Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xx.jpg

KE.png

•☇ Biz tam olarak aylardır serverimiz için uğraşanlarız, oyuncularımıza farkındalık ve güzel bir sunucu sunmaktayız
•☇ Projemiz olan Zombi RPG Sunucusu oyuncularımıza lagsız,sorunsuz,sıkıntısız hatasız değişiklik içeresinde sunuyoruz
•☇ Biz bu projenin hayalini kurup ve sonunda gerçekleştiriyoruz sunucumuz tamamen oyuncularımızı düşünerekten yapılmıştır.
Kim Bu Ekip? Kurucu: Swinzer Kraliçe: Leri Yetkili: Zed her şey Tamamen Kendimize Ve Ekibimize Özgündür.

SİSTEMLER
x1.png

⇨ Meslek
⇨ Görev
⇨ Silah
⇨ Araba
⇨ Zombi öldürünce item
⇨ Her eve girile bilinir ve itemler aranır
⇨ Ekip
⇨ Lvl Zombi + Boss

Ve eklenmekte olan birçok güzel sorunsuz sistemlerimiz vardır.
HİKAYE
x2.png

Her şey normal iken bilim insanlarının bir hatası dünyayı kaosa sürükler.
Bilim insanları Z16 denilen bir virüsü büyük bir hata ile dünyaya salmıştır. Ve insanlık yavaş yavaş bu virüsün etkisine girmektedir.
Insanlığın nerdeyse %80'nini ele geçirir. Ve kalan insanların tek umudu virüs ortadan kalkana kadar zombi kaynayan,
sokaklarda yaşam mücadelesi verip hayata kalmaya başlarlar.

BİLGİ:
TE.png

Bu amansızca macerada bize katılıp dünyamızı yeniden almamıza yardım et !
Şehirde ki zombileri temizle ve onların öldürülmesi ile kazandığın hediyelerle diğer insanları da koru.
Evlerde ki sandıklara bakmayı unutma!!
Hayatta kalmak tek görevin.

MAKİNE
x3.png

Hosting: Batihost
Slot: Sınırsız
Ram: 10GB
Sponsor ?
Site www.rulingcraft.com

Ip: Bakım'a girdi
re.png

zo3.png

1.png

2.png

3.png

Ekli dosyalar

• Güncel.png
    Güncel.png
    8 KB · Görüntüleme: 488
Son düzenleme:

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir Discord adresiniz var mı acaba?

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Baya bir geliştirilmesi gereken bir sunucu, bu şekilde ilerleyebileceğini düşünmüyorum. Harita değiştirilmeli, sistemler geliştirilmeli, konu tasarımı geliştirilmeli, 10 gblık bir sunucunuz var ve ortaya bunu çıkartmışsınız, başarılar.

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Baya bir geliştirilmesi gereken bir sunucu, bu şekilde ilerleyebileceğini düşünmüyorum. Harita değiştirilmeli, sistemler geliştirilmeli, konu tasarımı geliştirilmeli, 10 gblık bir sunucunuz var ve ortaya bunu çıkartmışsınız, başarılar.
Flat harita üzerine karmaşık ve göz yoran bir harita, başlangıç seviyesi sistemler. Konu tasarımına bir şey demiyorum zaten. 10 GB'lık Ram'leri ve Sınırsız Slotları olduğunu söylüyorlar, inandırıcı gelmedi bana da o kadar.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Flat harita üzerine karmaşık ve göz yoran bir harita, başlangıç seviyesi sistemler. Konu tasarımına bir şey demiyorum zaten. 10 GB'lık Ram'leri ve Sınırsız Slotları olduğunu söylüyorlar, inandırıcı gelmedi bana da o kadar.

Bende 10 gb ram olsa unutulmaz bir rpg sunucusu açarım.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende 10 gb ram olsa unutulmaz bir rpg sunucusu açarım.
Selam, ilk olarak tasarıma fazla gerek duymuyorum ki iyi anlatım 2. olarak sistemlerimiz eklenmekte çeşitli ve güzel sistemler ekleniyor map olarak'da daha tam görmemişsiniz, birazdan detaylı paylaşacağım yorumunuz için teşekkürler.
+ Olarak daha önce Gerçek Hayat RPG Sunucusu açmıştım +30 ve 50 arası oyuncu girmişlerdi ve sevmişlerdi bunuda gitikce güzelleştirip güncelliyoruz.

BoşAdam

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın devamını dilerim güzel bir sunucuya benziyor ama bence 10gb 'lık sw ye sadece rpg yapmak yerine hub sunucuda yapabilirsiniz

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılarınızın devamını dilerim güzel bir sunucuya benziyor ama bence 10gb 'lık sw ye sadece rpg yapmak yerine hub sunucuda yapabilirsiniz
Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum, pek yakın'da belki hub olabiliriz.

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba öncelikle yorumun için teşekkürler. Ekibimiz gerçekten çok fazla ve sıkı bi şekilde çalışıyor rpg sunucumuz açıldığı zaman gelip bi haritaya bakmanı tavsiye ediyorum. Emin ol seveceksin:) göz yorucu ve karmaşık bi harita olduğunu düşünmüyorum. Sana yazarken bile şu an mimar arkadaşlarım harita üzerinde çalışıyorlar. 10 gb ile çıkardığımız rpg projesini karşılaştırmana açıkçası üzüldüm. Yeni bir makineye geçtik ve bu makinede de çok başarılı bi şekilde ilerliyoruz ve eğer sistemlerede gelirsek kurucumuz ve bi kac kişi sistemlere çok fazla üstüne düşüyorlar ve çok güzel bi şekilde yol katettiklerini düşünüyorum. Bu şekilde yorum yaparak sadece verilen emeklere haksızlık etmiş olursun. Projemiz açıldığı zaman seni bi kerede olsa bakmaya davet ediyorum . iyi günler.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MAPIN BAZI KISMI ARTIK GÜNCEL OLARAK FORUMDA !
Güncel.png

IHateSinekeu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için çok teşekkürler , rpg projemiz ile birlikte daha birçok proje hakkında yetkili arkadaşlarımızla uğraş içerisindeyiz . Emin ol çok yakın bir sürede yeni bi proje ile geleceğiz :)

Sakido

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olacağa benziyor umarım hardcore "RPG" kurallarına uymadan güzel güzel eğlenebileceğimiz bir sunucu olur çünkü bu Türkiye'de baya zor -/me yi kullanacaksın şuydu buydu kimse uğraşmak istemez

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu güzel olacağa benziyor umarım hardcore "RPG" kurallarına uymadan güzel güzel eğlenebileceğimiz bir sunucu olur çünkü bu Türkiye'de baya zor -/me yi kullanacaksın şuydu buydu kimse uğraşmak istemez
Yorumunuz için teşekkür ediyorum Herşeyi detaylı bir şekilde yapıyoruz, hatasız,bugsuz,lagsız, Uğraşarak oyuncularımız için ; )