz...|1.8.x|RisingCraft.rabisu.com

Laws

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

RisingCraft tarafından kurulan bu survival serverde sizde yerinizi ALIN.
Serverimiz Açıldı İyi oyunlar

SERVER-HAKKINDA.png

İp ; RisingCraft.Batihost.Com
Sürüm : 1.8.x

150 Kişi Kapasite

----Ayrıntı----
- Oyuncuları ve yaratıkları kestiğinizde kafaları düşer. ( Orta Şans )
- Savaşırken komut kullanılmaz ve oyundan çıkılırsa eşyalar yere düşer. (Dikkatli olunuz geri iade olmaz!!)
- /warp market ' e giderek alım satımlar yapabilirsiniz
- /jobs da herhangi bir işten para kazanabilirsiniz.
- Sanal market mevcuttur burada kendi eşyalarınızı istediğiniz fiyattan satışa sunabilirsiniz. (/market)
- Serverimiz üzerinden VIP uyelik alabilirsiniz, Bu fiyatları sizler için ucuz tutmaya çalıştık ve VIP'leri çok dengeli ayarladık.
-Daha Fazlası için Serverimize buyrun :) RisingCraft.rabisu.com

----İpuçları----
Sizlere Birkaç Tüyo Vereyim. Sizler için jobs plugini yani meslek plugini ekledik. Madenci ,oduncu vb gibi meslekler seçebilirsiniz. Veya Karpuz,Bugday,Kaktüs Gibi Bitkilerin Farmlarını Kurup /warp Market Bölümünde Satıp Para Elde Edebilirsiniz.
Her-Cumartesi-VIP-cekili.png

Her Cumartesi Saat 20.00'da Oyunda olanlar arasında VIP çekilişi Yapılamaktadır Kazanan 1 Haftalık VIP'ı Kapar :)

GORSELLER.png

SPAWN.png

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
x-arena-x.png

spawner-marketi.png

ulu-camii.png

koylu-ticaret.png

hapis.png

Yetkililer.png

Hepinizi Aramızda Görmekten Gurur Duyarız :)
RisingCraft.Batihost.com
-
GUNCELLEME NOTLARI:
Server Tasima İslemi yapildi
Sebep: Rabisu sunucusunda bir problem çıkardı ve düzeltmedi iade isteğimizide boşa çıkardı.
Yeni ip: RisingCraft.Batihost.com

Son düzenleme:

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlk deneyimli benim sanırım ! Gelecek vaat eden bir sunucu !
Bol başarılar

-Sehinsah

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Silk spawners olmaması bayağı iyi olmuş. Konu düzeni fena değil fakat düzenlemelisiniz. Şuanlık puanım 2/3
Yakın zaman sunucuya uğrayıp biraz takılırım :)

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Konu Düzeni Gelistirilmeli
Warpları Falan Kendiniz Yapsaydınız Bence Daha İyi Olurdu Daha Fazla Emek Olurdu Ve Oyuncular İcin İyi Olurdu
Server bence Gelistirilmelidir.

BAŞARILAR...

Laws

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu Düzeni Gelistirilmeli
Warpları Falan Kendiniz Yapsaydınız Bence Daha İyi Olurdu Daha Fazla Emek Olurdu Ve Oyuncular İcin İyi Olurdu
Server bence Gelistirilmelidir.

BAŞARILAR...
Dostum warpların hepsi bize ait nereden cıkardın bizim yapmadıgımızı Saygılarımla...

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Dostum warpların hepsi bize ait nereden cıkardın bizim yapmadıgımızı Saygılarımla...
Spawn'la Orman Aynı O yüzden tek 1 warp olarak diyicem ORMAN Sizemi Ait ?
Market Sizemi Ait ?
Jail Sizemi Ait ?
Bilgi Sizemi Ait ?
kendi yaptınız warplar Gelistirilmeli Wand'dan baska bisiyi yapılmamıs

Laws

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn'la Orman Aynı O yüzden tek 1 warp olarak diyicem ORMAN Sizemi Ait ?
Market Sizemi Ait ?
Jail Sizemi Ait ?
Bilgi Sizemi Ait ?
kendi yaptınız warplar Gelistirilmeli Wand'dan baska bisiyi yapılmamıs
Dostum hepsini elimle yaptım orman olmasının sebebide insanların elinin alısmıs olması warp orman yazıyorlar onu yazdıklarındada oraya gitmelerini saglamak icin oyle yaptım serveri 3 gündür yapıyorum emegimle warp ları mekanları düzenledim böyle bir sey söylemeniz hiç uygun deil lütfen baska bi yerde bunun aynısını görmeden gelmeyin ban ha diyosunuzki iste su swde bunun aynısı var ondan almıssın tamam diyecegim serveri kapatacagım ama hepsi emek tamamen biz yaptık ^^ yorum atmak icin atmayalım lütfen :) Saygılarımla...

K

KingCaganTR

Ziyaretçi
Dostum hepsini elimle yaptım orman olmasının sebebide insanların elinin alısmıs olması warp orman yazıyorlar onu yazdıklarındada oraya gitmelerini saglamak icin oyle yaptım serveri 3 gündür yapıyorum emegimle warp ları mekanları düzenledim böyle bir sey söylemeniz hiç uygun deil lütfen baska bi yerde bunun aynısını görmeden gelmeyin ban ha diyosunuzki iste su swde bunun aynısı var ondan almıssın tamam diyecegim serveri kapatacagım ama hepsi emek tamamen biz yaptık ^^ yorum atmak icin atmayalım lütfen :) Saygılarımla...
Emegine Saygı Gosteriyorum o zaman Wand'la yapılmıs sonucda .//set cekmek bile bi emek**
yorum atmak icin atmıyorum zaten***
Dogru Düzgün .//set cekeymisin iyi olurdu bu arada

Laws

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Emegine Saygı Gosteriyorum o zaman Wand'la yapılmıs sonucda .//set cekmek bile bi emek**
yorum atmak icin atmıyorum zaten***
Dogru Düzgün .//set cekeymisin iyi olurdu bu arada
Tesekkurler yorumunuz icin iyi forumlar...

t0l64_k1nq

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Belki konusu kötü olabilir güncellenmesi gerek konunun ama şu sıralar öyle gereksiz faction pluginleri olmayan hafiften geliştirilmesi ve yeni bi kaç plugin eklenmesi gereken düzgün bi kaç survival serverden biri diyebilirim bi kitabı kapağına göre yargılamayın :) Sunucu çok güzel dün başladım bugün arkadaşımla beraber vip üyelik bile aldık herkesi davet ediyorum iyi forumlar!

Laws

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
GUNCELLEME NOTLARI:
-Konu Düzeni Düzenlendi
-Buglar Fixlendi
-İstekler Yerine getirildi
-Ram Yükseltmesi Yapıldı
-Açılış Tarihi Verildi
Hepinizi Aramızda Görmek İsteriz
*Kurucu Laws

Weto1598741

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server kapalı ne zaman açılıcak pazartesi 20:00 demişsiniz saat 00:20 ama hala kapalı ?

ysvs06

Marangoz
En iyi cevaplar
0
"Gerçek Survival Deneyimi " Tam bir yalan. Survivalde olmaması gereken bütün pluginler var.

Şu türk serverlarında ne survivalin survivalle, ne factionun factionla en ufak ilgisi yok. Oyunu bildiğin bozmuşsunuz.

Nereden mi biliyorum? konuyu okudum, resimlere baktım. Merak etme hangi pluginlerin yüklü olduğunu anlayacak kadar bilgim var. Bence siz survivalin ne olduğunu bir araştırın.

Son düzenleme: