Süper Oyuncu | Özlenen Skyblock | Coin Sistemi | Obsidyen Edit | Adakit | Günlük Event | Coin Market |

Armeniee

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sunucuya girip baktım ve hiç özgün olmadığını düşünüyorum . Biliyorum sunucuyu baltalamak yasak ama türk sunucularının nerdeyse çoğunun herşeyi çalmasına sinirleniyorum.
Screenshot
" Tek ortaçağ ev türü"
Diyelimki bunda sorun yok bilmiyor olabilir . (Bilmeyerek mimar olması ayrı bir saçmalık)
Yaptığı şeyin alıntı/çalıntı olması ?
Screenshot
Youtubedede linki var Medieval ev yazın. Screenshot
----------------------------------------------------------------
Mimar olayını geçelim , discorda bakarsak eğer göreceğimiz manzara şu : Screenshot Screenshot Screenshot Ve çok daha fazlası ama atamıyorum. Bunları engellemeye bile çalışmamış olmaları ? Diyecek bir şey yok.

Shozem

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
map + konu tasarımı geliştirilmeli

AxilTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya girip baktım ve hiç özgün olmadığını düşünüyorum . Biliyorum sunucuyu baltalamak yasak ama türk sunucularının nerdeyse çoğunun herşeyi çalmasına sinirleniyorum.
Screenshot
" Tek ortaçağ ev türü"
Diyelimki bunda sorun yok bilmiyor olabilir . (Bilmeyerek mimar olması ayrı bir saçmalık)
Yaptığı şeyin alıntı/çalıntı olması ?
Screenshot
Youtubedede linki var Medieval ev yazın. Screenshot
----------------------------------------------------------------
Mimar olayını geçelim , discorda bakarsak eğer göreceğimiz manzara şu : Screenshot Screenshot Screenshot Ve çok daha fazlası ama atamıyorum. Bunları engellemeye bile çalışmamış olmaları ? Diyecek bir şey yok.
Öncelikle Mimara Gelelim. 1 Evi Baktı Ve Bakmadı Bundan hiçbir şey Olmaz. Ben Bazılarını Tanıyorum Editlemeden Paketi Direk Koyup Benim Diye Yedirenleri. Discord İse Bizi Çekemeyenlerden Biri Bot Atmış 200 Kişi Gel Elinle Temizle.