OGUZHANPW

Onlar ABC'yi öğrettiler ama DEF'yi biz öğrendik.
En iyi cevaplar
0

Sayın Gamer sakinleri, bugün sizlere son zamanlarda çok ilgi gören Rust oyunu hakkında bilgi vereceğim.

RUST OYUNU HAKKINDA ÖN BİLGİLENDİRME

Rust adlı oyun daha öncesinden Garry Mod gibi başarılı bir oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmektedir ve steam üzerinden dijital oyun (video oyunu) dağıtımı yapılan hayatta kalma oyunudur.

Ayrıca Rust, Unity 5 oyun motoru kullanılarak yapılmaktadır.

RUST OYUNU SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
İşletim Sistemi: Windows 10, 8, 7

İşlemci: Intel Core2 2GHz

Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible video card. 1024MB Pixel Shader 3.0 (NVIDIA GeForce 8800 / Intel HD Graphics 3000 or better)
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 800 x 600 monitor resolution; 4x DVD-ROM Drive; TCP/IP 512 kbps or higher

ÖNERİLEN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3GHz

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 980
DirectX: Sürüm 12.00
Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 800 x 600 monitor resolution; 4x DVD-ROM Drive; TCP/IP 512 kbps or higher

RUST OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLERİ

http://cdn.************/custom/images/rust-6.jpg

https://store.****************/1c/10/3c/1c103c5fadc7997327172f2676bbf9b7.png

RUST ORJİNAL OYUN TANITIM VİDEOSU (TRAİLER)

RUST OYNAYIŞ & BİLGİ

Oyunda hayatta kalmak için taş, silah vb. aletler toplanıp ve/veya yapılıp hayatta kalmaya çalışılır. Eğer iyi beslenmez ise oyuncu ölebilir. Boğulma ve hypothermia gibi ölüm sebepleri oyun içerisinde bulunmaktadır.

Oyun içerisinde en çok dikkat çeken radyasyon bulunmaktadır. Bulunan yerlerde silah üretimi yapılabilmektedir. Madencilik yapılabilmektedir. Tahta üretilebilmektedir.

Oyun içerisinde takım oluşturulabilmektedir.

Rust oyunu ile ilgili, steam üzerinden veya Humble Bundle üzerinden satın alabilirsiniz.

Konumu okuduğunuz için teşekkür eder, iyi oyunlar dilerim..

__

TheDivision

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başlıkta ''İnceleme'' kullanmışsın. İnceleme oyunun sistem gereksinimlerini verip, yapımcılarının hazırladığı trailer videolarını koyup oyun hakkında 3 cümle yazmak değildir. İnceleme oyunu yaşamaktır. İncelemeyi oyunu bitirmediysen, oyunu tam anlamadıysan, çözemediysen inceleme yazamazsın. Önce incelemenin ne olduğunu öğren daha sonra başlıkta ''İnceleme'' kullan. Onun dışında bilgilendirici bir yazı olmuş. Emeğine sağlık.

Chiel

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başlıkta ''İnceleme'' kullanmışsın. İnceleme oyunun sistem gereksinimlerini verip, yapımcılarının hazırladığı trailer videolarını koyup oyun hakkında 3 cümle yazmak değildir. İnceleme oyunu yaşamaktır. İncelemeyi oyunu bitirmediysen, oyunu tam anlamadıysan, çözemediysen inceleme yazamazsın. Önce incelemenin ne olduğunu öğren daha sonra başlıkta ''İnceleme'' kullan. Onun dışında bilgilendirici bir yazı olmuş. Emeğine sağlık.
Verdiği resimler oyunun incelemeye yönelik ilk maddesi olabilir, ayrıca oyunun yapımcıları ve geliştiricileri tarafından paylaşılmış olan trailer de bu oyun için inceleme niteliğinde kullanılır. Fakat dediğin gibi detaylı bir inceleme olmamış, geliştirmesi gerektiğini bildiririm.

OGUZHANPW

Onlar ABC'yi öğrettiler ama DEF'yi biz öğrendik.
En iyi cevaplar
0
Eline sağlık. Ben de almıştım bu oyunu ama GT 740M ile 0 ayarlarda bile 10fps zor alıyorum :/

Yorumlar için teşekkür eder, konu yeniden gözden geçirilecektir.