SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar.

Tasarımı normalde kendi kiralayacağım sunucu içerisinde kullanacaktım ama başka bir projeye başlayacağımdan dolayı son vermek zorunda kaldım. Bu tasarım yarım kaldı ama sizlerin bunda değişiklik yapıp daha güzel bir şeyler çıkaracağınızı düşündüm, bu yüzden burada paylaşma gereği duydum. Geliştirdikten sonra burada yeni halini benimle paylaşırsanız memnun olurum.

İndirme bağlantısı:
https://mega.nz/#!GdFijbQL!NtI1SI_dsTMm-QVd2cFQhmyMfp26Q9iBqelIPPCn2JE
VirusTotal taraması: https://www.virustotal.com/tr/file/...ea3ed63a747befff77766361/analysis/1473090160/

Teşekkürler.

Son düzenleme:

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Virüs testi eklemelisin ve tasarımın sade olduğuna tamam sen karar ver ama emin ol ki mükkemmel olduğuna senin karar vermen bir şey değişmez. Bu arada o tasarımı c# ile nasıl programlayacağını halen düşünüyotum

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Virüs testi eklemelisin ve tasarımın sade olduğuna tamam sen karar ver ama emin ol ki mükkemmel olduğuna senin karar vermen bir şey değişmez. Bu arada o tasarımı c# ile nasıl programlayacağını halen düşünüyotum
Bunu senin gibi birinin yazmasına gerçekten üzüldüm diyebilirim. Yeni bir ASP.NET projesi oluşturup tasarımı ona entegre edebilirim, üstelik hiçte zor bir işlem değil. Siz yeryüzünde sadece website için programlama dili olarak PHP var sanıyorsunuz sanırım.

Son düzenleme:

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Asp.NET
Bu arada tasarım çok sade ama güzel başarılar.

berkbeko1978

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hmmm buna bakılırsa ben dahada değiştiririm yani sunucuyu web sitelerinden yönetebilirler daha güzel yapmayı düşünüyorum aklımda çılgın bi fikir geldi

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu senin gibi birinin yazmasına gerçekten üzüldüm diyebilirim. Yeni bir ASP.NET projesi oluşturup tasarımı ona entegre edebilirim, üstelik hiçte zor bir işlem değil. Siz sadece yeryüzünde sadece website için programlama dili olarak PHP var sanıyorsunuz sanırım.
O zaman gelip buraya c# yazmasaydın .net yazsaydın asp yazsaydın ama sen c# yazdın

SteveStifler

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman gelip buraya c# yazmasaydın .net yazsaydın asp yazsaydın ama sen c# yazdın
İkiside farklı şeyler, ASPX dosyası oluşturduğunuzda zaten onu programlayabileceğiniz dosya otomatik oluşuyor. Bu dosyayı açtığınızda zaten C# dilinin kullanıldığını göreceksiniz, bu yüzden bilginiz yoksa daha fazla yorum yapmamanızı rica ediyorum.

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bir programcıya C# ile web uygulaması geliştiriyorum dersen Asp.NET olarak anlayacağı malum.