Ruling< >Şehir'De Hayatta Kalma Müccadelesi< >Zombie RPG< >Görev,Lvl zombi,Boss,3D.Silah,KaynakPaketi,

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tahmini olarak: bugün açılması gerek.

motor789

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw ne zaman açılcak saat kaçta bide skyblock mu olacak ?

Werner

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gençler serveri boş verin yapamazlar muhtemelen plugin paketleri bile Batihostun default pl paketi zaten server skyblock tek yapacakları şey şu oolacak ./warp zombirpg sonrasında ise o warpdaki zombileri falan öldürecekmişiz bosslar olacakmış silahlar olmayacakmış sanırsam tabi olmayacak çünkü skyblock kısacası boş bir şey beklemenize gerek yok hub yapmadıkları sürece. ayrıca serverlerinin 10 gb olduklarına ve bu server için aylarca uğraştıklarınada inanmıyorum çünkü ben bu kadar şeyi tek başıma dahi yaparım hostu aldıktan sonra zaten plugin paketi ni bedava veriyorlar kısacası hub oldu haberi gelmediği sürece beklemenize gerek yok gibi zaten şu an skyblock serverleri açık ben size verebilirim Play.RulingCraft.Cf girip skyblock oynayabilirsiniz tabii rpg ciler ne kadar oynamak ister bilemem iyi forumlar..

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Werner Sunucu hub sunucu olcak şu an yapılıyor.
Söylediğin bazı şeyler Yanlış haberin olsun.

fakeanduin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Sunucu yarın (21.07.2019) Açılacakmış Haberiniz olsun İyi günler.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Bu rpg sunucusunu da gömdük, konusu açılan rpg sunucularının %75i açılamadan kapanıyor.

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu rpg sunucusunu da gömdük, konusu açılan rpg sunucularının %75i açılamadan kapanıyor.
Kimseyi gömeye gücün yetmez rahat ol Sunucmuz RPG olarak açılıcak Hub yapacağız. Genelde RPG hub olcucak Fakat skyblock sevdiğimiz için onuds koyucaz yorumunuz için teşekkürler.

BurakMC5545

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip vercekmisiniz
site hala bozuk
acıldı dıyonuz bekliyoz

EmreErgdr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu geliştirilmeli aynı şekilde sunucuda ...

AhmetMarta

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı olacağınızı zannetmiyorum.​

RulingNW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serveri hub yapacak iseniz Minecraft Hub sunucularında paylaşmanız gerek. Öyle millete Zombi RPG olacak diyip içine skyblock koymak güzel bir kandırmacadır. Hem skyblock ve RPG birleşimi nedir yahu?
Merhabalar, malesef 2 sunucuyu hub olarak kabul etmiyorlar biz'de mecbur buraya koymak zorun'da kaldık.