Rpg,MmoRpg Açmayı Düşünüyorum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhabalar. Ben mmorpg veya rpg sunucu açmayı düşünüyorum. Yardım edecek birilerini arıyorum
şu an ortada bir şey yok sıfırdan başlıyacagız hafta içi 5 6 saat online olurum. Haftasonları 8 9 saat.

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucu he diyince kurulmuyor, senelerce emek veren insanlar var halen açabilmiş değiller, takımını düzgün kur yoksa 2 gün sonra dağılıp gider :)

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir modern hayat sunucusu açarsanız aslında pek güzel olurdu, ama @java10 'un da dediği gibi, bu işler öyle hemen olmuyor malesef...
Biz profesyonel kişiler değiliz. Olmamızada gerek yok her şeyin en iyisi olmasına gerek var mı ? isteyen kişilerin oynayacağı sıkmayan bir sunucu olsa yetmez mi ?

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Biz profesyonel kişiler değiliz. Olmamızada gerek yok her şeyin en iyisi olmasına gerek var mı ? isteyen kişilerin oynayacağı sıkmayan bir sunucu olsa yetmez mi ?

Yetmez, kusura bakma ama yetmez. Bu forumdaki rol yapma sunucusu isteyenlerin öyle basit sunucularda oynayacaklarını hiç sanmam. Hele ben, rol yapma sunucularına bayılırım ama kılı kırk yarar gene de o sunucunun eksiklerini eleştiririm. İlla profesyonel olacaksınız diye bir kaide yok, olmanıza da gerek yok zaten. Ama bir sunucu açacaksanız elinizden gelenin en iyisini yapmanızı şiddetle öneriyorum. Skype üzerinden iletişime geçeceğim.

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yetmez, kusura bakma ama yetmez. Bu forumdaki rol yapma sunucusu isteyenlerin öyle basit sunucularda oynayacaklarını hiç sanmam. Hele ben, rol yapma sunucularına bayılırım ama kılı kırk yarar gene de o sunucunun eksiklerini eleştiririm. İlla profesyonel olacaksınız diye bir kaide yok, olmanıza da gerek yok zaten. Ama bir sunucu açacaksanız elinizden gelenin en iyisini yapmanızı şiddetle öneriyorum. Skype üzerinden iletişime geçeceğim.
Biz elimizden geleni yapacağız fakat profesyonel olamaz.

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MMORPG veya RPG, Türü Oyun Sunuucularını Açarken Sisteminizin, İyi Olmasını Öneririm.
Internetinizin, iyi olması lazım aksi takdirde Sunucuda Lag,Ping Türü Sorunlar Çok Yaşanır.
Bunlar Hakkında Bilgi ve Donanıma Sahipseniz, Sunucu'yu Açmanızı Öneririm.
Kadro'ya Gelicek Olursak, Sana Şöyle Diyeyim;
Kadron Senden Daha Çok Çevrimiçi, Olması Lazım.
Sunucunun, Her Problemleri İle İlgilenmesi Lazım.
Ve Kadronuz Olabildiğince, Sunucu ile ilgilenmelidir.
Bunlara Sahipseniz, Sunucu Açabilirsiniz.
Bir Sıkıntı Çekeceğinizi Sanmıyorum, Düşünmüyorum.
Şimdiden Kolay Gelsin, Diyeyim.

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MMORPG veya RPG, Türü Oyun Sunuucularını Açarken Sisteminizin, İyi Olmasını Öneririm.
Internetinizin, iyi olması lazım aksi takdirde Sunucuda Lag,Ping Türü Sorunlar Çok Yaşanır.
Bunlar Hakkında Bilgi ve Donanıma Sahipseniz, Sunucu'yu Açmanızı Öneririm.
Kadro'ya Gelicek Olursak, Sana Şöyle Diyeyim;
Kadron Senden Daha Çok Çevrimiçi, Olması Lazım.
Sunucunun, Her Problemleri İle İlgilenmesi Lazım.
Ve Kadronuz Olabildiğince, Sunucu ile ilgilenmelidir.
Bunlara Sahipseniz, Sunucu Açabilirsiniz.
Bir Sıkıntı Çekeceğinizi Sanmıyorum, Düşünmüyorum.
Şimdiden Kolay Gelsin, Diyeyim.
Teşekkürler.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
500 Mb ile MmoRpg kuruluyormuş. Hemde bug yapıyormuş :) Bu çocukla konuşmam buyrun.
@KollarimiVerin @java10 @xHunterK1nq @Gutenberg

Arkadaşla bizzat konuştum ve hatalarını bildirdim, sizin de böyle yapmanızı tavsiye ederdim, bir insan her ne kadar kötü bir davranışta bulunsa dahi veya her ne kadar bilgisiz olsa dahi insan gibi uyarmanız, bilgilendirmeniz gerekir, onun yaptığı hataları ve kusurları toplum içinde ifşa etmemeniz gerekir (dolandırıcı veya sahtekar olmadıkça).

java10

kız çava bana kahve yap
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
profesyonel olmak bu yüzden önemli işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...