sadece viplerin gidecegi ./warplar

Asparagassss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadece viplerin gidecegi warplar yapmak isdiyorum :) nasil olacak

emrah4434

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence warp yapma her warp için perm vermelisin bide oraya tp filan gibi seyleri kapatmalısın uzun iş wg ilede halldebilirsin bunu
İlk önce alana wg atın sonra /rg flag entry deny
/rg flag entry -g:Vip (Buradaki -g:Vip bunun yanındaki vip yerine grupmanagerdaki girmesini istediğiniz grupları yazmalısınız teker teker ama böle olmıcak -g:Vip,ProVip böle yaparsanız kabul etmez tek tek girin.)

Warplı yapmak istiyosanda
Önce essentials ın içinden per-warps-permission gibi bir satır var onu true yap,
[Bu, her warp için farklı yetki gerektirmesine yarar. Bu yüzden Vip dışındaki diğer tüm gruplara da tüm warpların yetkilerini (Ya da nerelere gitmesine izin veriyorsan) vermeyi unutma, yoksa hiçbir yere ışınlanamazlar. ]
Sonra Vip lere;
- essentials.warps.viphammadde
permini ekle.

Ve diğer tüm warplar içinde
- essentials.warps.<warpismi>
perm i yeterli.
Bide bu alana oyuncuların girmemesi için /rg flag alan blocked-cmds /sethome, /warp, /tp, /tpa... gibi komutları yasaklamalısınız
Bence wg ile yapın daha kolay.

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
saol Benim de İşime Yarar Ama Set Warp Kordinatlarını Nasıl Ayarlıyacaz ? Warp Permisons u Ekliyoruz Oyunculara Zaten Oyuncularda Gelir O zaman[DOUBLEPOST=1393965068,1393965023][/DOUBLEPOST]
Bence warp yapma her warp için perm vermelisin bide oraya tp filan gibi seyleri kapatmalısın uzun iş wg ilede halldebilirsin bunu
İlk önce alana wg atın sonra /rg flag entry deny
/rg flag entry -g:Vip (Buradaki -g:Vip bunun yanındaki vip yerine grupmanagerdaki girmesini istediğiniz grupları yazmalısınız teker teker ama böle olmıcak -g:Vip,ProVip böle yaparsanız kabul etmez tek tek girin.)

Warplı yapmak istiyosanda

Bence wg ile yapın daha kolay.

saol Benim de İşime Yarar Ama Set Warp Kordinatlarını Nasıl Ayarlıyacaz ? Warp Permisons u Ekliyoruz Oyunculara Zaten Oyuncularda Gelir O zaman