Rush Seyman "RolePlay ve Survivor'ın Muhteşem Karışımı"

Rush_Seyman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ön söz
Merhaba RolePlay severler, öncelikle tanıtımımıza hoş geldiniz! Benim adım Seyman, ve bugün sizleri bir RolePlay sunucusu ile tanıştırmak istiyorum, bu sunucu kendine has vizyon ve misyonlara sahip bir evren adeta! Burayı sevmeyebilirsiniz -ki sanmıyorum- bunun garantisini veremem fakat burada saygılı yetkililer ve saygılı oyuncularla beraber olacağınızın teminatını bizzat ben veriyorum. Ve en azından sunucunun denemeye değer olduğunu düşünüyorum...

Neden Biz/ Bizim Farkımız ne?
Bunun çok fazla sebebi var, bunlardan biri ise sunucunun saf RolePlay veya saf Survivor olmaması yani çok büyük bir oyuncu kitlesini hitap etmesidir. Biraz örnek vereyim burası saf bir Survivor değil çünkü biz sizi maden kazarak veya ağaç keserek ömrünüzü bitirmenizi istemiyoruz.
Fakat tarım ile para kazanmanızı engellemiyoruz. Burası saf bir RolePlay değil çünkü biz RolePlay'in en büyük sorunu olan tartışmaya şans veren emotelerden sizi kurtarıyoruz. Fakat burada mafya veya belediye başkanı olabiliyorsunuz. Yani biz RolePlay ve Survivor'un sadece iyi taraflarını aldık. Tabii, tüm nedenleri bir forum sayfalarına sığdıramam bu nedenle sizi discord adresimize bekliyeceğim.

Misyonumuz nedir?
Misyonumuzu daha detaylı açıklamadan önce discord sayfamdan bir alıntı yapmak istiyorum.
Sunucumuzun temel misyonu oyuncuların güzel vakit geçirmelerini sağlamaktır.
Aynen öyle! Bizim ana misyonumuz oyunculara güzel vakit geçirmeleri sağlamaktır ve sunucudaki tüm yetkililer, haritalar, eklentiler vs. sadece bu misyon için kullanılıyor. Bu misyon nedeniyle yetkililer oyunculara saygılı davranıyor. Ve eminim ki oyuncular bu sebeple sunucumuzu çok sevecektir...

Peki, bu sunucuda ne yapabilirsiniz?
Ne ararsan var! İstersen polis ol mafyanın ve çetelerin peşine düş! İstersen gazeteci ol namını yay!
İstersen belediye başkanı adayı ol seçimlerde adaylığını koy! İstersen mafya ol büyük paralar kazan!
Ve tabii bunlarla sınırlı değil biraz örnek verdim ve oldukça kısa tuttum. Örneğin iyi bir belediye başkanı da olabilirsiniz halkın parasını çalan da! Unutmayın! ben örnek veriyorum yapabilecekleriniz yazdıklarımla sınırlı değildir!

Sunucumuz ne zaman açılacak?
Hazır olduğunda tabi ki. Yani eklentiler ve harita ile ilgili her şey hazır olduğu zaman açılacak

İletişim bilgilerimiz:
Discord Adresi Yedek: https://discord . gg/pmAbwPQ
IP Adresi: Eklenecek

Sunucudan görüntüler:
129413
129414
129415

Son düzenleme:

LastRPG

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Merhaba, Sunucunuzda başarılar dilerim. Fakat sunucu başlığına ''Modern'' Yazmanız daha sağlıklı olacaktır, iyi roller!

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Konu başlığında roleplay ve survivor'ın karışımı yazmışsınız sanırım yanlış yazmışsınız modern roleplay ve survival karışımı yazmanız daha iyi olacaktır, başarılar dilerim.

Melihoper

mc.TurkLion.net
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Discord davet linki geçersiz dostum sınırsız davet linki oluşturup atar mısın.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Açılışı bekliyoruz. :)

Rush_Seyman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
LastRPG,Exkaar,MelihLion; düzeltiyorum hepsini.
Vearthx, discorda da biz bekliyoruz. :demi:

Rush_Seyman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Davetin tekrar geçersiz olduğunu gördüm, tekrar güncelleme hakkım olmadığı için linki buraya koyuyorum. https://discord. gg/RTwC79t

Son düzenleme:

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Survivor derken ciddi ciddi sıfırdan bir başlangıç ve medeniyetin kuruluşu tarzında bir şey bekliyordum. Siz direk modern RP açmışsınız ne diyeyim