Topluluk Ürünü Ruined of Reborn (RPG Map)

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Rar şifresini araştırdım. Sonra Rar içinde metin belgesi olabileceği aklıma geldi. İndirdiğimiz Rara değilde içindeki rara şifre koysan daha mantıklı olurdu. Normal bir kullanıcı şifreye ulaşamayabilir.

Tüm görevleri kendin denedin mi ? Yani hepsini yaptın mı ?
Ana görev bittikten sonra kalan görevler bunlar.
Missing cloths 3'ünü buldum. 4. bulamadım daha.
Sör Andry Bulmak görevinde Andry kendim buldum. Ama galiba yanımıza aldığımız o mavili adam olmadan kabul etmiyor. Adam başka bir şehre ışınlandığımız da kayboluyor. Bulunduğu şehre geri geldiğimde adamı bulamıyorum.
Tanıtımda gidip Hancıya tıkladım. Böyle böyle hanımız var dedim. Ama görev ilerlemedi.
Birde gizli yeri bulamamamın sebebinin sör andry ile ilgisi var mı ?

Birde bu sevgili yaptığımız npc takip ettirdikten sonra kal seçeneğini seçemiyoruz. Köpekteki gibi menü çıkmıyor. Konuşma menüsü çıkıyor.

Optifine ekleyip dosyanın içindeki screenshoot v.b gereksiz yer kaplayanları silip boyutunu küçültebilirsin.Ben Optifine sonradan ekledim. Sorunsuz oynuyorum. Ani takılmaları önledi.
Custom NPC'ler biraz geç yükleniyor. Custom NPC modunun tam versiyonu ile npcleri tekrar düzenlesen belki düzelir.

Oyun içindeki çoğu şey İngilizce biraz daha Türkçeleştirilip yeniden sunman güzel olacaktır.

Resource pack beta sürümü anladığım kadarıyla beta sürümünde bazı hatalar var. Haritayı yaparken siz beta sürümünde çalıştırdığınızdan dolayı tam sürüm daha stabil olacaktır. Eğer betadayken normale geçtiğinde sizin işinize yaramayan şeyler varsa bu önerimi ciddiye almayın.
https://minecraft.curseforge.com/projects/beyond-the-lands/files/2481754

Versiyonları Türk ve İngiliz diye ayırırsan. Save dosyalarından 300mb daha düşük boyutlu sunabilirsin. Bu temel kullanıcının mapi indirme oranını artıracaktır. İngilizler için ayrı Türkler için ayrı upload demek istediğim yani. Sıkıştırılmamış hali 437 mb kadar düşüyor. 200 küsür mb kar ediyorsun.

Bir haritada açık kalmış bir yer var. Gizli bir yer sanıp girdim ama herhangi bir şey yoktu. Game mode ile çıkmak zorunda kaldım.

Emeğinize sağlık bu arada.

Son düzenleme:

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Oynayacağımdan değilde texture pack güzelmiş ondan indiriyorum

Hüseyin09123

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yav şifresi ve sürümü ne bunun ?

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hort, böyle kaliteli projelere insanlar ulaşamıyor...

Son düzenleme:

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
oof dat hort