1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Daha Fazlasını Öğren.
  2. Sunucu tanıtım konularınız moderatörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra genel görünüme açılır. Sunucu tanıtımlarınızı yapmadan önce lütfen bölüm kurallarını okuyun. Bölüm kuralları için tıklayın.

Sanal Yaşam | Gerçek Hayat Simülasyonu | Silah,Meslek,Sınav Ve Fazlası

Konusu 'Rol Yapma (RPG) Sunucular' forumundadır ve delete_clem tarafından 31 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. PandaZ Kömür Madencisi

Reklam
    Bu arada bir şey olursa yardım edebilirim 'belki'.
    Ram lazım..Sunucu saldırı yerse kötü olur..
    o zamana kadar vip alınabilirmi onda şüphem var sonuçta birçok 'Türk' arkadaş sunucuların açıldığı gün saldırı yapıyor.
    kaldı 12 gün :D

Hyroeth ve delete_clem bunu beğendi.
  2. Hyroeth Zombi Katili

Minecraft:
    Hyroeth
    Güzel bir sunucu olacak gibi duruyor, başarılar.

3. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Valla sunucu saldırı yerse bir şey yapamam. Sadece o insanları -müslüman olduğunu söyleyip insanların hakkına giren insanlar- Allah'a havale ederim.
    Teşşekkür ederim. Sizi aramızda görmek isteriz. :)

Hyroeth bunu beğendi.
  4. PandaZ Kömür Madencisi

Dostum her zaman yanınızdayım!

delete_clem ve Hyroeth bunu beğendi.
  5. CowboyBebopTR Play.xFallPvP.Net Sponsor

PSN:
    DeadPool4314
    Steam:
    dogukan431
    Minecraft:
    CowboyBebopTR
    Konu tasarımı ve haritalar gerçekten çok başarılı. Fakat haritayı sıfırdan açar açmaz gelen orman biyomunu neden parkın içinden geçen nehir diye yutturmaya çalıştın onu pek anlayamadım.

6. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    İlk önce sağol yorum yaptığın için ama şunu söylemek isterim haritayı ben yapmadım. Bizim adminimiz yapmış ve girdiğimde ortalık düzdü orman biyomu yoktu. Sonra ki zamanlar da haritayı üstten çekince görürsün...

Merhabalar ben Murat;
    Bir kaç gündür harita üzerinde çalışmaya başladım. Hastane, ,üniversite , evler , apartmanları yaptım. Ayrıca Karakolu ve park ı yeniledim. Harita sınırları dağlar ile örtülüydü onları geri alıp az da olsa orman yaptım. Böylece map cam ile değil biraz daha gerçekçi bir şekilde sonlandırıldı. Sistemler açısından araba dışında genel sistemler hazır. 15 Kasım'a yetiştirmeye çalışıyorum. Discord sunucumuza gelip son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz!
    https://**********/E5cyQSq

(sansürlü yeri silip yerine "**********" yazacaksınız)

7. HollyWood Ağaç Yumruklayıcı

Bizim serverlere girip boş konuşup kendini banlatıp sonra gelip bu forumda konularımıza boş mesaj atıp kötüleyen kişi bizim serverin buildiyle ve bi farkı olmadan olarak acıcak belli oluyor :D -KEPO -SkyLordRS - Enes - ByÖmer :)

8. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    1-Boş konuşmadım, eleştirdim.
    2-Kötülemedim , gerçekleri söyledim.
    3-Bu buildler daha yapım aşamasında ve bi spoiler biz şehri surlarla değil, orman ve dağlarla kapattık.Ayrıca şunu belirtiyim, sizin şehriniz gibi bizim ki 2-3 bina koyup (onlar da 2-3 katlı) alın şehir yapmayacağız. Adaletsizlik olmasın diye bir sürü sistem kodlayacağız.
    4-Değişiklik yok derken? Ben en azından sizin gibi her şeyi hazır pluginler yardımıyla yapmıyorum.

9. AhsenBozkurt Ağaç Yumruklayıcı

Steam:
    AkZaii
    Minecraft:
    SlimeNEO_
    SUNUCU 15 KASIMDA AÇILIYOR

delete_clem bunu beğendi.
  10. proyrrrak Marangoz

Fikri Sanki Siz Düşünmüş Gibi Yaptığınız İçin Beğenmedim.

11. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Yazdığın cümlenin saçmalığını seninde fark etmeni bekliyorum...

:yıkıl: Sunucu 20 Kasımda Açılacak :yıkıl:

12. HunterSlope Zombi Katili

Sunucunun açılmasını bekliyorum açıldığında göz atacağım (RPG türü sunucuları seviyorum), başarılar dilerim :)

13. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Sağolun. Gelişmelerimizi Discord adresimizden anlık olarak bakabilirsiniz

Mantığı bulamadıysan cevap vereyim. O zaman her şeyi kendimiz bulup yapmamız lazım. Hatta sen MC de oynuyorsan ve "Ben MC oynuyorum" dersen bende sana "Sanki MC yi oynayan ilk kişi sensin" dememle aynı mantık. Sırf sunucuyu kötülemek için saçma sapan yorumlar yapacaksan hiç gelme.

14. HollyWood Ağaç Yumruklayıcı

yapılar bize aittir diyorsun intarnette var mesela o karakol

15. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Akıl ve mantık çerçevesi içinde soruyorum. Burası MC ne bekliyorsun? Bende yaptım benzemiş hatta tıpatıp aynı olabilir. Bu yapıları bizim yapmadığımız anlamına mı geliyor? Daha pluginleri bile ayarlayamayan adam gelmiş burada bana laf söylüyor. Sadece sessizlik...

16. HollyWood Ağaç Yumruklayıcı

benhic server acmadım kardeim sadece admindim plugin skript ben yapmadım :) aklıdna olsun bu arada 15 kasım oldu nerde ip :D

17. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Admin olduğun sunuculara dikkat et.

18. HollyWood Ağaç Yumruklayıcı

15 kasım dedin :) 20 kasımdada 25 dersin bu arada kepo server kuruyor ipi vereym istersen gel bak yapımda 46.20.1.66:1130

19. delete_clem Zombi Katili

Minecraft:
    PercabethFanTr
    Kepo ya söyle, bir daha ona yardım etmeye çalıştığımda en azından cevap versin. Ayrıca konuyu burada kapatırsan sevinirim. Konumu kirletiyorsun. :ciddi: Ayrıca 20 Kasım da 25 dersem emin ol ki bir sebebi vardır. Ben keyfi bir sebepten süreyi asla ertelemem. Oyuncularımıza güzel bir ortam sunmak içindir tüm yaptıklarımız.
    Ayrıca bu konuları konuşmak istersen seni discordumuza bekleriz.

20. HollyWood Ağaç Yumruklayıcı

skypen varmı varsa yazarmısın ulaş bize veya serverimize gel 2dk

bir şey ögrendim sen yahyanmın skriptriymişsin ekipten kovulmuşsun yaşın 13 ve skritplerin hepsi alıntıymış zaten yaşın en başından beri belliydi bu arada park nehri güzelmiş karakolda bizim serverdei aynısıydı ve intarnette var neyse yahya yeni server acıyor kepoda acıyor sanmıyorum senin serverinin tutucagını başarılar

Sayfayı Paylaş