Sarsılmazlar(Part4)

Diggo

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
4-5 AY SONRA
Prens Ringow ve Ayaz'a borç vermiş ve onları düzenli bir ordu toplaması için göndermiştir
-Dost biz şimdi bu paraları aldık bir güzel cebimize koyduk ama ordu nasıl toplanırki?
+Ben toplayıcı değil yöneticiyim
-Bende
+Hmm ne yapacağız ozaman acep
Ormanın uzaklarından asker kılıklı iri cüsseli adamlar çıkagelir
-Hoh! sonunda cüzdanının kokusunu aldığım bir yolcu!
+Ne olamaz siz kimsiniz
-Bizim kim olduğumuzu bilmeniz sizi kurtaracak değil bizde söyleyecek değiliz zaten..!
+Felsefe yapma! Söyle adam gibi kimsiniz siz
-Kılığımıza bakınca adam akıllı insanlara benzemiyoruz değilmi kaçak askerleriz biz! Ve sizde bizim kılıcımızın üstüne düşen zavallılarsınız gelin teslim olun yoksa mezarınız olmaz
+*Kardeşine işaret edip gülümser* Durun bakalım siz neden kaçtınız bizde kaçağız
-Seni ilgilendirmez konuyu uzatma bre!
+Bizde bizde kaçağız diyorum yani birnevi sizin gibiyiz sizdeniz şimdi söyleyin nden kaçtınız
-Imparator denilen soysuzun kellesini Ibret taşına takıp gezdirmek için! Ne olacaktı ya ayaklarını öpüp helallikmi isteyecektik?
+Bizde o imparator denilen beceriksiz pisliğin işini bitirmek için kaçtık
Kaçak askerler kılıçlarını kınlarına sokar
*Kaçakların komutanı olan kıyafetleri çarpışmaktan paramparça olmuş Almo 2 kardeşe yaklaştı ve elini sanki dövüşecekmişcesine hızlıca uzattı ve orada el sıkıştılar
+Artık bizdensiniz ortaklar! Gelin bakalım buraya
-Yok dost asıl siz gelin size sürprizim var
*Koca 50 kişilik ufak bir orduyla beraber uzaklaşırlar ve sonunda büyük bir mağara karşılarına çıkar*
+Burası neresi dalgamı geçiyorsun neden buraya getirdin bizi!
-Dostlar biz prensin komutanları ve askerleriyiz bundan böyle sizin komutanınız benim*Ayaz* biz ordu toplamak ile prens tarafından vazifelendirildik.
+Hahah bre burda benim gibi birisi varken sen komutanmı olacaksınmıştırmıştıydı* *Kahkaha atar*
-Eğer Prens Shura'nın buyduğuna itaat etmezsen kılıcımızla cezalandırılırsın ahmak herif!
+Kılıcını çeker ve Ringow'a doğru savurur Ayaz onun kılıcını tutar ve kendine sokar*karnına* ve çıkartıp kellesini koparır*
Aslında orada tüm askerlerin sinirlenip saldırması gerekirken herkes hizaya girdi çünkü arkada Shura olan biteni izliyordu, Ayaz sevinçle Ringow'a dönecekken ömrünün sonuna kadar unutamayacağı acı tablo ile karşılaştı yıllardır ayrılmadığı eti tırnağı hep birlikte olduğu sırf ayrılmamak için aynı mesleği okuduğu büyük dostu aynı zamanda kan kardeşi yerlerdeydi hızlıca Ayaz diz çöküp Ringow'u ağlamaklı kontrol etmeye başlar o sırada Prens Shura'da korkuya kapılıp yanına gelmişti ve Ayaz nabzında elini gezdirirken durduğunu anımsadı ve artık acıyla ayağa kalktı ve o sırada başlayan yağmurunda hüznüyle ağlamaya başladı Prens Shura'da onun susturmaya çalışıyordu..
1 AY SONRA
Prens Shura Ayaz'ı yanına çağırır
-*Cansızca* Prensim beni çağırmışsınız bir vaziyetmi vukuu buldu
+Ayaz kankardeşin Ringow'Un ölümü hepimizi üzdü ama en çokta seni üzdü bu yüzden 1 aylık ara vermiştik o büyük ara bitti.
-*Hayretle* nasıl geçti ya okadar zaman sanki 2 gün geçti gibi :(
+Ayaz benim ve büyük krallığımın komutanı olarak değil sana dostum olarak görev veriyorum.
*Sessizlik*
+Imparator artık iyice zayıfladı herkes ver birçok komutan ona yüz çevirdi artık müsait andır onu ve tahtına sondarbeyi vurup biz devirmezsek diğer kızkardeşim olan Selphi kızım demez yılan gibi kavrar o tahtı artık seninle bende geleceğim ve 150 kişilik ufak birliğimizle o kasvetli saraya Iktidar kiminmiş göstereceğiz!
2 GÜN SONRA
*150 Kişilik ufak ordu hazırlanmış erzakları verilmiş ve Prens Shura'nın önderliği Ayaz'ın komutanlığında kalenin önünde belirdi ve orada hernekadar az sayıda asker sahip olunsada kanlı bir çarpışma yaşandı.