Rol yapabilir misin? Kuron Aslim Seni Arıyor!

Bu fikir yürür mü?

• İhtimali var, güzel düşünülmüş.

• Pek sanmıyorum, bazı eksiklikleri var.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gençler, yaşlılar, yaşlı olupta yaşını kabul etmeyenler kısaca hepiniz hoşgeldiniz!

Öncelikle başlıktan anlayabileceğiniz üzere ToS (Town of Salem) Parody'si yapmaya karar verdim. İşin aslı oldukça eğlenceli olacağını düşündüm ve bir kaç hazırlığa başladım. Fakat elimde yeterli kişi şu anlık yok. Bu nedenle forum halkına da danışmak istedim ve böyle bir konu açtım..

Öncelikle parody nedir?

İsim olarak kullanıldığında; "parodi, komik taklit" anlamına gelmektedir.
(Kaynak: http://www.nedir.com/parody#ixzz4YS4E4MOo)

Town of Salem Nedir?
Forumdan biri oldukça hoş açıklamış :3
https://forum.gamer.com.tr/konu/town-of-salem-tanitimi-kasabanin-kaderi.359117/#post-2048160

Peki bunu town of salem de nasıl yapacağım?
İşin aslı tek yapacağım şey town of salem oynamak. Oda daki tanıdık insan sayısı fazla olunca iş daha kolay olur. Kısaca bana tam tamına 14 kişi lazım. Herkes bir rol alacak. Ve bir yerde (Skype / Discord) yazışarak herkes rolünü söyleyecek. Buna göre de ben oyunda ne yapmanız gerektiğini söyliyeceğim. Yani mafya sen gece bunu öldür, town sabaha şunu as, jester sen bir yalan ortaya koy kardeşim, executioner arkaya biraz suçlama kat, Consigliere ortamı karıştır vb.

Şimdi bana oyunu oynayabilecek ve bana uyacak kişiler lazım. Dediğim gibi eğlenceli olacağını düşünüyorum. Basitçe bu işe ortak olmak istiyorsanız bu konunun altına mesaj yazabilirsiniz.
Mesajınızda bulunması gereken içerik;

----KATILIYORUM----

Oyun hakkındaki bilginiz:
Yaşınız:
Parody'de Yapacaklarınız (Seslendirme/Oyunculuk):

Güvenirliliğinizi bir cümleyle kanıtlayın:

Henüz daha planlama aşamasındayım planlar ve hazırlık bittiğinde ve boş zaman bulduğumda yeni bir konu açarak kimlerin yer aldığını söyleyebilirim. Şayet oynayacak yeterli kişi bulamazsam plan iptal olabilir. Seslendirmen yetmez ise tek seslendirmen iki kişiyi seslendirebilir veyahut yazı baloncukları kullanarak seslendirmeyi iptal edebilirim.
Aynı zamanda daha hoş fikirleriniz veya değiştirilmesini istediğiniz bir yer olursa yine mesajınızda iletbilirsiniz.

Okuduğunuz için hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Kendinize iyi bakmanız dileğiyle! (Tabii ki de aynada :p )

• Beğen
Reactions: DIO

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun hakkındaki bilginiz: var
Yaşınız: 17
Parody'de Yapacaklarınız (Seslendirme/Oyunculuk): oyunculuk

Güvenirliliğinizi bir cümleyle kanıtlayın : :kitaplık:

yasinTTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun hakkındaki bilginiz: Roller ve yapması gerekenler.
Yaşınız: 12
Parody'de Yapacaklarınız (Seslendirme/Oyunculuk): Oyunculuk

Güvenirliliğinizi bir cümleyle kanıtlayın: Güven -_-

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun hakkındaki bilginiz: Roller ve yapması gerekenler.
Yaşınız: 12
Parody'de Yapacaklarınız (Seslendirme/Oyunculuk): Oyunculuk
Güvenirliliğinizi bir cümleyle kanıtlayın: Güven -_-
Kişi bulamadığımdan projeyi iptal etmiştim :p şayet burda yeterince kişi daha başvurursa yeniden bir gözden geçiririm.