RUBICONNW-Alımda-1.8x

Flap

rubiconnetwork.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhabalar, RubiconNW olarak alımlara başlamak istiyoruz. RubiconNW ailesine yeni insanların gelmesini istiyoruz. Sunucumuzda uzun zamandır sadece ben ve ortağım olarak çalışıyorduk. Daha öncesindede sunucu kurmuş ve orada baya başarılı olmuştuk.
Sunucumuzun ailesine katılmak isteyenlere aşağıda bilgiler verilmiştir.

ADMIN
Küfür etmeyen edepli kişi.
İhanet etmeyecek gerektiğinde
Parasal yardım yapabilse iyi olur
ama şart değil.
Kaliteli mikrofonu olsa iyi olur
ama şart değil.

MODERATÖR
Edepli olmalı. Adeletli olmalı

. Önüne gelene ban atmamalı
Barışçıl yollar düşünmeli.
Zor durumda ne yapılacağını
bilmeli.Yaş 15+

MİMAR(BUILDER)
Buildleri iyi olmalı ve bize
Yaptığı buildlerin resmini göndermeli
Eğer inanmazsak
Gözlerimizin önünde
yapmalı. Yaş: 14 yaş ve üzeri +
DİSCORD YÖNETİMİ
Küfür etmeyen gerektiğinde banlayabilen
Bilgisayar başında yeterince aktif olabilen
(Min 2 saat) yaş farketmez.
SİTE YÖNETİMİ
Zamanı iyi kullanabilen
Sızıntı yapmayan
Siteye resim yükleyebilecek
İyi bir şekilde duyuru ve blog
yazabilecek kimse. Yaş farketmez.
TASARIMCI
Resim programlarına hakim
vector ve pixel art yapabilen
Ücretsiz çalışacak tasarımcı.
Paralı çalışma teklifleri sunucu
gelişince kabul edilebilir.
En azından basit ama
özgün logo yapacak biri.
REHBER
Dilbilgisi kurallarına hakim
Edepli. Saygılı Kişi.Oyunculara
bıkmadan yardım edebilcek kişi.
Min yaş: 12+
PLUGINER
Pluginlerden anlayan
Sorun çözebilen kişi.
Server gelişince parayla
pl yaptırabiliriz. Yaş +19.
SKRIPTER:
Basit sorunlara
kısa skriptler
yazabilecek kimse. Yaş +14

REKLAMCI
Sunucuya en az +10 oyuncu çekebilecek
Hak yemeden organik reklam yapabilecek
kimse.
YT
Youtube videoları çekebilecek.
Server tanıtımı yapabilcek
Kimse. Yaş farketmez 100+
abone şart.

Katılım formu:
Minecraft Nick:
Eğer yaptığınız build varsa (sadece builderler icin)
Kanal: sadece ytler
Yazdığınız Plugin/Skript örneği:sadece pluginer/skripter
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz:
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler:

Son düzenleme:

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucumuza bekleriz

JokerMan_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılım formu: Admin
Minecraft Nick: McZioxyl
Deneyimleriniz: Beş yıldır Minecraft oynuyorum, üç yılımı sunucularda tecrübeyle dolu geçirdim. Sunucularda üst yetkili olmayı başarabildim ve çoğu amatör sunucuların güvenini kazandım.
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Amatör sunucularda çalıştım, profesyonel sunucularda çalışma imkanım olmadı. Adminlik, moderatörlük, rehberlik yapmışlığım vardır. Ayrıca buna ek olarak, "Sunucu Çevirmenliği" görevini yerine getirdim. Tamamen Türkçe olan sunucumuzu bir haftada kendim yabancı dile (Amerikan İngilizcesi) çevirdim fakat yöneticilerin oy birliği ile karar vermesi ve sunucunun sadece Türkçe diline çevirileceği kararını almaları sonucunda yabancı sunucumuz kapatıldı.

Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Aynı fikri size yardım etmek için de kullanabilirim. İngilizce bilgim gayet fazladır. (C1 Seviyesi) Yani çeviri konusunda yardım edebilirim. Dürüst olmak gerekirse şu an aklıma başka fikir gelmiyor, bunu daha sonra tartışabiliriz.

LazAdam61

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
merhaba ben kurucyum servere gelin konuşalım birazck
Deneyimleriniz: Beş yıldır Minecraft oynuyorum, üç yılımı sunucularda tecrübeyle dolu geçirdim. Sunucularda üst yetkili olmayı başarabildim ve çoğu amatör sunucuların güvenini kazandım.
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Amatör sunucularda çalıştım, profesyonel sunucularda çalışma imkanım olmadı. Adminlik, moderatörlük, rehberlik yapmışlığım vardır. Ayrıca buna ek olarak, "Sunucu Çevirmenliği" görevini yerine getirdim. Tamamen Türkçe olan sunucumuzu bir haftada kendim yabancı dile (Amerikan İngilizcesi) çevirdim fakat yöneticilerin oy birliği ile karar vermesi ve sunucunun sadece Türkçe diline çevirileceği kararını almaları sonucunda yabancı sunucumuz kapatıldı.

Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Aynı fikri size yardım etmek için de kullanabilirim. İngilizce bilgim gayet fazladır. (C1 Seviyesi) Yani çeviri konusunda yardım edebilirim. Dürüst olmak gerekirse şu an aklıma başka fikir gelmiyor, bunu daha sonra tartışabiliriz.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Sunucuya gel yarın.

