RPGCraftTR - Gorevdeyiz79 - Küfür Olayı Hakkına - Sunucumuz hakkında karalama kampanyası

Gorevdeyiz79

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar ben RPGCraftTR Kurucusu Gorevdeyiz79
Hakkımda bazı yalan yanlış bilgiler verilmeye başlamış bunlar hakkında konuşacağım.
Şunu söylemek istiyorum ilk olarak : RPGCraftTR kuruculuğundan istifa ettim.
Olay hakkında;
Sunucuda CerenL isimli birisine kızmısın diye sordum. 2 defa sordum cevap vermedi.
Sorma nedenim onun kız olmadığı hakkında şüphelerimdi. Kız isimli sahte hesap açıp milleti şakalayanlar varya. Onuda onlardan sandım ve kızmısın diye 2 defa sordum. Sorularıma cevap vermedi. Bende bir şey demedim. Demeyede hakkım yok zaten. Daha sonra The_Hunter isimli kullanıcıyla arsa hakkında konuşuyorduk. CerenL konuya dahil olarak dediki : Benim kız olduğumu sordun ona gibi konuştu. Sonra MarxShae konuya dahil olarak anam küfür etti.
Küfüre dayanamayıp kendisini hapse attım mute verdim küfür ettim. O an anneme küfür edildiği için aşırı sinirliydim ve kendisine de küfür ettim. Yapmamam gereken bir şeydi. Onun seviyesine inmemeliydim. Daha sonrada CerenL'yi olayı uzattığı için kendisine mute ve hapis verdim. Daha sonra MarxShae , RPGCraft'ın diğer kurucusu olan Reeign'e benim küfür ettiğime dair ss'ler attı. Reeign ile tartıştım. Kendisinin RPGCraftTR sunucusunda büyük bir emeği var. Bu yüzden kendisine ve RPGCraftTR markasına daha fazla zarar vermemek için istifa ediyorum. Olaya geri döneyim. Daha sonra DC'de gece 1-2 sıraları, CerenL ile tartışmaya başladık. Kendisi de en sonunda benim anneme küfür etti. Bu durumda CerenL'yide banladım DC'den. DC'ye biri gelip CerenL banlanmış falan dedi. Bende ee nolmuş gibilerinden konuştum. Bu server varya sana gi*sin dedi ve bende onu bu kullandığı cümle yüzünden Discord'da banladım.
Şimdi kendileri RPGCraft'ı karalama kampanyası başlatmış.
Oyuncu kaybetmemek için ceza vermiyormuşuk gibi konuşmuşlar. Bu serverde küfür yüzünden bir sürü kişi ban yedi.
Bu olayın mahkemeye kadar yolu var. Sunucu console kayıtlarıda duruyor. Birde şöyle konuşmuşlar : dc ismini vermiş isteyene ss atabilirim falan. bak yaptıklarına. zaten bu kadar çökmemizi neden önemsiyorlar anlamadım. kendilerini Allah'a havale ediyorum. Şunu söyleyeyim. Ben annemi yolda bulmuş birisi değilim. herkes Allah'a emanet olsun.
SSler;
bu arada server console kayıtlarını açmaya hazırız. İsteyen olursa.

Ekli dosyalar

• 2020-01-28_00.06.06.png
    2020-01-28_00.06.06.png
    481.8 KB · Görüntüleme: 268
  • Screenshot_20200128-162454_Discord.jpg
    Screenshot_20200128-162454_Discord.jpg
    19.5 KB · Görüntüleme: 289

PASCIA

Eren Bülbül
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Küfürbaz bir diktatörsün. Adama küfrettikten sonra aynı seviyede jail ve muteyi kendine atmalıydın.