Rollet Team Satış Ekibi | Bizimle Çalışacak kişiler arıyoruz - Tasarım,Plugin ve Skript

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali

162223

Merhabalar, Değerli ForumGamer Sakinleri !
Ben Arda, Rollet Team'ın Kurucusuyum.
Bu konuda size açılalı Çok Olmamış ancak buna rağmen 3 Adet Ürün Satışında Bulunmuş
Ekibimize Yeni satıcılar arayacak ve yeni üyeler bulacağız.

162224

Biz kimiz, Nereden Geliyoruz, Ne zamandır bu işle uğraşıyoruz ?
Ekibimiz 06.03.2020 Tarihinde Kuruldu. Ekibimizin 3 kurucu Üyesi var. Şuanda Aktif olan 5 Adet Satıcımız Bulunuyor. Tasarım Alanımızda Tecrübeli ve Hergün Kendini geliştiren bir ekip olduğumuz gibi Plugin Alanımızda İse Her Ay Yeni Bir Plugin Paketi çıkartıyoruz. Ekibimizin Skript Bölümünü İse Yeni Kurduk Ve Şuanlık 1 kişi Çalışıyor. Kendisi Her Minecraft Oyunu için Skript Paketi Hazırlıyor Örneğin 15 Adet Skriptli skyblock orta düzey script paketi gibi şeyler.
Şimdi Artık Bizi ve Ne işler yaptığımızı öğrendin !

162225

Hangi Alanlara Yeni Satıcı Arıyoruz ?

- Skript

- Tasarım

- Discord Bot ( Discord bot satışıda açmayı düşünüyoruz. )

- Plugin

162226

Peki Ekibimize Katılacak Üyede Hangi Şartları Arıyoruz ?

- Dili Doğru kullanmak. ( Yazım Hataları ve Harfi eksik koyma gibi durumlar sıkıntı olmaz,insanlık halidir. )

- Ekipteki diğer ekip üyeleriyle Düzgün Konuşmak. ( Şakalaşmak serbesttir. )

- Ekipteki Diğer üyelerle sıraya göre satış yapmak. ( Eğer Müşteri özellikle seni istediyse veya senin ürününü görüp beğendiyse/onu almak istiyorsa Müşteriyle ilgilenebilir. )

- Görevini severek yapmak.

- Bizim Takımımızda ürün satacağı kategoride en az %65'lik bilgiye sahip olmak.

Ekibe katılmak isteyen üyeyi Nasıl Alacağız ?

- Bizim Ekibimize katılmak isteyen üye'Ye öncelikle bir forum doldurtulur.
- Ardından O kişiden satmak istediği ürün kategorisi çerçevesinde birkaç örnek Tasarım/Skript/Discord Bot/Plugin alınır.
- Örnekleri beğenilirse ve seviyesi bizim ekibimize katılmak için yeterli bulunursa, Ekibimize alınır/bulunmaz ise alınmaz.

162230

Nasıl bize Ulaşıp Başvuru yapabilirsiniz ?

Öncelikle buraya tıklayın ve hemen discordumuza ışınlanın.
Discord Sunucumuza girdikten Sonra Ekip Yöneticisi Arda#9115'i bulun ve ona arkadaşlık isteği gönderin.
Arda#9115 isteği görür görmez kabul edecektir.
Sonra ona Ekibinize Katılmak istiyorum diyin.
Oda yukarıdaki şartları yerine getirerek sizi ekibe alabilir/almayabilir.

ForumGamer Moderatörlerine not; Bu konuyu açmamda sıkıntı olurmu diye heryere talep açtım cevap gelmeyince konuyu açtım. Eğer sıkıntı olursa bana özel mesaj yoluyla ulaşırsanız konuyu kaldırırım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme: