Royal Bandits LoL

MrHero

Ölmedim
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Screenshot_1.png

Royal Bandits LoL

Merhaba arkadaşlar! Bugün size League of Legends e-spor takımı Royal Bandits'den bahsedeceğim.

Screenshot_2.png

Royal Bandits, League of Legends için Ağustos 2016'da kurulmuştur. İlk kez bu sene 2017 Yükselme Ligi Yaz Mevsimi'nde kendilerini gösterdiler. Kadrolarında Kazewa, Obvious, React, Estheem, Farfetch, Frox ve Styliee bulunuyordu. Fakat bu takım Yaz Mevsimi'nde tam bir hayal kırıklığı uğrattı. Bütün maçlarını yenilen Royal Bandits, Yükselme Ligi'ni 6. olarak sonuncu tamamladı. Bu kötü sezondan sonra Royal Bandits takımı Kış Mevsimi için iddialı bir kadro kurmak amacıyla çalışmalarına başladı. İlk önce 18 Eylül tarihinde Victorious Ace'den bildiğimiz Destek rolü için Corpse, Orman rolü için Closer ve Galatasaray, Dark Passage ve Galakticos gibi takımlarda oynayan Broken Blade'yi kadrosuna kattı. Daha sonra 3 Ekim tarihinde Yaz Mevsimi'nde Oyun Hizmetleri forması giymiş Orta Koridor Backlund'u kadrosuna kattı. Daha sonrasında ise flaş bir transfer olarak 8 Ekim'de Nişancı rolüne Şampiyonluk Ligi'nin en iyi nişancılarından biri olan, birçok kez Dark Passage forması giymiş HolyPhoenix'i kadrosuna kattılar. Menajerlik koltuğuna bir zaman Galatasaray'da da menajerlik yapmış Mert Tanrıverdi ve Koç koltuğuna Ram Djemal getirildi. Bana göre Royal Bandits geçen sezon olanları unutmak için güzel bir iş başarmış. Eğer uyum olursa kesinlikle Royal Bandits'in gelecek sezon Şampiyonluk Ligi'nde olacağını düşünüyorum. Tabii diğer takımlar nasıl kadrolar kurar, bilemem. Eğer onlarda böyle iddialı kadrolar kurursa Yükselme Ligi yine çok çekişmeli bir lig olabilir.

Evet arkadaşlar konumu okuduğunuz için teşekkürler! İyi Forumlar!

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Görsellerde png hainlik etmiş görselleri düzenlemen dileğiyle.