Topluluk Ürünü > SCommand | Tek kullanımlık komut oluşturucu!

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Türkçe değil diyen arkadaşlar, plugin türk yapımı fakat spigot üzerinde de paylaşılacağı için global olarak İngilizce yapmak zorundaydım. Kusura bakmayın. Aşağıdan indirebilirsiniz, iyi kullanmaları! Plugini yapan @Shiryu adlı arkadaşıma teşekkürler!

İndir:
SCommand - Unlimited Disposable Command Builder!

Son düzenleme:

javabey

git add Brain.java in/earth/people/brainless
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
yapan arkadaşın eline sağlık

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Güncelleme geldi arkadaşlar!

• Güncelleme
- Buglar giderildi

• Eklenenler
- Her komuta özel permission verme

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Gözüme çarpan sadece "you already used this command before" kısmında d eksik. Güzel bir eklenti olmuş. Konu tasarımı da gayet güzel. Türkçe olmaması kısmında ki açıklamana ek olarak belirtmek isterim ki türkçe yapmamanı ekstra olarak beğendim çünkü bazı arkadaşlar her şeyi türkçe yapıp spigotta da türkçe olarak paylaşıyor :D İlla çok türkçe eklenmek istenir ise dil seçeneği olarak eklenebilir tabii.

Düzenleme:

Aslında düzenleme değil mesajı yazarken Spigot sayfasına da bakayım dedim ve farkettim. Aynı tasarımı ora da da kullandığınız ve tasarım da açıklamalar türkçe olduğu için Spigot'da açıklamaların türkçe olması biraz saçma bence, tasarımı düzenleyip ingilizce yapabilirsiniz. Pek önemli olmasa da örnekler de de türkçe komutlar mesajlar vesaire var ingilizce olması daha iyi olur. Detay biraz ama olsun :D

Son olarak yine Spigot sayfasında "Languages Supported (Desteklenen Diller)" kısmında Turkish yazıyor sadece. Türkçe dil desteği var ve seçenek olarak mı geliyor yoksa eklenti ingilizce fakat oraya mı yanlış yazılmış?

Riaxetr

Şehit mi düştü asker? Cennet koktu da her yer..
En iyi cevaplar
0
Tek takıldığım nokta @LifeMCServer arkadaşında dediği gibi türkçe desteklemesi resimde türkçe karakterler kullanılmamış şahsen türkçe karakter desteği yoksa kullanılması gereksiz.

ChiaX

Team Arcenia
Emektar Üye
En iyi cevaplar
37
Ruh hali
Çok güzel ve iş kolaylaştırıcı bir eklenti olmuş.

İyi Forumlar!

Citrus

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hepinize yorumlarınız için teşekkürler. Spigot sayfasındaki dil kısmı düzeltilecek ve bildiğim kadarıyla Türkçe karakter desteği var. Konu tasarımı değiştirilecek.