SDJ Discord temalı hesap plugini

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biliyorsunuz ki sunucularda hesap çalma olayı çok fazla ve bazı pluginlerde şifreler sunucu sahibinin elinde olabiliyor bu da az da olsa güvenliği
azaltabiliyor ama bu plugin sayesinde hem discord sunucunuza üye getirebilir ve oyuncu hesaplarınıda 1 gıdım daha güvende tutabilirsiniz.

Pluginin sistemi şöyle siz sunucuya girdiğinizde size rastgele bir kod vericek eğer ve o kodu sunucunun belirlediğiniz metin kanalına girdiğiniz takdir de otomatik bir şekilde sunucuya aktarıcak. Discordun sunuculara eklemiş olduğu telefon numara olayı ilede güveni daha da çok artırabilirsiniz orası size kalmış. Plugin sayesinde otomatik /register ve /login komut özelliği bulunan bot saldırılarındanda bir nebze kurtulmuş olursunuz. şu an yapım aşamasında korumaları dahada çok yükselteceğim.

2018-10-15_07.17.43.png
Screenshot_90.png

Son düzenleme:

ReaLTaiizor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yenilikçi Bir Fikir Fakat Gereksiz ve Üşengeçlerin Sevmeyeceği Bir Olay.
Veya Şahsen Ben Sırf Bir Sunucuya Bakıcam Diye Bu Kadar Zahmete Girmem.
Hele Böyle Dayatmalara Hiç Gelemem. Altı Üstü Sunucuya Giricez.
Bu Olay "Premium" Meselesinden Farksız Değil. Ama Sonuçlara Bakılırsa
"Premium" Hesap Oyuncusu Mu, Yoksa "Crack" Oyuncusu Mu Daha Çok Diye
Düşünecek Olurak Sonuç Bizi Tabi Ki Şaşırtmıcaktır. O Yüzden Bu Gibi Dayatmalar

İnsanlarca Hoş Karşılanmıyor.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yenilikçi Bir Fikir Fakat Gereksiz ve Üşengeçlerin Sevmeyeceği Bir Olay.
Veya Şahsen Ben Sırf Bir Sunucuya Bakıcam Diye Bu Kadar Zahmete Girmem.
Hele Böyle Dayatmalara Hiç Gelemem. Altı Üstü Sunucuya Giricez.
Bu Olay "Premium" Meselesinden Farksız Değil. Ama Sonuçlara Bakılırsa
"Premium" Hesap Oyuncusu Mu, Yoksa "Crack" Oyuncusu Mu Daha Çok Diye
Düşünecek Olurak Sonuç Bizi Tabi Ki Şaşırtmıcaktır. O Yüzden Bu Gibi Dayatmalar

İnsanlarca Hoş Karşılanmıyor.
sunucu sahibinin bileceği iş ben bile güvenmediğim için her farklı sunucuya kafamdan uydurarak şifre giriyorum sadece 2 3 sunucuda gerçek şifrem yazılı. Sen zahmete girmeyebilirsin ama elbet 100 kişiden 10'u gelicektir elbet biri gelicek yani :D daha tam bitirmedim ileride ne tür özellikler eklerim bilemem iyi günler.
edit:
Oyuncuların istekleri her zaman önemli ama birileri üşeniyor diye de ondan bundan taviz vermek hiç de akıllıca bir şey değil.
3-5 adam hile seviyor diye sunucuda hileleri serbest bırakmıyacağına göre 3-5 kişi üşeniyor diye hesap güvenliğini azcıkda olsa
arttıran bir plugin gereksiz değildir.

Son düzenleme:

Climpy

System.out.println("Hello world!");
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Bunu umarım java ile yapıyorsundur öyle ise şahane bir sistem olur bu SonOyuncu'da da var, bu şekilde oyuncu rütbelerini discord aktarabiliyorlar çok fazla geliştirebilir bir eklenti olur.

CakiMurat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu umarım java ile yapıyorsundur öyle ise şahane bir sistem olur bu SonOyuncu'da da var, bu şekilde oyuncu rütbelerini discord aktarabiliyorlar çok fazla geliştirebilir bir eklenti olur.
evet jda kullanıyordum ama kodlama yapmayı bıraktım diyebilirim oyun oynadığım için isteyen olursa özel olarak kodlayabilirim tabik de