SCP-049

z0rinizm

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

SCP-049

Nesne Sınıfı: Öklid

Özel Saklama Prosedürleri: SCP-049 Sektör ??'da saklanmalıdır. SCP-049 seviye 2 araştırma görevlisinin izni olmadan odasından çıkamaz, ki o zaman bile ağır bir biçimde uyuşturulmalıdır. Arkasından boynuna demir bir tasma yerleştirilmelidir ve bu tasma iki adet seviye 1 görevli tarafından 2 metrelik demir çubuklar ile tutulmalıdır. SCP-049 üzerinde yapılacak testler özel hazırlanmış odalarda yapılmalıdır.

SCP-049'un hücresi her zaman güvenlik kamerasıyla gözlemlenmelidir. Anormal bir davranış halinde Doktorbanında uyarılmalıdır.

Açıklama: SCP-049 insan görünümlü ve 1.90 boyunda 95.3 kilo ağırlığındadır; ancak şu an için yüzü incelenememektedir, Çünkü yüzü olan, 15-16. Yüzyılda kullanılan 'veba doktoru' maskesi hiçbir şekilde çıkmamaktadır. Testler sonucu üstündeki kıyafet ve maskenin aslında vücudunun bir parçası olduğu ortaya çıktı. Kıyafet kas dokusuna benzeyen bir deriden yapılma ve maske biyolojik bir seramikten yapılma. SCP polisler tarafından ??????, İngiltere'de keşfedildi. Görev gücü [ÇIKARILMIŞTIR] olay yerine bir [SANSÜRLENMİŞTİR] vakası olduğunu düşünerek gitti. 5 km'lik bölgedeki tüm sivillere A sınıfı unutturucu ilaç verilerek hafızalarından bu olay silindi.

SCP-049 konuşmuyor, İngilizceyi mükemmel bir şekilde anlıyor gibi dursa da hiçbir şekilde cevap vermiyor. SCP-049'un dokunuşu insanlar için kaçınılmaz bir şekilde ölümcül. SCP-049'un ellerine dokunduktan sonra denek (Buradan sonra SCP-049-2 olarak bahsedilecektir) [SANSÜRLENMİŞTİR] geçirerek ölür. SCP-049 bundan sonra rahatsız edilmemek için etrafındaki tüm insanları öldürmeye çalışır ve ardından dikkatini SCP-049-2'ye çevirir. Ardından [SANSÜRLENMİŞTİR]'dan yapılma bir çanta çıkarır. Çantanın içinde iğneler, neşterler, kerpetenler, içinde ne olduğu bilinmeyen sıvı şişeleri vardır. SCP-049 çantayı vücudunun bilinmeyen bir yerinden çıkarır (Araştırmalar halen bu çantanın nereden çıktığını belirleyememiş olup devam etmektedir) ve SCP-049-02'yi incelemeye başlar ve içine bilinmeyen sıvılar yerleştirmeye başlar. 20 dakika sonra SCP-049-2'yi tekrar birleştirir, diker ve sakinleşir.

Birkaç dakika sonra SCP-049-02 kendine gelir ve hareket etmeye başlar. Ancak SCP-049-02 bu noktadan sonra hiçbir yüksek beyin fonksiyonu göstermez ve başka bir insan bulana kadar amaçsızca dolanır. Bu noktada SCP-049-02'nin endorfin ve adrenalin seviyesi %300 artar ve önüne gelen herkesi öldürüp, ?????? yapmaya çalışır. Bu noktada infaz mecburidir ve test dışında infazı gerçekleştiremeyenler cezalandırılacaktır.

SCP-049-2 üzerinde yapılan otopsilerde vücutlarında bilinmeyen maddeler bulundu (normal maddeleri de yüksek miktarda)[SANSÜRLENMİŞTİR] de bunların arasındaydı. Ancak bazıları halen belirlenememiştir. (Seviye 3 ve daha yukarı seviyedeki araştırmacılar lütfen ek dosya C-1'e bakın).

