SALTANATNW | Jeton - PvP - Kasalar - Usta Büyücüler | 1.8 - 1.14 | HARD FACTION | Saltanatnw.batihost.net

ThePizm

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Öncelikle değerli yorumun için teşekkür ederim ancak yönetim ekibinde gösterildiğinin aksine sunucuyu tek başıma yapıyorum builder olarak başladığım bu server tecrübesine, şu an pl türkçeleştirmek ve skript desteği almaktan ileriye gidemiyorum. Ayrıca tüm haritaları hiçbir yerden bakmadan tamamen şahsım tarafından yapıldığını söylemek isterim. O kelimenin iddiali olduğunun farkındayım. Bunlar küçük pürüzler ancak forumda gezindim ve diğer birsürü forumda gezindim sunucu konu tasarımlarına elemanlar en fazla 3 sistem yazıp ya çalıntı buildleriyle övünüyorlar ya da çalıntı pl paketleriyle... Anlayacağın serverin her köşesinden emek akmasına rağmen bu yorumun beni derinden yaraladı :D yine de teşekkür ederim <3
Mapleri senin yaptığına sevindim başarılı/güzel. Dediklerine katılıyorum, forumda alıntı paket ve mapler kullanarak övünenler oluyor ama nedense emek verilen sunucuya oyuncu gelmiyor, klasik olduğu sürece oyuncu oluyor ancak fark yaratmak daha iyidir. Tekrardan başarılar dilerim.​

Quamax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun bazı sistemlerden ötürü hoşuma gitti ancak gelişmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.

Atemha

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel sanki bir rol yapma oyunu içerisindeymiş gibi hissediyorum boss warplarının buildleri güzel olsalardı sade tutulmuşlar daha tehlikeli zindanların sonunda yatan büyük ödüllü bosslar olsa klanlar bu bossları öldürmek için yarışırdı ama şuanda bossların ödülleri yeterli gelmediği için kimse kesme gereksinimi duymuyor, konu tasarımı gördüğüm tüm serverlardan daha iyi buildler zaten mükemmel alın teri akıyor serverdan, kolayı seven arkadaşlar beğenmeyebilirler ama mouse tutarak bilek çürüten emektarlar servera sevecektir buna eminim. Bunların dışında serverın gelişmekte olduğunu bilerek gelmenizi tavsiye ederim çünkü bazı sistemler (farmlar vs) bazen karını kaybedebiliyor fazla op oldukları için bu sebeple serverda aşırı karlı terimi yok. Her şey oyuncuların emeği ve birliği ile olmakta umarım daha iyi zamanlarını görürüz bu serverın iyi forumlar.

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzun bazı sistemlerden ötürü hoşuma gitti ancak gelişmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum.
Beğendiğin sistemleri söylerseniz onlar ile ilgili daha çok çalışmaya giriceğim aynı zamanda diğer sistemlerle de ilgilenmeyi bırakmayacağım. Sunucuda şu an görebildiğim en büyük eksiğim yeni gelen oyuncunun ne yapıcağını bilememesi... işte bunun için /bilgi komutunu getirdim ve her gün doldurmaya devam ediyorum. Teşekkür ederim güzel yorumun için.

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server gayet güzel sanki bir rol yapma oyunu içerisindeymiş gibi hissediyorum boss warplarının buildleri güzel olsalardı sade tutulmuşlar daha tehlikeli zindanların sonunda yatan büyük ödüllü bosslar olsa klanlar bu bossları öldürmek için yarışırdı ama şuanda bossların ödülleri yeterli gelmediği için kimse kesme gereksinimi duymuyor, konu tasarımı gördüğüm tüm serverlardan daha iyi buildler zaten mükemmel alın teri akıyor serverdan, kolayı seven arkadaşlar beğenmeyebilirler ama mouse tutarak bilek çürüten emektarlar servera sevecektir buna eminim. Bunların dışında serverın gelişmekte olduğunu bilerek gelmenizi tavsiye ederim çünkü bazı sistemler (farmlar vs) bazen karını kaybedebiliyor fazla op oldukları için bu sebeple serverda aşırı karlı terimi yok. Her şey oyuncuların emeği ve birliği ile olmakta umarım daha iyi zamanlarını görürüz bu serverın iyi forumlar.

Açıklayıcı uzun yorumun için çok teşekkür ederim. İyi eğlenceler.

DarkAce

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kendimi survival oynuyor gibi hissettim aradığım tarz bu değil ama konu tasarımı güzel olmuş mümkünse discord adresini verebilir misiniz

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kendimi survival oynuyor gibi hissettim aradığım tarz bu değil ama konu tasarımı güzel olmuş mümkünse discord adresini verebilir misiniz
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Bunun nedeni sanırım gelişmenin zor olduğu için ormanda çok vakit geçirdiğinden dolayı olabilir. Discord için oyun içinde /discord komutunu kullanabilirsin kişisel discordum forum gamer hesabıma kayıtlıdır. Hesabıma bakarak bulabilirsin.

MoruQWGlasses

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucunuza giriş yapamıyorum (/login yapamıyorum) acaba discord verebilir misiniz

Ronan26

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Gerçekten güzel tasarlanmış lobisi var,sıkıcı para yerine saltanat parası ortaya çıkmış warplara özen gösterilmiş oynamanızı tavsiye ederim

Borders123

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuyu yaparken birçok fikrin benden çıktığı yani ortak olduğum fakat daha sonrasında sunucu için yaptığım tüm emeklerin hiçe sayıldığını ve yetkimin alındığını Synca'dan öğrendiğim ve saatlerimi geçirdiğim için büyük pişmanlık duyduğum sunucudur. Artık emeklerinizin ne kadar güvende olacağına siz karar verin. Bu arada ben yönetim ekibinde ismi yazan Borders123 :)

SaltanatNetwork

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu sunucuyu yaparken birçok fikrin benden çıktığı yani ortak olduğum fakat daha sonrasında sunucu için yaptığım tüm emeklerin hiçe sayıldığını ve yetkimin alındığını Synca'dan öğrendiğim ve saatlerimi geçirdiğim için büyük pişmanlık duyduğum sunucudur. Artık emeklerinizin ne kadar güvende olacağına siz karar verin. Bu arada ben yönetim ekibinde ismi yazan Borders123 :)
Doğrudur ancak şunları konuşmayı unutmuşsun; yapılan 100 fikirden 10 tanesi belki sana ait olabilir. "Builder" olmama rağmen plugin ve skript konusunda paramı esirgemeyen ben ve sunucuya para bayılan ben olduğum için ayrıca paketi de ben yaptırdığım ve ödediğim için server tamamen benim oluyor :) üzgünüm 300 400 örnek veriyorum verdiysem, 50 tl vermişsindir ya vermemişsindir. Kendine iyi bak :)