Roleplay sunucusu açmayı düşünüyorum.

Sence böyle bir sunucu açmak mümkün mü?

• Kullanılan toplam oy
    10

dropbeyy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer kafamdaki şeyleri yapabilirsem, gta 5 rpsine benzer bir rp sunucusu açmayı planlıyorum. Bu işe başlamadan önce, düşüncelerinizi almak istiyorum. Sunucu sayısı ilgiye göre belirlenicek ve her şey hazır olduğu zaman sizlere taktim edeceğiz. Düşüncelerinizi merak ediyorum, ankete katılmayı unutmayın.

Nooxy

NACSSHOST.COM
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle sunucuya "Konuşma" olayı getirmen gerekir buda minecraft'ta yok FiveM yapmak istiyorsan öncelikle konuşabilmeyi getirmelisin. :şapka:

Nakomastik

Just a cup of coffee?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mümkün. Eğer ki tamamen özgün bir rol yapma sunucusu yapmayı planlıyorsan sadece senin hayal gücüne ve kodlama bilgine bakar. Lakin şunu belirtmemde fayda var; Sunucuyu uğraştın, kodladın, bütün sistemlerini vesaire hazırladın diyelim. Oyuncu sayısı veya sunucuya olan talep beklentinin %99 çok ve çok altında kalacaktır.
Öncelikle sunucuya "Konuşma" olayı getirmen gerekir buda minecraft'ta yok FiveM yapmak istiyorsan öncelikle konuşabilmeyi getirmelisin. :şapka:

Konuşma olayının olmasına gerek yok. SAMP sunucularında olduğu gibi yazılı bir şekilde de rol yapılabilir ki eğer talep konuşulması yönündeyse bunu da aynı FiveM sunucuları TS3 ses kanalları ile optimize bir şekil de nasıl yapılıyorsa Minecraft için de yapılabilir.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Üşengeç olmaman lazım, kodlaman iyi olması lazım, yüksek oyuncu beklentin olmaması lazım başarılar dilerim.

dropbeyy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Uğraşabildiğim kadar uğraşıcam tabii ki destekte lazım umarım her şey istediğim gibi olur. yorum için sağol

dropbeyy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mümkün. Eğer ki tamamen özgün bir rol yapma sunucusu yapmayı planlıyorsan sadece senin hayal gücüne ve kodlama bilgine bakar. Lakin şunu belirtmemde fayda var; Sunucuyu uğraştın, kodladın, bütün sistemlerini vesaire hazırladın diyelim. Oyuncu sayısı veya sunucuya olan talep beklentinin %99 çok ve çok altında kalacaktır.

Konuşma olayının olmasına gerek yok. SAMP sunucularında olduğu gibi yazılı bir şekilde de rol yapılabilir ki eğer talep konuşulması yönündeyse bunu da aynı FiveM sunucuları TS3 ses kanalları ile optimize bir şekil de nasıl yapılıyorsa Minecraft için de yapılabilir.
minecraft için ts3 tarzı bi konuşma optimizasyonu varsa çok güzel olur ama öyle bişeyin olabileceğini sanmıyorum. eğer yapılabilecek birşeyse aklımda yorumun için teşekkürler.

dropbeyy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üşengeç olmaman lazım, kodlaman iyi olması lazım, yüksek oyuncu beklentin olmaması lazım başarılar dilerim.
Çok yüksek bir oyuncu beklentim yok sadece böyle bir sunucu yapmak istiyorum. Sunucuyu beta olarak açıcam eğer istediğim gibi olursa ondan sonrasınada akışa göre devam edicem.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
minecraft için ts3 tarzı bi konuşma optimizasyonu varsa çok güzel olur ama öyle bişeyin olabileceğini sanmıyorum. eğer yapılabilecek birşeyse aklımda yorumun için teşekkürler.

Bunu yapabileceğini düşünmüyorum ama bir oyuncuya yakınlaşınca discordtan özel sohbet kanalına iki oyuncunun taşınmasını skript vixio addonuyla yapabilirsin.

Nakomastik

Just a cup of coffee?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bu eklentiyi inceleyebilirsin. Bir şeyin mümkün olmama ihtimali yok. Yapabileceklerin sadece senin hayal gücüne ve kodlama bilgine bakar.

Senin için eklentiden iki tane ekran görüntüsünü de şu şekilde bırakıyorum.
Uzakta ve Yakında şeklinde:
127140
127141

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35

dropbeyy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

MrCanSo