Sa yazınca aleyküm selam yazan plugin.

DRAGON19052

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başlıktada yazdığım gibi adam sa yazyazdığında aleykümselam hoşgeldin yazan plugin. Oto çeviren yani sa yı selamünaleyküm yapan değil. Skripte gerek yok. Yapsam bende yapıyorum. Adama sanane yazınca selamünaleykümnane yazıyor. En iyi plugin. Lütfen yardım edin.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
@eventhandler
public void onChat(AsyncPlayerChatEvent event){
Player p = event.getName();
String message = event.getMessage();
if (message.contains("sa")) {
p.sendMessage(ChatColor.GREEN + "Aleykum Selam, hoşgeldin!");
}
}

Dene bakalım.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
@eventhandler
public void onChat(AsyncPlayerChatEvent event){
Player p = event.getName();
String message = event.getMessage();
if (message.contains("sa")) {
p.sendMessage(ChatColor.GREEN + "Aleykum Selam, hoşgeldin!");
}
}

Dene bakalım.
Adam Saat yazsa gene "Aleykum Selam, hoşgeldin!" der.
contains yerine equals methodları kullanılmalı.

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Adam Saat yazsa gene "Aleykum Selam, hoşgeldin!" der.
contains yerine equals methodları kullanılmalı.
Peki, o zaman geliştirerek tekrar at yani ben aklıma geldiği şekilde yaptım xD Yabancı yardım forumlarda ki gibi direk bu olamaz diyip yenisini atarsan daha faydalı olabilirsin her neyse iyi forumlar bro :C

Crosevice

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle @TheEfeOfficial bir yanlışını düzeltmek istiyorum. Yapmış olduğun message.contains işlemi sadece 'sa' yazılınca çalışacaktır. Yani oyuncu 'sa millet' yazar ise eklenti Aleyküm Selam şeklinde bir mesaj göndermeyecektir. Peki bu açığı düzeltmek için ne yapmak gerekiyor der isen message.contains kısmını message.toLowerCase().contains olarak değiştirmen bu açığı ortadan kaldıracaktır. Ayrıca @DRAGON19052 hatırladığım kadarıyla Spigot üzerinde böyle bir eklenti yok! Ancak kendiniz oluştura bilirsiniz.

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle @TheEfeOfficial bir yanlışını düzeltmek istiyorum. Yapmış olduğun message.contains işlemi sadece 'sa' yazılınca çalışacaktır. Yani oyuncu 'sa millet' yazar ise eklenti Aleyküm Selam şeklinde bir mesaj göndermeyecektir. Peki bu açığı düzeltmek için ne yapmak gerekiyor der isen message.contains kısmını message.toLowerCase().contains olarak değiştirmen bu açığı ortadan kaldıracaktır. Ayrıca @DRAGON19052 hatırladığım kadarıyla Spigot üzerinde böyle bir eklenti yok! Ancak kendiniz oluştura bilirsiniz.
sa millet yazılırsa selamun aleyküm millet olarak çevrilir contains işleminde.sA millet yazarsa selamun aleyküme çevrilmez.

promustafaasa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
MyCommandsda text ile yapabilirsin iyi forumlar..