CnoXy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Katılım formu:Moderator
Minecraft Nick:CnoXy
Deneyimleriniz:4 yıldır Minecraft oynuyorum, 2-3 senedir sunucularla ilgileniyorum ve çoğu sunucuda yetkili oldum.
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz:Çoğu Faction,Skyblock HUB sunucularında yetkili oldum ve üst yerlere geldim.
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler:(-)

EsatKov

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Katılım formu: Builder

Minecraft Nick: esat703

Deneyimleriniz: Daha Önceden Çok fazla sunucuda görev yaptım ve bunu içinde kendi sunucularımda vardı bir süre minecraft a ara vermiştim ve tekrardan builder olmaya karar verdim.

Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Hub, Faction, minigames sunucularında builderlık görevi yaptım.

Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Heryeri Düzenleyip güzelleştirip serveri daha güzel görünümlü bir hale getirip inşAllah popülar bir server yapmayı planlıyorum.

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Katılım formu: Builder

Minecraft Nick: esat703

Deneyimleriniz: Daha Önceden Çok fazla sunucuda görev yaptım ve bunu içinde kendi sunucularımda vardı bir süre minecraft a ara vermiştim ve tekrardan builder olmaya karar verdim.

Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Hub, Faction, minigames sunucularında builderlık görevi yaptım.

Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Heryeri Düzenleyip güzelleştirip serveri daha güzel görünümlü bir hale getirip inşAllah popülar bir server yapmayı planlıyorum.
başvurunuz yaptığınız builleri atmadığınız için reddedilmiştir.

PoyrazTheLegend

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ADMİN
Minecraft Nick: Poyranizm
Deneyimleriniz: birçok serverda Rehber, Admin, Mod oldum. Kendi sunucumu açtım. 1 ay sonra ailevi sebeplerden dolayı kapattım. Ortak olarak birçok servera katıldım. Yaklaşık 8 yıldır oyunu oynuyorum. Son 2-3 yılımı bu gibi işlere harcadım.
Eğer yaptığınız build varsa (sadece builderler icin)-
Kanal: sadece ytler -
Yazdığınız Plugin/Skript örneği:sadece pluginer/skripter -
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Deneyimleriniz bölümünde yazıyor.
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Oyun içinde konuşuruz.
WHITELIST açar mısınız?

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ADMİN
Minecraft Nick: Poyranizm
Deneyimleriniz: birçok serverda Rehber, Admin, Mod oldum. Kendi sunucumu açtım. 1 ay sonra ailevi sebeplerden dolayı kapattım. Ortak olarak birçok servera katıldım. Yaklaşık 8 yıldır oyunu oynuyorum. Son 2-3 yılımı bu gibi işlere harcadım.
Eğer yaptığınız build varsa (sadece builderler icin)-
Kanal: sadece ytler -
Yazdığınız Plugin/Skript örneği:sadece pluginer/skripter -
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Deneyimleriniz bölümünde yazıyor.
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Oyun içinde konuşuruz.
WHITELIST açar mısınız?
Sunucumuz maalesef maddi zorluklara düstügünden gecici olarak ka Panmıstır bilginizle Bu sure boyunca hamachi ile devam edecegiz

LoudNWHxns

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İstediğim yetki: Admin
Minecraft Nick: Hxns
Deneyimleriniz: Kendi serverim oldu. Bu zamana kadar saya bilmediğim kadar sunucularda yetkili oldum. Panel deneyimimde oldu tabikide.
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Bu zamana kadar 7 kere admin ve saya bilmediğim kadar rehber, 3 kere mod, 2 kere kurucu yetkilerim olmuştur. Burada admin isteme nedenim bu sunucunun disiplinli olduğunu düşünüyorum. Bazı sunucularda disiplinsiz oldukları için büyüyemiyolar. Bu yüzden bu sunucuyu istiyorum.
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Sunucunuz hakkında fazla bilgi bilmediğim için bişi söyleyemeyeceğim sadece tek bir şey oda RubiconNetwork.keyubu.com adresinin yerine,
RubicoNetwork.keyubu.com adresi ola bilir.
:D Sık-sık siteye bakmıyorum o yüzden sizlere discord adresimi veriyorum. Kabul ederseniz oraya yazınız.
Discord adresim : lel#0517

Son düzenleme:

Flap

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İstediğim yetki: Admin
Minecraft Nick: Hxns
Deneyimleriniz: Kendi serverim oldu. Bu zamana kadar saya bilmediğim kadar sunucularda yetkili oldum. Panel deneyimimde oldu tabikide.
Daha önceden Sunucu Yetkili Deneyiminiz: Bu zamana kadar 7 kere admin ve saya bilmediğim kadar rehber, 3 kere mod, 2 kere kurucu yetkilerim olmuştur. Burada admin isteme nedenim bu sunucunun disiplinli olduğunu düşünüyorum. Bazı sunucularda disiplinsiz oldukları için büyüyemiyolar. Bu yüzden bu sunucuyu istiyorum.
Sunucumuza fayda sağlayacak Fikirler: Sunucunuz hakkında fazla bilgi bilmediğim için bişi söyleyemeyeceğim sadece tek bir şey oda RubiconNetwork.keyubu.com adresinin yerine,
RubicoNetwork.keyubu.com adresi ola bilir.
:D Sık-sık siteye bakmıyorum o yüzden sizlere discord adresimi veriyorum. Kabul ederseniz oraya yazınız.
Discord adresim : lel#0517
Sunucu adresi değişmiştir. crafttron.keyubu.com yeni adresimizdir.