Ek Dosya A-1: SCP-049 bugün ilk kez konuştu, 06/12/20??, Dr. ????. Konuşmanın detayları ektedir.

Görüşülen: SCP-049
Görüşen: Doktor ?????? ????
Giriş:
SCP-049 hiçbir sebep yokken bir anda test odasına giderken konuşmaya başladı. Doktor ???? o sırada elinde tuttuğu bir kayıt cihazı ile testleri kayıt ediyordur. Gereksiz bilgiler çıkarılmıştır.

SCP-049: “Burası neresi?”
Dr. ????: “Ne? Burası labo…” [Burada güçlü bir düşme sesi duyulmakta, Doktor ???? cihazını şok esnasında düşürür.]
SCP-049: “Demek bir laboratuvar? Gerçekten çok güzel. Demek bu yüzden buralarda hastalıktan etkilenen bu kadar az insan gördüm.”
Dr. ????: “E… evet. Ben seni konuşamıyorsun sanıyordum. Bu yüzden konuşabilmene oldukça şaşırdım.”
SCP-049: “Ah, pek tabii efendim. Sadece konuşmayı tercih etmiyorum. Hastalığın bulaştığı insanlar çok melankolik olabiliyor ve onlarla konuşmak sadece durumu kötüleştiriyor. Sizi birkaç kez daha gördüm ve sizde hastalığı hissedemedim. Bu yüzden sanırım sizde bir doktorsunuz ?”
Dr. ????: “Aslında evet. Bana [ÇIKARILMIŞTIR] diyebilirsiniz, ancak hangi hastalıktan bahsediyorsunuz ?”
SCP-049: “Tabii ki büyük veba başka hangi hastalık olabilir ki?”
Dr. ????: “Büyük veba? Aaa kara ölümden bahsediyorsun. Ancak merak etme onun çaresini çoktan bulduk.”
SCP-049: “Ah doktor bey, Ben size garanti ederim ki, Veba burada ve onu hissediyorum. Ve benim işim dünyayı bu hastalıktan temizlemek. Benim tedavim en etkili olanı.”
Dr. ????: “Tedavin mi? Senin tedavin yüzlerce cana mal oldu! Senin tedavin kusurlu!"
SCP-049: “Doktor bey, benim tedavim en etkili olanı.”

[SCP-049 Bir kez daha sessizliğe büründü, denenen hiçbir şey tekrar konuşmasını sağlayamadı .]

Kapanış: “Gün içinde Veba dediği şeyin ne olduğunu öğrenmek için çeşitli testler yaptık. Ancak şimdiye kadar neden bazı D sınıflarını öldürüp diğerlerini bıraktığını anlayamadık.”
Dr. ????

Ek Dosya C-1: Seviye 3 Güvenlik İzni Gereklidir: 26/04/20??'da SCP-049 Kaçmayı başardı. 5 dakika boyunca gözlemlenemedi ve bu esnada SCP-??? ile iletişime geçti. Yakalandığı zaman, SCP-049 çok sakin ve anlaşılabilirdi. O zamandan beri SCP-049 ameliyatları sırasında daha konuşkan ve neşeli oldu.

Kırk dokuz ve o lanet maske ne konuştu bilmiyorum ama artık daha mutlu görünüyor. Eskisi gibi hücresinde amaçsızca oturmuyor, hatta personelden bazıları kırk dokuzun eski kilise şarkılarını mırıldandığını bile söyledi. Ayrıca görgü tanıklarına göre, artık kurbanlarına ameliyat yapmadan önce onları neredeyse… sakinleştirmeye çalışıyor. Kendisinin Tedavi olduğunu iddia ediyor. Artık araştırmamız [ÇIKARILMIŞTIR] ile o sürede ne konuştuğunu bulmak üzerine olmalı. -Dr. ????

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ay benim Eniştemin arkadaşının Amcasında da SCP-049 vardı. Adam balık tutarken ağzına martı kaçtığı için öldü.