SanalTurk Network | 1.8.x 1.14.x | Factions - SkyBlock - Creative | MC.SANALTURK.NET

BurhanRB

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Kopyalanabilir IP Adresi: mc.SanalTurk.net | mc.SanalTurk.network
Site:
www.SanalTurk.net
Tasarım By: @Majoras

Son düzenleme:

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Tasarımda ufak bir yazım hatası farkettim, 1.18 yerine sanırım 1.8 yazılacaktı çünkü 1.18 daha çıkmadı :D Bir de başlıkta 1.7 ve 1.14 desteği olduğu da yazıyor fakat tasarımı sürekli güncelleyecek haliniz yok tabii ki o kabul edilebilir, fakat yazım hatasını düzeltmeniz tavsiyem.

118019

Sunucu hakkında vaktim olmadığı için detaylı inceleme fırsatım olmasa da genel olarak şu yorumları yapabilirim:
  • Başlıktaki 1.7 desteğine ithafen ViaRewind (veya benzeri bir eklenti kullanarak) 1.7 destekleyen bir sunucuyu ilk kez gördüğümü söyleyebilirim :)
  • Konunun en altındaki stcore kısmına baktım ve yine fair play minecraft tarzı bir eklenti vardı, onu da ilk kez kullanan bir türk sunucu görüyorum diyebilirim.
  • Konudaki tüm resimler genel olarak çok güzel gözüküyor shader paketinizi merak etmedim değil doğrusu :) (program ile vesaire alınmadı ise tabii)
  • Başlıkta op, adakit, alım, yeni nesil, gelişmiş, hile serbest gibi kelimeler görmediğime de şaşırmadım değil. Konuda da zaten hilenin yasak olduğu kesin bir şekilde belirtilmiş. Tebrik ederim.
Dediğim gibi sunucuya girmedim ve sadece konu üzerinden yorum yapıyorum fakat konudan bakarak beğendiğimi söyleyebilirim, vaktim olursa yakın zamanda sunucuya girmek isterim.

Ufak bir öneri olarak da şuradaki 15 seconds'u da Türkçe yapabilirsiniz:

118022

BurhanRB

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tasarımda ufak bir yazım hatası farkettim, 1.18 yerine sanırım 1.8 yazılacaktı çünkü 1.18 daha çıkmadı :D Bir de başlıkta 1.7 ve 1.14 desteği olduğu da yazıyor fakat tasarımı sürekli güncelleyecek haliniz yok tabii ki o kabul edilebilir, fakat yazım hatasını düzeltmeniz tavsiyem.

Ekli dosyayı görüntüle 118019

Sunucu hakkında vaktim olmadığı için detaylı inceleme fırsatım olmasa da genel olarak şu yorumları yapabilirim:
  • Başlıktaki 1.7 desteğine ithafen ViaRewind (veya benzeri bir eklenti kullanarak) 1.7 destekleyen bir sunucuyu ilk kez gördüğümü söyleyebilirim :)
  • Konunun en altındaki stcore kısmına baktım ve yine fair play minecraft tarzı bir eklenti vardı, onu da ilk kez kullanan bir türk sunucu görüyorum diyebilirim.
  • Konudaki tüm resimler genel olarak çok güzel gözüküyor shader paketinizi merak etmedim değil doğrusu :) (program ile vesaire alınmadı ise tabii)
  • Başlıkta op, adakit, alım, yeni nesil, gelişmiş, hile serbest gibi kelimeler görmediğime de şaşırmadım değil. Konuda da zaten hilenin yasak olduğu kesin bir şekilde belirtilmiş. Tebrik ederim.
Dediğim gibi sunucuya girmedim ve sadece konu üzerinden yorum yapıyorum fakat konudan bakarak beğendiğimi söyleyebilirim, vaktim olursa yakın zamanda sunucuya girmek isterim.

Ufak bir öneri olarak da şuradaki 15 seconds'u da Türkçe yapabilirsiniz:

Ekli dosyayı görüntüle 118022
Güzel öneri ve yorumunuz için teşekkür ederim. Belirtmek isterim ki maalesef 15 seconds türkçe olamıyor ama yapmıyacağım anlamına gelmiyor tabii ki :) ve 1.18 arkadaşa iletildi düzeltilecek gerçekten sizin gibi gerçek yorum yapabilenlere çok teşekkür ederim :)

WestKoNichwaa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz Harika Bayıldım Ama Biraz Daha Oyuncularla İlgilenebilirsiniz

mehmetyıldız

Plugin/Editiörü
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya Giriş Yapamıyorum Giriş Yapmak İçin
Şu iplerden birisini kullan diyor ama girmiyor

EfenikÇorum

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı Şahane E Tabi Majoras Yaparsa Şahane Olur.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz 2.yılını doldurmak üzere! haberiniz var mıydı? artık var, yorumu gören herkesi sunucuya davet ediyorum ip adresi için yukarı çıkmanıza gerek yok aşşağıya bırakıyorum <3

1.8.X + 1.14.X = mc.sanalturk.net