Rotasyon Clash Royale

YusufBeyTR_V1

Ve Yeniden....
En iyi cevaplar
0

gamer.png

CR_facebook_share_02.jpg

Rotasyon Clash Royale

Öncelikle herkese merhaba.

Evet birçok kişi şu an clash royale oynuyor. Herkes gelişmek için iyi kasalar açmak istiyor. Ama bu kasaların ne zaman ne geleceğini bilmiyoruz. Evet şimdi size onu nasıl öğrenebileceğinizi göstereceğim.

Bilgileri Nasıl Öğrenirim ?

İlk önce StatsRoyale sitesine girmeniz gerekmektedir. Girdikten sonra profilinizde bulunan, isminizin altındaki kodu #XXXXXX yazan yere yazmanız gereklidir.
tag.png

Resimde de gördüğünüz gibi oraya yazmanız lazım. Yazdıktan sonra profile giriş yapmış bulunuyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra profiliniz ekrana geliyor. Oradan alta doğru indiğinizde rotasyonu göreceksiniz.
Rotasyon.png
Şimdi resimdeki olayı anlatayım. Mesela benim rotasyonumda 1 maç kazandığımda gümüş sandık gelecekmiş, 4 maç kazandığımda ise altın sandık, 68 maç kazandığımda ise süper büyülü bu böyle böyle devam edip gidiyor. Tabi burdan tek rotasyon değil başka şeylerde öğrenebiliyorsunuz. Mesela rotasyonu gördüğünüz yerin bir üstünde desteniz görünmektedir.
deste.png

Üste tarafta gördüğümüz gibi benim destem bu şekilde siz de bu şekilde bakabilirsiniz.
Şu an kaçıncı kupadasınız + en çok hangi kupa çıkacak "TROPHIES"yazan yerden bakabilirsiniz. Türkçe olmadığı için orayı öyle yazmak zorunda kaldım. İsterseniz alt taraftan resme bakabilirsiniz.
kupa.png

En yüksek kaç kupaya çıktığınızı öğrendiyseniz eğer, kaç maç kazandığınızı, kaç maç kaybettiğinizi, toplamda kaç maç oynadığınızı "STATS ROYALE" yazan yerden bakabilirsiniz.
kazanma.png

Hatırlatma: Eğer bazen siteye giremiyorsanız veya rotasyon yüklenmiyor ise site yoğunluğundan dolayı olabilir.

Eğer size bir faydam dokunmuş ise ne mutlu bana.
İyi günler, iyi forumlar !